Отговори
# 150
  • Мнения: 8 013
само Аида видях с новата прическа.. Flowers Hibiscus
какво сте се разбързали да триете..

# 151
  • Мнения: 10 812
Вън голяма жега. Вчера беше едно хубаво хладно, дъждовно и днес пак жежко ...

# 152
  • Мнения: 461
Минава братчеда между шезлонгите и си крещи : кукурузА, фреш доНЪтс...  Една жена се провиква през два-три реда : ми в онуй бялото Ко носиш? Братчеда спира поглежда я и вика : царюица ма, ти Ко скариди ли искаш?
Още им се хиля Grinning

# 153
  • Мнения: 9 975
Вън голяма жега. Вчера беше едно хубаво хладно, дъждовно и днес пак жежко ...
Ааа, нидей тъй, нек е жега. Кат са върна в къщи да вали Grinning 
Уфф, да, кукурузмените са големи образи. Ама от тях да взема, не. Твърдо нье.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 36 776
Нямам представа как е на морето. Аз съм в Стара Загора. Таман се настанихме в хотела и след малко се закотвяме на събора да ядем, пием и ей тия три неща. Хубаво каране направихме днес. Към компанията се присъедини още един моторджия и не стига дето кара добре, не стига дето има хубав мотор ами е и готин, да плакнеш очи. Какво повече му трябва на човек...

# 155
  • Мнения: 9 975
Добро утро! Много спите Simple Smile

# 156
  • Мнения: 10 812
Събота е и е жега. Време е за почивка, не ми се ходи на плаж.

# 157
  • Мнения: 9 975
Не ти се ходи, щото плажа ти е в задния двор. Абе, Лане, ти разбра ли, че съм ти гостенка или го проспа тоя факт Joy

# 158
  • Мнения: 10 812
Не ти се ходи, щото плажа ти е в задния двор. Абе, Лане, ти разбра ли, че съм ти гостенка или го проспа тоя факт Joy
Разбрах, че гледаш някаква пищна девойка по монокини вече два часа ... Joy

# 159
  • Мнения: 9 975
Ееей, голяма си порта Joy

# 160
  • Варна
  • Мнения: 36 776
Поздрави от събора Simple Smile



# 161
  • Мнения: 18 369
Хайче, много уединено изглежда мястото край водата. Какво правиш там и с кого? Open Mouth

# 162
  • Мнения: 10 812
Това място край водата какви комари въди - не ми се мисли !
Ели, аз само дискретно питам как върви огледа Wink

# 163
  • Варна
  • Мнения: 36 776
Лори, само мъжка компания около мен, към 7-8 парчета са тая вечер Simple Smile Много се кефя на мъжка компания, не за друго ами с мъжете нямам проблеми с общуването. Жените все успяваме да свъртим някоя интрига.

Странното е, че сме точно до водоем, но няма кьорав комар наоколо и така е всяка година на тоя събор. Не знам с какво пръскат, колко пръскат, но в това отношение са бетон.

# 164
  • Мнения: 18 369
Всички комари са се събрали край Дунава, Хайче. Вчера видях три комара едновременно кацнали на единия ми крак, а бях с рокля до глезените, малко открито място имаше.

Общи условия

Активация на акаунт