Стара Загора 20 - Злати ни зарадва със ИВАН, един ИВАН...

  • 17 059
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Спим...що? Mr. Green

# 211
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Щото аз не... Grinning

# 212
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Не спим по цели нощи  Sad Не стига че Коко е с бронхит и кашля постоянно ами му пробиват и двата горни кътника . Сучем като новородено-по цяла нощ .  Simple Smile
Колкото до раждането всичко си е до нагласа. Първият път бях много спокоина и стоях в къщи докато започнат по силни болки. Ама те така и не почнаха само някакво леко присвиване и ми текнаха водите . Когато отидох в родилното бях с 8 см. разкритие и родих след 30 минути . Вторият път болеше малко повече ама акушерката нямаше време да си сложи ръкавиците че аз като отидох в родилното вече бях с напъни. Mr. Green Лако раждане на всички бременни   Laughing

# 213
  • Мнения: 753
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.abridalshower.c … ct=image&cd=3

да ви почерпя, днес имам повод!
Бързо оздравяване на всички, аз съм с грипа, а бебето още не, има алергична реакция само, кашля.

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честит Рожден ден Тигърче  Laughing Пожелавам ти много радост, здраве , щастие и сбъдване на всичките ти мечти. Laughing   bouquet

# 215
  • Мнения: 6 243
Честит Рожден ден, Тигърче!!!

Да си жива и здрава и бързо да оздравявате.

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Честит Рожден Ден!  bouquet

Бързо оздравяване!

# 217
  • Мнения: 619
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от нас с Ави.
Краси и Ави е с бронхит и кашля и суче...

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Лелее... пък аз като видях тази тора:



И реших, че днес имаш по-друг повод за празнуване  Embarassed

Честито де, какъвто и да е повода Grinning

# 219
  • Мнения: 753
Благодаря, Ви!
помъдрях с още една година! smile3531

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Яяяя, изпаднали сме на 2-ра страница. Срамота!!!

Записвам се само да ви разкажа какъв ползотворен ден имах. Преведох 7 страници на английски, пих бира с двама мъже един след друг, боядисах 30 свещи и карах бус с 4-метрова каросерия. Имам още 20 минути от 29-те си години и смятам да се възползвам от тях подобаващо   Twisted Evil

# 221
  • Мнения: 1 639
Jade , Честит Рожден Ден !!!! Достойна Водолейка си ти .   bouquet

# 222
  • Мнения: 753
 nbirthday, Честит празник, Jade! newsm59  ura

само здраве, а всичко друго идва от само себе си, нали си водолей! Наздраве!

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Остаряваме бавно, остаряваме бавно
неусетно почтииии  bouquet
Честит рожден ден Джейд  Heart Eyes
Да си все така весела и буйна, здрава и щастлива и да си най-обичаната жена на света  Heart Eyes

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честит рожден ден, Жаденце. Laughing Пожелавам ти много здраве и щастие.   bouquet
  Малко новини и от нас. Коко вече е по-добре . Надявам се че в понеделник ще е на ясла вече.

Общи условия

Активация на акаунт