Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 136 - юли 2023)

  • 96 098
  • 1 241
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 3 171


Нова игра на Schweppes в Coca-Cola App - от 31-ви юли до 17-ти септември - https://www.coca-cola.bg/igrai-za-nagradi/oficialni-pravila/schw … -born-social-2023 🎁

Награди:

Скрит текст:
30 бр. достъпи до Schweppes тайно парти - 25 кода Schweppes 🏖
50 бр. Schweppes парти сета - 12 кода Schweppes  🏖

*За наградите ще се участва с Новата валута Schweppes в приложението - ( S ) :

Скрит текст:

# 1 171
  • Мнения: 683
Днес пристигна моят Ваучер от играта на Кока Кола и кауфланд, моят съпруг също спечели, но от третата седмица, като на него още не са му звъняли, освен уведомителния имейл.
Честито на всички за страхотнитв награди!

# 1 172
  • Мнения: 221
Този път ще пиша за измамниците в ИГ, от днес има един доста красноречив пример. Ще приложа снимки за да онагледя написаното. Става въпрос за Giveaway на @tsaneva.ani- кошница с продукти на Бейлис. Трябваше да изтегли победител на 28.07( вчера). Днес нямаше нищо в Story, погледнах пак правилата- пише, че ще обяви победителя в коментар под поста на играта. Прегледах коментарите -нищо. Съответно писах с въпроса къде е обявила победителя. Сега виждам, че ми е отговорила 2 часа по-късно като е тагнала едно лице. Обикновено се доверям на моите gut feelings и за първи път си направих труда да проверя, изчетох над 2000 коментара. Въпросното лице-победител  даже не си беше направило труда да коментира🙂 Не се сещам за по-голяма наглост или глупост. Подигравка с 200 човека, повечето участвали с 10 коментара и накрая да си цитираш приятелката/комшийката/колежката без даже да се е включила в играта. Докато преглеждах коментарите, забелязах, че и други участници след мен са питали за победителя.Върхът на всичко е, че е пуснала втори GIVEAWAY,  преди да си свърши работата по първия.
Явно има някаква тенденция козметични студиа, маникюристки и фризьорки да се опитват да популяризират услугите си с такива фалшиви раздаванки. Наскоро една щеше кафе-машина да раздава, трябваше да се последват 4-5 други профили, в тях също беше обявена въпросната игра. Накрая заключи коментарите, направи си профила поверителен и не си направи труда даже да имитира теглене. В останалите профили, включени в играта хората питаха ли, питаха за победител, накрая си изтриха постовете за играта и всичко приключи 🙂


P.S. Май ще върви пазарлък 🙂
Аз коментирах под поста на играта, че обявеният победител даже не си е направил труда да се включи в играта и я отследвах. Изтрила е коментара и е решила да се спазарим на четири очи 🙂

Последна редакция: сб, 29 юли 2023, 18:24 от NellyG

# 1 173
  • Sofia
  • Мнения: 4 132


Нова игра на Schweppes в Coca-Cola App - от 31-ви юли до 17-ти септември - https://www.coca-cola.bg/igrai-za-nagradi/oficialni-pravila/schw … -born-social-2023 🎁

Награди:

Скрит текст:
30 бр. достъпи до Schweppes тайно парти - 25 кода Schweppes 🏖
50 бр. Schweppes парти сета - 12 кода Schweppes  🏖

*За наградите ще се участва с Новата валута Schweppes в приложението - ( S ) :

Скрит текст:


Хубави награди, но защо се органзира игра с толкова много капачки 25 или 50.
Нормално семейство не знам как изпива около 30л швепс за такова време освен ако не организира парти с много хора.

# 1 174
  • Мнения: 6 022
tsaneva.ani и tsaneva.new е някакъв фейк акаунт, който се опитва по бързия начин да натрупа последователи в ИГ. Кошницата с Бейлис дори не съществува, как да я даде? Joy Сложила някаква снимка с кошница с продукти Бейлис, свалена от нета или направена с Фотошоп...

# 1 175
  • Мнения: 221
tsaneva.ani и tsaneva.new е някакъв фейк акаунт, който се опитва по бързия начин да натрупа последователи в ИГ. Кошницата с Бейлис дори не съществува, как да я даде? Joy Сложила някаква снимка с кошница с продукти Бейлис, свалена от нета или направена с Фотошоп...
Да, и на мен ми направи впечатление нескопосаната снимка.
Сега примамката е чанта Фурла🤣
И пак ще има 200 човека, които ще се хванат. 50 ако се осъзнаят,  Ани пак ще е на плюс със 150 последователи. Както и онази с кафе-машината. Затова пиша тук, поне хората от форума да си спестят времето и усилията.

# 1 176
  • Мнения: 1 777
Като чета правилата в 7days разбирам, че е само за Метро, а не ми иска 🙂, така ли е наистина или не мога да ги разтълкувам правилно?

# 1 177
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Като чета правилата в 7days разбирам, че е само за Метро, а не ми иска 🙂, така ли е наистина или не мога да ги разтълкувам правилно?
Не е само за Метро. Упоменато е, че на Метро се въвежда номера на фактурата.

А аз вчера купувам продукти на 7 дейс на две бележки и си говоря със семейството и чак като излязох забелязах, че номерата не са един след друг, а през един и тогава ММ ми каза, че продавачът си извадил дубликати. Сега мисля да им пиша да си оправят правилата да не зачитат дубликати.

# 1 178
  • София
  • Мнения: 840
Да Ви се оплача - сутринта взех едни бисквити Белвита и 2 бр. мини кроасани на 7дайс. На бележката бисквитите са 4,99 лв, а мини кроасаните - 1 бр.

# 1 179
  • Мнения: 14 851
Тези с кафемашината в ИГ и на мен ми направиха впечатление. Питах и аз кой печели, писаха ми на лс някакъв скрийншот с име и аз спрях да се занимавам. Много такива се навъдиха.

# 1 180
  • Мнения: 550
Днес се опитах да регистрирам КБ на Ариана, но ми изписа, че срокът на кампанията е изтекъл. По общите условия на играта е до 31 август или има нов срок? Някой знае ли подробности?

# 1 181
  • Мнения: 3 815
От много време си мечтая да спечеля почивка на морето ол инклузив и най-накрая извадих късмет -три дена в хубав хотел ама за двама.Съгласихме се да доплатим за децата уж за апартамент.
Отиваме -те ни настанили в старото крило за децата диванче от най-мизерните и то счупено.
Голямото още първия ден се тръшна с ентеровирус и ни спахме нито нищо и хайде обратно 400 кил към София.
Само се набутахме с бензина,нито спахме нито усетихме нещо от "почивката"
Изобщо човек май да не страда толкова като не му се пада нещо желано и да не се радва твърде като му се падне .
И още ми е странно как можеш да организираш доста рекламирана игра и да набуташ "победителите" в най-мизерната стая все едно са клошари прибрани по милост от улицата.
Един път правиш игра бе,избери прилична стая имаш няколко стотин сигурно няма да обеднееш чак толкова...

# 1 182
  • София
  • Мнения: 14 878
Да Ви се оплача - сутринта взех едни бисквити Белвита и 2 бр. мини кроасани на 7дайс. На бележката бисквитите са 4,99 лв, а мини кроасаните - 1 бр.
Да не казвам и аз как тази сутрин купих капсули за пране от Лидл - избирах сто часа, хем да са на сметка, хем да се включа в играта... и вкъщи видях, че съм взела на Савекс, а трябвало на Медикс. 😂

# 1 183
  • Nesebar
  • Мнения: 571
Като чета правилата в 7days разбирам, че е само за Метро, а не ми иска 🙂, така ли е наистина или не мога да ги разтълкувам правилно?
Не е само за Метро. Упоменато е, че на Метро се въвежда номера на фактурата.

А аз вчера купувам продукти на 7 дейс на две бележки и си говоря със семейството и чак като излязох забелязах, че номерата не са един след друг, а през един и тогава ММ ми каза, че продавачът си извадил дубликати. Сега мисля да им пиша да си оправят правилата да не зачитат дубликати.
И аз мислех ,че е само за метро.Благодаря ,че разяснихте.

# 1 184
  • Мнения: 1 352
Кой е хотела?

Относно игрите в Инстаграм, понеже играя там, играйте само при известни инфлуенсъри с много последователи или в официални страници на магазини, фирми и т.н Не си губя времето да играя при измислени псевдоинфлуенсъри, които искат 5 тага. Това е пълна глупост.

Последна редакция: нд, 30 юли 2023, 12:57 от vils88

Общи условия

Активация на акаунт