Удобна лятна количка - има ли такава???

  • 46 475
  • 600
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 324
Здравейте, аз също от известно време съм се влюбила във въпросния Бъгстър имам предложение към решилите да си я закупят - дайте да се комбинираме и да си поръчаме една доставка на няколко колички, трябва да излезе по-евтино, а и току вижте ни направили отстъпка и от цената на самите колички  Laughing

# 496
az sam sas cangaroo i sam mnogo dovolna ne e mnogo leka no e mnogo udobna.ima 15 polojeniq na grap4eto i e strahotna .az si kupih i zimniq ko6 kam neq  i mi izleze po skapa ina4e e 240lv

# 497
  • Мнения: 795
ima 15 polojeniq na grap4eto i e strahotna .

15 ли? newsm78

# 498
  • Мнения: 2 663
Снощи си взех Buggster-a от Премама и първите ми впечатления са много добри, но нямаше много,много време да я пробвам, защото се прибрах от магазина в 20:15...е направих и едно кръгче де....
Много лесно се бута, супер маневрена, минава лесно през дупките и препятствията, лекичка е-има огромна разлика със Stokke-то по наклон-килограмите си казват своето.

# 499
  • Мнения: X
Да ти е честит! Със здраве да го ползваш!

Аз моя още го чакам - доставката ми закъснява вече 3 седмици. Това е заради цвета - искам червен, а точно тоя цвят в момента го няма никъде. Изчака ми се чакането вече.

# 500
# 501
  • софия
  • Мнения: 1 745
Снощи си взех Buggster-a от Премама

Честито!Какъв цвят избра?

# 502
  • Мнения: 255
колко парички е този Бъгстър ?

# 503
  • Мнения: 2 663
Снощи си взех Buggster-a от Премама

Честито!Какъв цвят избра?
Цвета е само един в Премама, като този в линка на предната страница.Иначе като пари е 600 и малко

# 504
  • Мнения: 255
ужас толкова скъпа. има по триста и петдесет инглезини които са хем качество та качество хем леки и удобни. ма като сте си взели да ви е честита и със здраве да се возите в нея.

# 505
  • Мнения: 335
Здравейте, аз също от известно време съм се влюбила във въпросния Бъгстър имам предложение към решилите да си я закупят - дайте да се комбинираме и да си поръчаме една доставка на няколко колички, трябва да излезе по-евтино, а и току вижте ни направили отстъпка и от цената на самите колички  Laughing

и на мене ми харесва въпросния Бъгстър,но не видях каква му е цената и колко кг. е количката,ако е до 400 лева съм съгласна да поръчаме.Пиши ми на лични,ако искаш.

# 506
  • Мнения: 4 970
ужас толкова скъпа. има по триста и петдесет инглезини които са хем качество та качество хем леки и удобни. ма като сте си взели да ви е честита и със здраве да се возите в нея.
АЗ бях харесала една Инглезина за 250или 260 лв,  и още ме е яд 4е не си я купих Rolling Eyes

# 507
  • Мнения: 3 457
и аз съм с лятна количка най-накрая-днес ми дойде моята Плико Х-лайт-много съм доволна и щастлива Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 508
  • софия
  • Мнения: 1 745
Коте,Честито!С много настроение да си я ползвате  Grinning!А,защо "дойде"?Някаква "тунингована" ли е ?

# 509
  • Мнения: 3 457
Коте,Честито!С много настроение да си я ползвате  Grinning!А,защо "дойде"?Някаква "тунингована" ли е ?
Мерси  Hug ами не просто я нямаше внесена и я поръчах в последният момент и вчера е дошла стоката на вносителите и днес си я имам вече при мен Mr. Green Mr. Green Mr. GreenМоята е зеленичка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт