Намерих 2

  • 22 869
  • 337
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 924
тики-так,
един вариант да съхраняваш това ,което имаш без да претоварваш хард диска
 с излишества е да качиш файловете си в някоя поща.Примерно gmail.
Там ти дават 2806МБ място,което по груби сметки е около 2,5ГБ.
Ако не ти стигне винаги можеш да създадеш още акаунти ,пращайки си сама покана.Simple Smile
Това е не кой знае колко удобен вариант,но поне е по-сигурен от това да са на компютъра ти.

# 46
  • Мнения: 863
Хипатия,мерси много,не се бях сетила за този вариант,въпреки че имам поща в gmail newsm78
все пак е някакво решение за момента Thinking

# 47
  • Мнения: 641
Ще ме гонят вече Mr. Green, само свалям, свалям...

Благодаря ви, момичета, много полезна тема  bouquet!

# 48
  • Мнения: 3 810
Има ли някой който до сега е правил картички? Интересува ме, тези които са с бродерия, какво се слага на гърба на бродирания плат, че щом отгърнеш картичката да не ти стърчат конци и възли? Аз лепях парче бяла хартия но не особенно естетически красиво!

Ето:
http://foto.radikal.ru/f.aspx?b0608da26bcd373dajpg
Според мен вместо 2 части картон са 3 части, така че 1 и 2 са за предната част на картичката(пред и зад бродерията), а 3 за задната част на картичката

а това е страницата(темата е само за картички):
http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=77&PN=1&TPN=8

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 13:49 от mimi_kir

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Няма ли някоя добра душа, която да събере линковете от двете теми, класифицирани както следва (картички, идеи за деца и пр.) и да ги сложим в първия пост по темата? Flutter

# 50
  • Мнения: 3 810
Малиииии, Бу, ми ти на човек не приличаш, акмо ли на Европеец...цъцъцъ
Ако намеря свободно време...може да свърша работата, не обещавам...

# 51
  • Мнения: 2 924
Няма ли някоя добра душа, която да събере линковете от двете теми, класифицирани както следва (картички, идеи за деца и пр.) и да ги сложим в първия пост по темата? Flutter
вчера бях започнала да го правя ,обаче се отказах.
Трябва доста време с което аз не разполагам от Нова година насам. Тая година само работа ми донесе. А многото работа отнема част от времето за забавления. Mr. Green
Ако все пак някой се жертва си мислех ,че е по -добре да е във вид на файл- pdf най-добре. Ще е най пригледно и лесно. А иначе така изредени ,та дори и по категории си е цяла джунгла..

# 52
  • Мнения: 3 810
Хм, аз се пробвах, обаче не мога да взема цитат от публикациите на Хипатия, че да ползвам и снимките на книгите...
Старата тема е заключена и за това.
Започнах да правя списък...но ако речете че няма смисъл- да спирам.

# 53
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако обещаете да не пишете в старата тема, ще я отключа Simple Smile

# 54
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Обещаваме, Бу, обещаваме!

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Обещаваме, Бу, обещаваме!
Отключена, Микки, отключена Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 810
микки, ще помагаш ли? На мен ми се изчерпа свободното време за близките 3 дни...

# 57
  • Мнения: 2 924
браво ,момичета-героини:)))
С трудна работа се захващате.
С нещо мога ли да помогна?
Честно казано по-лесно е да се създаде една страничка с книгите- по категории-снимки и линк за сваляне,отколкото някакъв текстов файл.
Ама аз какво ли се обаждам.Правете го както ви е по-лесно:)

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Честно казано по-лесно е да се създаде една страничка с книгите- по категории-снимки и линк за сваляне,отколкото някакъв текстов файл.
Моята идея беше точно това - на едно място всички линкове да са сбрани Simple Smile
Категория: детски
Снимка-линк
Снимка-линк

и така.

# 59
  • Мнения: 3 810
опит за летене

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 17:43 от mimi_kir

Общи условия

Активация на акаунт