Стара Загора 20 - Злати ни зарадва със ИВАН, един ИВАН...

  • 17 044
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Незнам какъв линк съм дала защото тъпото бг-фото не ми се отваря  Twisted Evil Беше май тази http://www.bgphoto.net/photos/18026/o633061308305328778.jpg

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
А, така де... да се види кои са фитките  Mr. Green Twisted Evil

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
А, така де... да се види кои са фитките  Mr. Green Twisted Evil
Шшшш  Twisted Evil Mr. Green

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Щом казваш, че си като заспала фитка, аз не моя да ти противореча...
Фитка седяло, пуйка (мисирка) изляло... Па аз си мисля, че ми говориш за ей тая снимка...


# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И между другото да ви пофаля братчеда... Грижи се добре за положителния прираст на народонаселението... Вижте ПРЕДИ и СЕГА... (втората снимка е малко по-лоша но е репродукция от хартиена снимка и затова)...



# 260
Херче, нали знаеш, че само аз те хващам в хубава поза?!

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
За обида на модератор в нет пространтството имаш първо предупреждение Експрес. И как ще си стоя си е моя работа...стойките за фотомодел ще оставя на теб  Twisted Evil
Таткото на Ива и Ванко...отивам ли на банкет вече само твоето фото да виждам по масите Mr. Green Инак пак бан  Twisted Evil

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Начи много продуктивна съм станала след банкет...сержо вика, че ви обичал всичките подред Mr. Green В събота чистих цялата къща..прах..че и СГОТВИХ...туй последното не ми се беше случвало от преди да забременя Mr. Green

# 263
И ние го обичаме подред, ама някои ще се наредят за повече. Да не казвам имена...

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
И ние го обичаме подред, ама някои ще се наредят за повече. Да не казвам имена...
newsm56 4470

# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За обида на модератор в нет пространтството имаш първо предупреждение Експрес.

И с какво точно съм обидил ваше модераторско величество... Фитка сама се нарекохти, ша мъ звинявъти...




И ние го обичаме подред, ама някои ще се наредят за повече. Да не казвам имена...

Гузния веднага да се направи на света вода ненапита...

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364

Фитка седяло, пуйка (мисирка) изляло...
Crazy
Обидата се изтрива само с мавруд..инак не.

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кръв цървен маврудец... Жа гу имаш... Ня`яш прублеми...!

# 268
  • Мнения: 449
P.P.S. Само вижте кой най-често е до Митко. Фотото не лъже!
Да се включи по темата и този, който е най-често до Митя...що, някой да не го е яд
По въпроса за фитката, Херче, ще прощаваш, ама на толкова снимки хубаво си излязла, една против уроки си бива сега, айде
Аз лично, не само че нямам никакви забележки и към Дидо, и към Стефи, ами отново им поднасям поздравления за перфектния начин, по който са отразили събитието  Laughing Laughing Hug Hug

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Благодарим, Августа, благодарим...
И особено добре сме хванали женския бой за Митя... Фърчаха едни косми, опъваха се едни коси, не ти е работа... Обекта стои в средата и се смее...


Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 19:41 от Ekcnpec

Общи условия

Активация на акаунт