Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 136 - юли 2023)

  • 98 455
  • 1 241
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 078
Няма кой да ви се обади.Изпратиха имейл за предоставяне на данни.Нещо става с тази фирма.Не им работят имейлите,нито телефоните.Единствено в месинджър ми отговориха.Споко там им сипах,както си трябва.Аз не съм нито за федербала или тениса.Аз съм за принципа.Когато имаш условия спазвай си ги,не само да изискваш.Толкова големи бяха плакатите за федербала и накрая няма да ги раздаваме 🤣 Ай,стига!

# 466
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
За Сливен - м. Мерканто са пуснали отново хубава игра, в днешната брошура я видях. Срока и условията не се четат в брошурата,така че на място трябва да се види.

# 467
  • Мнения: 3 180


Днес късмета е на моя страна 🙂

Купих 4бр. Кока Кола Без Захар и на касата ми дадоха да изтъркам скреч поле ( имаше много изтрити усмивки и се бяха паднали само 1бр очила ) - изтърках 2 полета и ми се паднаха очила, казаха ми че съм късметлия защото очилата били само 5 или 6 на целия картон 🎁

+ Купих 2бр. Nestea 500мл. - подарък Чаша ( пак от скреч карта )

Пожелавам на всеки един от Вас много късмет в игрите и запомнете - Завиждайте БЛАГОРОДНО,  защото не се знае утре на Вас каква голяма награда може да Ви се падне 🤩🏄🏝

Последна редакция: ср, 12 юли 2023, 13:25 от Станимир Иванов 641942

# 468
  • Мнения: 1 208

Дойде ми пратката от Либрес България и Бъзз Стор.
Аз съм меко казано очарована от всичко в тази кутия! А лампата е нещо,което ми стана любимо от пръв поглед!
Аз лично използвам Либресс постоянно,както за всекидневна защита,така и в онези дни и съм толкова щастлива че успях да съм един от 100-те човека,получаващи това бижу!
Препоръчвам с две ръце използването на всичките им продукти! 🍀

# 469
  • Мнения: 790

Тези 2 дни ми върви!

# 470
  • Мнения: 249
Със здраве да си ги ползвате! Една жена да чуя искрено да ги харесва и ползва. Около мен няма такива. Аз съм много благодарна на Libresse за стъклените бутилки и ваучерите за Wooden spoon, които спечелих преди няколко години. НО това за мен лично са най-надценените дамски превръзки на българския пазар. Хем са скъпи и неудобни, хем ме спарват. Когато участията изискваха покупка за мин. 2 лв, играех с по няколко бележки на седмица и поне ежедневните някакси ги изразходих. Но с тези минимални суми за покупка в последните им игри и с намаления брой награди, няма начин да ме привлекат отново.
От повече от 10 години ползвам Discreet, а те един списък с печеливши не могат да качат от седмица насам. Пожелавам си игра с Naturella, тях ги купувам и ползвам с голям кеф. Но няма игри за тях, защото вероятно се купуват и нямат нужда от такъв вид реклама.

Интересно на кого и с какво му попречи следващия ми коментар, за да го докладва за изтриване. Такива персони ще има винаги, нека си живуркат и мрънкат на спокойствие. Тази тема наистина се напълни с доста негативна енергия в последно време. Мисля да си дам почивка от нея.

Последна редакция: ср, 12 юли 2023, 16:33 от TheMusicQueen

# 471
  • Мнения: 709
Томболата от Практикер днес ли щяха да теглят?

# 472
  • Мнения: 5 316

Дойде ми пратката от Либрес България и Бъзз Стор.
Аз съм меко казано очарована от всичко в тази кутия! А лампата е нещо,което ми стана любимо от пръв поглед!
Аз лично използвам Либресс постоянно,както за всекидневна защита,така и в онези дни и съм толкова щастлива че успях да съм един от 100-те човека,получаващи това бижу!
Препоръчвам с две ръце използването на всичките им продукти! 🍀
Има ли още игра на Либрес? Дъщеря ми само тях ползва, поне да пробвам за награда Simple Smile
Аз идвам с малко глупавичък въпрос, но видях, че напоследък има много игри с награди кашончета сладоледи, та се зачудих как ги доставят тези сладоледи без да се разтопят? Thinking
Аз съм печелила сладолед - 6 големи кутии Simple Smile Не помня как, но си ги донесоха замразени Simple Smile

# 473
  • Мнения: 708
Здравейте, виждам името сред печелившите участници от 10.07на Plomari със сет съм. Но все още нямам имейл.

# 474
  • Мнения: 2
Здравейте, моля за мнение относно анкетите на YouGov. Трябва ли да се декларират приходите от приложението и дали има някаква такса за превод към личната сметка?

# 475
# 476
  • Мнения: 235
Игра на Метро, мисля че не е публикувана 🍀https://promo.metro.bg/?gclid=Cj0KCQjwnrmlBhDHARIsADJ5b_l-k2IzR7 … oKi4aAmK0EALw_wcB

# 477
  • Мнения: 351
Отне ми около година да събера точки за 20лева 😁 получих ги без такса по TBI neon

Здравейте, моля за мнение относно анкетите на YouGov. Трябва ли да се декларират приходите от приложението и дали има някаква такса за превод към личната сметка?

# 478
  • Мнения: 2 021

Дойде ми пратката от Либрес България и Бъзз Стор.
Аз съм меко казано очарована от всичко в тази кутия! А лампата е нещо,което ми стана любимо от пръв поглед!
Аз лично използвам Либресс постоянно,както за всекидневна защита,така и в онези дни и съм толкова щастлива че успях да съм един от 100-те човека,получаващи това бижу!
Препоръчвам с две ръце използването на всичките им продукти! 🍀
Shu, страхотна лампа, направо ми останаха очите, честито!
Аз също ползвам само тях, обаче с тези 100 условия тотално ме изгубих в тази игра, пък блогове, пък видеа, пък не знам си какво.

# 479
  • Мнения: 579
На мен ми се падна два пъти опитай пак и една вафла 😀

Общи условия

Активация на акаунт