Сладкиш с банани !

  • 22 858
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Леле, супер рецепта - много лесно звучи и в събота понеже ще имаме гости ще взема да я спретна - хем за децата ще е вкусно  Simple Smile
Благодаря   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 268
Благодаря ти Лео!Ще го направя и ще съм пак най-обичаната мама благодарение на теб!  bouquet

# 18
  • Мнения: 39
Айде, отиде ми диетата!

# 19
  • Мнения: 5 468
В момента крема ми изстива на терасата и го слагам във формата със желатина. Обаче ми е много притеснено, дали ще стане после като го обръщам. Един път опитах така и тортата ми на нищо не стана, раздроби се и й се развали фасона... Как успявате с обръщането newsm78... Иначе, Лео, моята форма е същата като твоята на вид. Ама не мога и не мога да го обърна това нещо, без аварии.

# 20
  • Мнения: 5 713
Как успявате с обръщането newsm78...
Потапям съда в топла вода преди да обърна. Simple Smile
А аз искам да питам за сметаната. Като гледам на снимката е под сладкиша. Кога я слагаш?  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 474
Ню, леко по краищата го мини с нож, другия вариант и да напълниш една тава с гореща вода и леко да го потопиш пак се отлепва.  Peace
 Разкашквал ми се е сладкиш от скапан желатин, което е непредвидимо Wink

# 22
  • Мнения: 7 474
Вери Laughing тази сметана е от готовите и я сложих само заради снимката , защото се разтапя на петата минута ooooh! Ако ще слагаш такава , направо при сервирането   Peace

# 23
  • Мнения: 5 468
Потапям съда в топла вода преди да обърна. Simple Smile
другия вариант и да напълниш една тава с гореща вода и леко да го потопиш пак се отлепва.  
Hug Благодаря ви!!!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Ето моят сладкиш
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10350&AlbumId=84438

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 14:50 от sisii

# 25
  • Мнения: 5 713
Не се отваря така снимката.

# 26
  • Мнения: 899

Това е адрес направо от компютъра ти, така няма как да се види. Трябва да я качиш някъде в интернет първо (например snimka.bg) и тогава показваш адреса.

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Лео имаш ли син, че да запиша щерката за кандидат снаха, да се сватосаме и да ни готвиш, готвиш, готвиш   chef Hug

# 28
  • Мнения: 7 474
Лео имаш ли син, че да запиша щерката за кандидат снаха, да се сватосаме и да ни готвиш, готвиш, готвиш   chef Hug

 Joy Joy Нямам , щерка имам, но тя помага, така че приемам оферти за зет  Joy  Joy

# 29
  • Мнения: 5 140
Лео  Hug, нямаш сърце мила, спри се вече. Mr. Green

Ще го пробвам.
Всичко що е сладко на Лео се изпробва от мен.

Общи условия

Активация на акаунт