Трета сливица и алергия???

  • 5 376
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 485
kalli,знам за операцията,дано всичко да мине успешно,дано ви свършат тревогите и да останете доволни. newsm10
Стискам палци и късмет! newsm53

# 16
  • Мнения: 2 751
kalli,знам за операцията,дано всичко да мине успешно,дано ви свършат тревогите и да останете доволни. newsm10
Стискам палци и късмет! newsm53
Благодаря!   bouquet
Стискам палци и на вас!
Ще споделя след операцията какво е станало  Hug

# 17
  • Мнения: 1 485
Благодаря!Непременно да разкажеш!

# 18
  • Мнения: 128
Здравейте,

Бяхме на преглед при Тодоров, изживяването беше повече от ужасно, толкова грубо отношение към детето ми не съм си и представяла, че мога да преживея. От сряда до днес пръстите на доктора още стоят отбелязани на вратлето на Момчил, а след прегледа повърна огромно количество кръв- още не мога да се съвзема! След всичко преживяно доктора заяви, че третата сливица не е нито увеличена, нито възпалена, а проблема идва от другите две сливици, които са ужасно увеличени и му пречат да диша. Няма нито гной, нито възпалено или червено гърло, носния и гърления секрет са чисти и  според него увеличаването на сливиците се дължи на алергична реакция към нещо, което тепърва ще трябва да открием. Каза също, че ако извадим двете сливици ще си докараме сигурна астма. Сега пием противоалергични сиропи и капки и хомеопатично лекарство за намаляване на сливиците. Предстои ни консултация и с алерголог. Интересното е, че Момчил не кашля, няма хрема, но не може изобщо да диша през носа, а през нощта е направо страшно! Това е от нас, нямам смелост засега да го водя при спецалистите в Транспортна, ще изчакам да видя дали ще се повлияе от лекарствата и ще търся причината за алергията. Категорично няма да се съглася да се извадят сливиците без да се разбере причината, за увеличаването им!

# 19
  • Мнения: 2 751
Здравейте,

Бяхме на преглед при Тодоров, изживяването беше повече от ужасно, толкова грубо отношение към детето ми не съм си и представяла, че мога да преживея. От сряда до днес пръстите на доктора още стоят отбелязани на вратлето на Момчил, а след прегледа повърна огромно количество кръв- още не мога да се съвзема! След всичко преживяно доктора заяви, че третата сливица не е нито увеличена, нито възпалена, а проблема идва от другите две сливици, които са ужасно увеличени и му пречат да диша. Няма нито гной, нито възпалено или червено гърло, носния и гърления секрет са чисти и  според него увеличаването на сливиците се дължи на алергична реакция към нещо, което тепърва ще трябва да открием. Каза също, че ако извадим двете сливици ще си докараме сигурна астма. Сега пием противоалергични сиропи и капки и хомеопатично лекарство за намаляване на сливиците. Предстои ни консултация и с алерголог. Интересното е, че Момчил не кашля, няма хрема, но не може изобщо да диша през носа, а през нощта е направо страшно! Това е от нас, нямам смелост засега да го водя при спецалистите в Транспортна, ще изчакам да видя дали ще се повлияе от лекарствата и ще търся причината за алергията. Категорично няма да се съглася да се извадят сливиците без да се разбере причината, за увеличаването им!

Иветунка...тук се изписа много за Тодоров...
Не знам колко е добър, но това, което съм чела за него напълно ме е отказало да ходя при него дори и на преглед  #Cussing out
Моят съвет е следният:
Не бързай да го тъпчеш с противоалергични неща, защото Тодоров казва на почти всяко дете, че е алергично.
Така каза и на детето на братовчедка ми и беше категоричен, че няма никакви проблеми със сливицата...Но тя настоя да му я извадят, намери връзки и след операцията д-рът каза: "Лелелееее, добре, че я извадихме...спасихме детето от доста по-сериозни увреждания в слуха".
След операцията детето заживя нов живот.
А Тодоров беше абсолютно категоричен, че е алергия  #2gunfire

Мила, съвземи се, забрави го, вземи си детето и отидете в Транспортна.
Дали ще е ори Едрев, дали при Василев, дали при Френгов...
Там имат страхотна апаратура, правят замерване на сливиците и ще се види дали са уголемени  Shocked
Не си тъпчи детето напразно, ако не си сигурна, че ще му помогнеш така!

П.С. Аз също съм преживявала лично неописуем шок от лекар, нанесе ми големи щети, искам да го изтрия от съзнанието си дори  Rolling Eyes
Бях се заклела да не стъпя на гинеколог. Но се стегнах и намерих подходящия д-р, който ми помогна да изтрия гадния спомен от предния "многоуважаван гинеколог"!  #2gunfire

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Ivetunka, аз писах, писах, и не само аз.....ама както една майка ми беше казала - всеки сам си решава, какво си седнала да се ядосваш.

За постинга ти по-горе, бях сигурна какво ще напишеш, даже го бях вече написала май, в някоя от темите, и не знам, след като толкова се изписа, ти пак реши да го водиш при възможно най-лошия избор.

Успех!  bouquet

P.S. Ето какво бях писала, едно от нещата на 16.01 в съседната тема точно в отговор на твоите намерения. И да не мислиш, че и ние не сме минали през него и поради тази причина изгубих повече от половин година време - каза ни "Третата сливица изобщо не е за махане", а тя беше толкова адски възпалена,че повече от това нямаше накъде, и той си пее само едно "Алергия, бля, бля и това е" И ти сега съм убедена ще тръгнеш да се чудиш към какво е алергичен Момчил и ще го тъпчеш с противоалергични, защото Тодоров така ти е казал.

е-е-е толкова изписахме тук за доц. Тодоров, преди да си отишла е ясно какво ще ти каже.

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 00:15 от Liorena

Общи условия

Активация на акаунт