Спалня-съвети

  • 8 712
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 934
За гардероба в спалнята аз имам идея да си направя, освен всичко друго, и отделение, в което да прибирам дъската за гладене и да има някакво чекмедже за ютията, мерителната чашка за водата, резервните калъфи на дъската и други такива неща.


Виж, това за отделение за дъската за гладене ми се вижда много идейно...  bouquet
Надявам се и да е изпълнимо.

# 16
  • Мнения: 8 952
ама си имаме леглото и то е повдиггащ механизъм страхотно там ми стоят завивките
др завивки които не използвам постоянно пакетирани в пликове и кърпи и чисти чаршафи пак пакетирани разни др нещица  като допълнителни възглавници и т.н. многооооо е практично за малко място
Цитат

Рошко, ние също имаме легло с повдигащи механизми. Аз отдолу не държа почти нищо, защото все ми мирише на кофти - на застояло ли, що ли... Нямаш ли подобен проблем? Освен това стаята  е северна и често се случва да се боря с мухъл дори под леглото...
 Sick
Някакъв съвет?!

# 17
  • Мнения: 934
Рошко, ние също имаме легло с повдигащи механизми. Аз отдолу не държа почти нищо, защото все ми мирише на кофти - на застояло ли, що ли... Нямаш ли подобен проблем? Освен това стаята  е северна и често се случва да се боря с мухъл дори под леглото...
 Sick
Някакъв съвет?!


А така.....и аз съм се засилила втори гардероб да си правя с този механизъм.... Rolling EyesЕдната стена на спалнята е северна дргата запдна..... newsm78

# 18
  • Мнения: 1 495
http://www.sevrolbg.com/ Това е сайта им, но нямам никакви впечатления за тях. Ние миналата седмица си поръчахме легло от Лабиринт. http://www.labirint.bg/index.php?option=com_content&task=vie … 241&Itemid=71
Само че без задния плот и рафтчетата отстрани. С по две чекмеджета от всяка страна и ракла отзад. И други цветове от тези на картинката. Държахме леглото да е с чекмеджета отдолу, но като минахме през Деница, Айко и още някакъв магазин се отчаях, че всичко идва готово и затова набързо поръчахме. За останалите мебели ще трябва да си търся фирма по поръчка.

Добре де....а колко излиза ако се поръча? Ти си даваш твоите р-ри и изисквания, нали?
Ами не, разрешиха ни да сменим цвета и да махнем плота отзад. Размерите същите, леглото излиза 600 лв (предполагам заради чекмеджетата и раклата). Иначе харесах друго легло, но казаха че не може да се добавят чекмеджета.

# 19
  • Мнения: 780
ами не да ви кажа момичета utro77 и sunshine3 нашата стая също е северна но нямаме мухъл и дано не се появи Praynig а относно миризмата аз бях писала опаковани са в пликови всички чисти неща и те си миришат на омекотител не поемат никаква др миризма а отделно в четирите ъгъла съм сложила и такива аром. гелчета и като сваршат нови ама някакви по леки миризми бяха че все пак е затворено  и така не мирише на гадно предполагам без тях ще Hug
извинявам се за спаменето дано ми простите Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 639
Ами аз скоро се интересувах от обзавеждане за спалня и защото имах отделени само 1000 лв. за нея си поръчах чамови мебели /е и ми харесват те де, защото искам спалнята да има малко по стар стил Blush което незнам дали е правилно Simple Smile / та за спалня 144/190 с матрак, ракла отваряща се отпред, трикрилен гардероб с три чекмеджета от долу и пристройка отгоре и скрин с 5 чекмеджета като най-горното е разделено на две самостоятелни ми излезе 930 лв.

# 21
  • Мнения: 37
Чамовите мебели са чудесна алтернатива, особено при ограничен бюджет. А дори и да не е ограничен, аз бих ги препоръчала най-вече за детски стаи - така се избягва характерното за голяма част от ламинатните мебели излъчване на вредни летливи вещества. Но трябва да се знае също така с какво покритие са. Единсвено здравината на чамовите мебели не е особено подходяща за самото легло - необходимно е допълнително укрепване. Но пък масивът позволява много по-раздвижени форми и модели.

Общи условия

Активация на акаунт