Звездни компромати - Юли' 23

  • 302 192
  • 2 866
  •   1
Отговори
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687






Из човешката история на една жена символ на слава, пари, лукс и много пластични операции...



Родителите
Скрит текст:
Бащата – Антонио Версаче, помага в управлението на семейния въгледобивен бизнес, след това става счетоводител на елита. Майката – Франческа, е шивачка в модна компания, преди да създаде свой собствен моден бутик. Твърди се, че била майстор в шиенето на булчински рокли и то за мафиотските съпруги.

Раждането
Скрит текст:
Донатела Франческа Версаче е родена на 2 май 1955 г. в Реджо ди Калабрия, Италия. Тя е най-малкото от четири деца: Санто, Джани и Тина. Сестра ѝ Тина,  умира от тетанус на 12 години. Още като бебе, Франческа оставя най-малкото си дете да си играе в кош, пълен с платове, в средата на стаята, в която работи.  

Близостта
Скрит текст:
Донатела е изключително близка с брат си Джани. Тя е само на 11 години, а той я убеждава да боядиса косата си руса в чест на италианската певица Пати Право, на която той е голям фен. Шие дрехите ѝ и я извежда с него на дискотека. Веднъж тя краде пари от портфейла на майка си и ключовете от колата на баща си, за да могат с Джани да видят заедно Пати Право. Тя е неговият най-близък съветник, най-надежден приятел и най-голямата му муза. В края на 80-те той създава дъщерната линия “Versus” за нея и ѝ посвещава парфюма “Blonde”.

Образованието
Скрит текст:
Донатела Версаче учи литература и езици във Флоренция. През уикендите често пътува до Милано, за да помага на Джани, който по това време работи в модния лейбъл Callaghan. Франческа е твърдо против това и иска дъщеря ѝ да се съсредоточи върху обучението си. Забелязвайки, че насоките ѝ не оказват особено влияние върху Донатела, тя често ѝ прави изненадващи посещения във Флоренция, за да провери дали посещава часовете си.

Съпрузите
Скрит текст:
Първият ѝ съпруг е американският модел Пол Бек, който преди това има любовна връзка с Джани. Въпреки че са доста странна двойка и брат ѝ трудно преживява отношенията им, двамата се женят през 1983 година на семпла церемония в тесен кръг. От брака им се раждат две деца – Алегра и Даниел. Развеждат се през 2000 г., като причините за раздялата им се пазят в тайна от обществеността. През 2004 г. Донатела се жени за бизнесмена Мануел Далори. Бракът им трае само една година и почти никой не разбира за него.

Загубата
Скрит текст:
На 15 юли 1997 г. Джани Версаче е убит от 27-годишния сериен убиец Андрю Кунанън. Донатела е съкрушена. Получава 20% от дяловете на фирмата и освен креативен директор, става и художествен ръководител. Компанията оглавява другият ѝ брат – Санто, който получава 30% от дяловете, а останалите 50% наследява дъщерята на Донатела – Алегра. По това време тя е едва 11-годишна, но е имала изключително силна връзка с чичо си Джани. Синът на Донатела пък получава артколекцията на вуйчо си, оценена на над 40 милиона евро.

Операциите
Скрит текст:
Първите очевидни промени във външния вид на Донатела са забелязани от журналисти през 2003 г., когато тя стеснява носа си. След това намалява брадичката си, повдига веждите и скулите си, слага силикон в устните си, прави лифитнг на лицето си и си поставя фасети. Всичко това обаче не ѝ се вижда достатъчно, затова се подлага на липосукция и си поставя импланти в гърдите. След множеството интервенции с лазер, кожата ѝ започва да изглежда като изкуствена. Ботоксът елиминира всяка една нейна бръчица, дори и когато се усмихва.

Пороците
Скрит текст:
Именно пластичните операции стават причината Донатела да се пристрасти към силните лекарства. Пристрастява се и към наркотиците. Употребява толкова много, че претърпява ужасен нервен срив на партито за 18-тия рожден ден на дъщеря си. Осъзнава, че е тежко болна, но не може да се справи сама. Алегра, Даниел и Елтън Джон я настаняват почти насилствено в рехабилитационен център. Остава да се лекува в продължение на пет седмици. И излиза по-силна от всякога. Завръща се към нормалния си живот и бизнеса. Успява да откаже не само лекарствата и наркотиците, но и цигарите, с които е обвързана почти през целия си съзнателен живот.

Възходът
Скрит текст:
Една година и три дни след смъртта на брат си Донатела организира първото си ревю в хотел “Риц” в Париж. То няма особен успех и тя все повече започва да се съмнява в своите умения. Но 20 години след това се завръща с гръм и трясък. Модните журналисти наричат 2017 г. “годината на Версаче”. В чест на брат си Донатела създава колекцията “The Versace Tribute Collection”, която е представена от пет от първите супермодели на дизайнера. Тя прави безплатно дрехи за известните си приятели, които ги рекламират както на модните подиуми, така и навсякъде в публичното пространство. На пищните ѝ купони винаги присъстват големи звезди като Елтън Джон, Лиз Хърли, Катрин Зита-Джоунс, Кейт Мос, Мадона, Бритни Спиърс, Кристина Агилера, Деми Мур, Дженифър Лопес.

Благотворителността
Скрит текст:
Донатела Версаче е патрон на фондацията на Елтън Джон за борба срещу СПИН. Тя участва активно в множество благотворителни каузи всяка година. Oрганизира модни ревюта, търгове и вечери за набиране на средства. Заедно със Наоми Кембъл през 1998 г. организира благотворително модно шоу в подкрепа на Детския фонд на Нелсън Мандела. Същата година организира благотворително модно ревю по време на “Fire & Ice Ball” в Калифорния, за Програмата за изследване на рака на жените на “Revlon/UCLA”. През 2008 г. организира първото си модно ревю в Китай като част от благотворителен търг за набиране на средства за откриване на детски центрове за посттравматична и психологическа помощ в китайскaта провинция Съчуан след земетресение в региона. Дарява 20 000 британски паунда за закупуване на ново оборудване за базиран в Лондон моден институт. През 2021 г. 200 000 паунда са дарени на интензивното отделение на болница Сан Рафаеле в Милано, Италия, от Донатела и нейната дъщеря.

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 21:06 от Летящ Кактус

# 1
  • София
  • Мнения: 1 121
Видяхте ли откъса от При Тото с Алекс Сърчаджиева? Аз никога не съм я харесвала и съм я намирала за откровено инфантилна и дразнеща, но ми стана много жал за нея след всичко, което разказа.

Скрит текст:

# 2
  • София
  • Мнения: 23 096
Гледах откъса с Алекс. Аз съм човек, който е способен и от реклама да се разреве, но тя някак не пробуди съчувствието ми. Идея нямам защо така се получи. А тоя имбецил Тото просто не мога да го понасям...

# 3
  • Мнения: 5 998
Видяхте ли откъса от При Тото с Алекс Сърчаджиева? Аз никога не съм я харесвала и съм я намирала за откровено инфантилна и дразнеща, но ми стана много жал за нея след всичко, което разказа.

Скрит текст:
При мен линкът е реклама на Каменица. Но и аз не харесвам Алекс С.
Кактус , много се радвам, че се завърна! ❤️

# 4
  • Мнения: 1 919
Интересна снимка на Виктория и Дейвид - какво точно правят?
Алекс ми харесва във филми.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
Какво е разказала Алекс?

# 6
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Велина я има в тик-ток с този брат на Фики....бил най-желаният ерген😁😁😁😁😁

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 198
А тази Велина не беше ли приятелка с Райна? Мисля, че постоянно се постваха заедно.

# 8
  • Мнения: 31 194
Интересна снимка на Виктория и Дейвид - какво точно правят?
Алекс ми харесва във филми.
Закачат се.❤

# 9
  • Мнения: 7 710
Michele Morrone
Скрит текст:

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
Мария Бакалова с чудесен грим и прическа, браво!
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 5 335
Търси себе си и се открива Мария Бакалова. Сега ѝ е времето, хубаво и младо момиче е.
Не се отваря клипчето с Алекс, не знам дали ще си направя труда да го търся, чисто човешки съчувствам на Алекс Сърчаджиева, но ми е твърде изкуствена, и като водещ, и като актриса. Някак си не може да избяга от образа си.
Благодаря за темата!

# 12
  • Мнения: 15 032
Харесвам Алекс С., но като водещ не става.

# 13
  • Мнения: 9 054
Добре си се завърнала, Кактусче! И благодаря за темата и труда.
И аз я съжалявам Алекс, но на мен също ми е слаба и като актриса и като водещ.
Дон и Мелани през 1972г преди да се оженят.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 21:30 от Amber*

# 14
  • Мнения: 4 717
Благодаря за новата тема.
Алекс Сърчаджиева споделя, че са й отказали участието в Игри на волята няколко дни преди старта. Тя се преместила на морето за снимките, взела детето и те й се обадили една вече за да кажат, че кенселират договора.
Де факто, оставили са я без пари защото е била отложила всички ангажименти за цялото лято, та чак до ноември.
Като гледах ми беше много мъчно за нея.
После се сетих, че това беше лятото, в което тя обикаля гръцките острови на яхта с Госпожа Веселата Вдовица.
Със смесени чувства съм за всичко, което Александра изрече в това интервю.

Общи условия

Активация на акаунт