Св. Валентин

  • 13 833
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
аз незнам вече какво да подарявам, но за кутията с късметите определено ще си поиграя, само незнам в какво да ги сложа и ми се ще да отидем в някой хотел на романтична вечеря..., много изтъркано, ама за Св Валентин ми се струва по- важно изкарването, отколкото подаръка Peace

Taзи година в Азалия пак има много хубава оферта за празника, но на нас сякаш ни омръзна да сме там, а и мъжът ми ще бъде на работа точно тогава  Close

120 лв стая за двама, с шампанско, празнична вечеря и закуска на сутринта. МИналата година беше страшно хубаво!Ако се чудите, отидете там, няма да съжалявате  Wink
Бубе, дай малко повече инфо за фирмата/агенцията ,условията....Снимки?  Blush

# 46
  • :)
  • Мнения: 337
Минава ми през ума нещо... ама да видим дали ще заслужи моя човек Laughing

# 47
  • Мнения: 2 616
Във Варна някой знае ли къде могат да направят снимка на пъзел? Ще бъде много интересно, а и имам подходящата снимка за целта  Twisted Evil

Аз миналата година си поръчах такъв в рекламна агенция "Фолиарт"-от Годзила вдясно като тръгнеш по "Шипка"-пада се от лявата страна на улицата. А4 формат ми струваше 12-14лв мисля.

# 48
  • Мнения: 2 616
Във Варна някой знае ли къде могат да направят снимка на пъзел? Ще бъде много интересно, а и имам подходящата снимка за целта  Twisted Evil

Аз миналата година си поръчах такъв в рекламна агенция "Фолиарт"-от Годзила вдясно като тръгнеш по "Шипка"-пада се от лявата страна на улицата. А4 формат ми струваше 12-14лв мисля.


ето една идея и от мен

връчвате му една кутия, пълна със сгънати лисчета
на всяко едно от тях сте написали разни неща заради които го обичате.....смешни, сериозни,секси , вие си знаете....

и после да тегли от "томболата"   и да се радва на късмета си newsm68 newsm44 newsm51

Аз също съм решила да му подаря нещо подобно ама не мога да измисля толкова много "късметчета"-миналата година му се обяснявах пак с едни сърца по стената и малко ми бягат идеите-не искам да се повтарят, ако ти дойде наум от къде мога да изплагиатствам малко, ще ти бъда благодарна.

# 49
  • Мнения: 83
И аз все още не съм решила с какво ще го изненадам ,някой от Варна може ли да ми препоръ4а някой хубав  хотел с ресторант  4е да си направя резервация ,ще бъда много благодарна  Hug

# 50
  • Мнения: 794
Миналата година му запазих 4ас за масаж...Салона бе близо до нас и продължихме празника бързо Sunglasses Тъй като тази година ще празнувам с ново гадже може да повторя  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 83
аз незнам вече какво да подарявам, но за кутията с късметите определено ще си поиграя, само незнам в какво да ги сложа и ми се ще да отидем в някой хотел на романтична вечеря..., много изтъркано, ама за Св Валентин ми се струва по- важно изкарването, отколкото подаръка Peace

Taзи година в Азалия пак има много хубава оферта за празника, но на нас сякаш ни омръзна да сме там, а и мъжът ми ще бъде на работа точно тогава  Close

120 лв стая за двама, с шампанско, празнична вечеря и закуска на сутринта. МИналата година беше страшно хубаво!Ако се чудите, отидете там, няма да съжалявате  Wink



Бубе моля те, дай някакви кординати ,телефон на този хотел разбрах 4е се намира в комлекс "Св константин и Елена " но тел .не можах да намеря ,за да направя резервация щом казваш 4е е хубаво .

# 52
  • Варна
  • Мнения: 246
Мале много интересна тема ще следя с интерес, аз преди съм правила една картичка опакована в много котии, като се почне от съвсем малка и се завърши с кутия от обувки например. Малко трудно намерих кутиите ама успях, и мисля че на мъжо му хареса.

За сладкарница Крамер само положителни отзиви и наистина правят торси във форма на сърце.

# 53
  • Мнения: 2 616

За сладкарница Крамер само положителни отзиви и наистина правят торси във форма на сърце.

Ние там си поръчахме сватбената торта, беше великолепна!

# 54
  • Мнения: 1 403
Ей, супер тема сте пуснали  Peace Страшни сте  bowuu
Много ми допадна идейката на   БУБА , А има ли сайт да разгледам  newsm78

# 55
  • Мнения: 1 403
Мда видях, 4ак във Варна е  Cry

# 56
  • Мнения: X
Аз съм на работа на 14-ти тук>>>http://www.tsarskoselo.com//и не само на 14-ти,просто тук си работя/.
Та мисля да изпрося от шефката да пусне мезонета за една вечер.Ще поканя любимия на свещи,шампанско,рум-сървиз и жартиери.
                          Rushsf,знаех си, че те познавам от някъде.Миналата година бяхме в ''Царско село'' за десет годишнината на фирмата, в която работи мъжа ми и ти беше на работа.Направи ми много добро впечатление!                                                                                                                                                              P.S. Sorry за спама!

# 57
  • Мнения: 162
Здравейте,
Аз съм във Варна и със съдружника ми сме в процес на разработка на парти-център. Имаме и много идеи за Св. Валентин, като това включва и доставка на подарък и букет цветя на посочен адрес. Ако някой проявява интерес, да свирка на ЛС Wink
Иначе тук в темата също имаше страхотни линкове и идеи, злато сте Hug Буба, това за хотел "Азалия" също ме заинтригува, ще проверя дали имат още свободни места.

# 58
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Ами понеже и на мен ми се стори интересна офертата за 14  февруари това намерих за Азалия
 http://azaliahotel.com/docs/Oferta_Sveti_Valentin.pdf
http://azaliahotel.com/bg.html

# 59
  • Мнения: 4 380
Мисля за подредба на масата, а подарък вероятно ще има за годишнината от свадбата, която е седмица по-късно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт