Св. Валентин

  • 13 809
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
iquanka,аз съм поръчвала торта със снимка за рождения ден на гаджето ми, но от Крамер.В Неделя незнам дали правят. На мен ми струваше 20 лв. Колкото ти е цената на тортата+ 5лв. за снимката.Това беше миналата година, сега незнам как са цените. И друг път съм поръчвала торти от Крамер и съм сигурна, че и в сърце ще могат да направят.

# 16
  • Мнения: 3 050
Мерси много за отговора Hug

# 17
  • Мнения: 2 386
ето една идея и от мен

връчвате му една кутия, пълна със сгънати лисчета
на всяко едно от тях сте написали разни неща заради които го обичате.....смешни, сериозни,секси , вие си знаете....

и после да тегли от "томболата"   и да се радва на късмета си newsm68 newsm44 newsm51

Много яка идейка  Heart Eyes
А да питам- movie makera що за животно е и може ли линкче да се просветя  Blush

# 18
  • Мнения: 41
http://uroci.net/index.php?option=com_content&task=view& … 010&Itemid=26

ето саит за "животинчето" тук има малак урок как се работи, ако нещо да не става питайте.
Ако имате идеи за ръчно изработени подараци, моля споделете... Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 211
а къде в софия правят торти във формата на сърце със снимка?

# 20
  • Мнения: 852
Много хубава  темичка Hug
 newsm51 Аз реших да изненадам мойто мило със снимка в рамка във формата на сърце.Фона на снимката ще бъде от рози,сърчица и надпис.Ако някоя от вас има интересна идейка ще я добавя с удоволствие към подаръка си!/А някой знае ли къде в София мога да поръчам такава снимка?/  smile3509 txtloves

# 21
  • Мнения: 1 120
аз миналата година му подарих резачка за пури и остана много доволен,защото определено се нуждаеше от нея
за тази година тамън бях решила да му взема въздушна пушка  #2gunfire ,но той ме изпревари и си взе  #Cussing out
харесала съм едни самурайски саби с поставки,той ги обича и се НАДЯВАМ да не ме изправари отново,че оставам  без идея
хайде момичета даите идеи в стил ''той всичко си има''
 Peace

# 22
  • Мнения: 41
malinka84 ако в София фото пинк там ще ти я направят...
lefeto за София незнам каде може да направят такава торта, ама за Пловдив в ПопиМони...

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз преди 2 год. на 14.02 направих най-големият подарък на мъжо(а и на мен) - родих сина ни  bowuuи оттогава Св.Валентин  за нас вече не е ден на влюбените, а рожден ден на нашето момченце Влади  Laughing
Ама, подаръци- не отказвам  Mr. Green
Като идея за подарък мога да предложа пъзел от ваша снимка, предлагат ги във фото "МИНОЛТА", цена около 20 лв.
Аз може би с това ще се отчета  newsm78

# 24
  • Мнения: 41
Аз преди 2 год. на 14.02 направих най-големият подарък на мъжо(а и на мен) - родих сина ни  bowuuи оттогава Св.Валентин  за нас вече не е ден на влюбените, а рожден ден на нашето момченце Влади  Laughing
Ама, подаръци- не отказвам  Mr. Green
Като идея за подарък мога да предложа пъзел от ваша снимка, предлагат ги във фото "МИНОЛТА", цена около 20 лв.
Аз може би с това ще се отчета  newsm78



Супер е ....ама при мен няма такова фото Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 24
Аз преди 2 год. на 14.02 направих най-големият подарък на мъжо(а и на мен) - родих сина ни  bowuuи оттогава Св.Валентин  за нас вече не е ден на влюбените, а рожден ден на нашето момченце Влади  Laughing
Ама, подаръци- не отказвам  Mr. Green
Като идея за подарък мога да предложа пъзел от ваша снимка, предлагат ги във фото "МИНОЛТА", цена около 20 лв.
Аз може би с това ще се отчета  newsm78

Страхотна идея за подарък е този пъзел Peace Но къде се намира това фото "МИНОЛТА" newsm78

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   Тази идея за пъзела много ми хареса!!!    bouquet
И аз искам да знам къде се намира това фото "Минолта".

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
А какъв е размера на този пъзел за тези 20лв?

# 28
  • Мнения: 9 095
аз незнам вече какво да подарявам, но за кутията с късметите определено ще си поиграя, само незнам в какво да ги сложа и ми се ще да отидем в някой хотел на романтична вечеря..., много изтъркано, ама за Св Валентин ми се струва по- важно изкарването, отколкото подаръка Peace

# 29
  • Мнения: 852
Благодаря ти vani4ka  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт