Санаториум в Сандански

  • 153 224
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ние сме там началото на април месец..след 06,04 но нашите деца са на 5,5 и няма и годинка другото.

# 121
  • Мнения: 10
благодаря ти, ние обмисляме да отидем горе-долу по това време и да останем 10-тина дни. вие колко време ще седите?
би ли препоръчала някакво място за отсядане - квартира или хотел?
ние си мислехме нещо за Семеен хотел Сън Сити имаш ли някакво инфо за там?

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 20:22 от Branimir Dokovski

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
благодаря ти, ние обмисляме да отидем горе-долу по това време и да останем 10-тина дни. вие колко време ще седите?
Първа нощувка ни е на 06-ти..последна на 14-ти...за Великден да се приберем

# 123
  • Мнения: 10
ние мислим да бъдем там за Великден.
Въпроса е къде?

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
ние мислим да бъдем там за Великден.
Въпроса е къде?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488966.0 това е тема за почивка и хотели в Сандански.
Ние наехме апартамент

# 125
  • Мнения: 10
четох темата, но май повече се обърках Simple Smile
вие сте си взели квартира така ли?
ти лично можеш ли да препоръчаш нещо?
знаеш ли нещо за комплекс Сън Сити?

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
четох темата, но май повече се обърках Simple Smile
вие сте си взели квартира така ли?
ти лично можеш ли да препоръчаш нещо?
знаеш ли нещо за комплекс Сън Сити?
за първи път ще ходим там...съжалявам,че немога да ти помогна. Апартамента, който наехме го харесахме от нета...в центъра е.

Момичета гледах и клиничинте пътеки...поне процедурите да си спестя...ама нейсе...

# 127
  • Мнения: 10
ние харесахме 2-3 апартамента и още толкова хотели
от  утре започва да звъним като най напред ще звъннем в санаториума да опишем ситуацията (разчитайки на медицинското образование на съпругата ми) и да питаме докато сме там да отидем на преглед и някакви процедури)
обмисляме да отидем от около 7.04 до към 17.04
Мерси за мненията

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
ние харесахме 2-3 апартамента и още толкова хотели
от  утре започва да звъним като най напред ще звъннем в санаториума да опишем ситуацията (разчитайки на медицинското образование на съпругата ми) и да питаме докато сме там да отидем на преглед и някакви процедури)
обмисляме да отидем от около 7.04 до към 17.04
Мерси за мненията
Не си избираш ти процедурите...там задължително трябва да те прегледа техния лекар...прегледа е 15лв. и той назначавал. Това ми казаха на мен.
Започвай да звъниш защото ние от 2 седмици сме резервирали......но доста бяха заети.

# 129
  • Мнения: 10
здравейте, ние сега резервирахме това
http://pochivka.bg/o-16557-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0% … 0%BA%D0%B8#my_map
някой да има мнение?

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 361
Здравейте!
Знаете ли колко е доплащането в санаториума,ако съм по НОИ?

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 15:53 от denica17

# 131
  • Мнения: 1 734
Здравийте! И ние сме се насочили към почивка в Сандански заради дъщеря ми, която често започна да прави пневмонии. Ще съм ви благодарна за всякаква актуална информация. Смятам да наемем квартира или хотелче, т.к. ще сме цялото семейство

# 132
  • Мнения: 42
Здравейте!Сега се обадих в санаториума и всичко е така както са написали по горе майките!С направление без направление е все тая,цените са вече споменатите,плащаш 15 лв преглед и от там ти назначават процеурите които също си плащаш!Дъщеря ми която е на 3год и 10 мес. е с бронхиална астма и в момента сме болни с червено гърло и ги питах болни деца или здрави се допускат,тя една госпожа от стария комунистически режим ми съобщи че всякакви деца можело да идват по всчко време без резервации!Така че мисля да отидем двете след като се пооправи и да си наемем квартира та това ще е около края на май за около 2 седмици!пишете ако има и други като мен за да се чувстваме по добре в компания!

# 133
  • Мнения: 382
Здравейте. Искам да ви питам, тъй като чета, че сте запознати с условията в Сандански. Дъщеря ми е близо на 4 години и много често прави бронхити и пневмонии.  Споменаха ми, че за децата можело да се иде по клинична пътека или направление от личен лекар. Някой да знае нещо по въпроса?
Благодаря предварително.

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Здравейте. Искам да ви питам, тъй като чета, че сте запознати с условията в Сандански. Дъщеря ми е близо на 4 години и много често прави бронхити и пневмонии.  Споменаха ми, че за децата можело да се иде по клинична пътека или направление от личен лекар. Някой да знае нещо по въпроса?
Благодаря предварително.
По принцип мисля, че чрез НОИ...обаче трябва да спите в Санаториума.
Сандански е страхотен град..хареса ми много...но Санаториума е за мн  атомна бомба Mr. Green Само болни, кашлящи, с Т със сополи...и пенсионери...друго не видях. Ако може да спите другаде а само да ходите за процедури мисля, че така е най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт