Ще превъзмогне ли бившата си

  • 18 496
  • 481
  •   2
Отговори
# 45
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 606
Относно секса , аз го провокирах като му казах , че явно е асексуален
Според мен не може да превъзмогне настоящата 😐

# 46
  • Мнения: 1 236
Е да, грубичко изказване за познанство на месец. Но какво да кажеш на някой, който ти обяснява, че не те уважава от уважение и сериозни намерения...

# 47
  • Мнения: 16
Ами момичета явно съм много заблудена , друго не знам и аз какво би оправдало тия ми действия. По принцип и аз ги виждам така нещата както вие ги пишете , но явно имах нужда някой чужд от мен човек да ми го каже , та да се усетя за какво иде реч ... явно нищо няма да стане от това запознанство.

# 48
  • Мнения: 8 017
кое му е свястното на този?
драматичен, асексуален и със инфантилно, манипулаторско отношение..месец му е много при това, което дава..

# 49
  • Мнения: 20 222
Ти щом ти е забавно с него, излизайте си, но липсата на сексуален апетит, а иначе заявки за женитби без да сте се пробвали как сте в леглото и дали си пасвате, за мен са несериозни. Да не кажа откровена лъжа.

# 50
  • Мнения: 25 825
Абе, я го пускай да пасе... Кажи му, ама много твърдо, без хънта-мънта, да ти се обади, когато вече е превъзмогнал бившата. Ако си още свободна, може да му дадеш шанс. Дотогава просто да спре да те търси.
Ако държи наистина на теб, ще си коригира рязко поведението и ще се види има ли бъдеще тази връзка, няма ли. Ако продължи да свири на същата струна – ах, горкият аз, пък тя, пък ти... Остави. Няма да изскочи зайче от този храст.

# 51
  • Мнения: 8 017
казвай му да сваля снимките с теб от социалките, докато си лекува травмите, и ще го видиш в целия му драматичен блясък..
аз бих побесняла да ме изтипосва на снимки след подобни жалки отношения, и да ме използва, за да играе театри пред хората..

# 52
  • София
  • Мнения: 12 947
Тая болест трудно се лекува, най вече трябва правилната лекарка за нея. Която не е авторката.
Не му се прави секс, защото в главата му е оная бившата, не защото му има нещо.

През последната година не е имал проблем да прави секс със сума жени, и сега изведнъж авторката го секна. Тоя наратив, жената, дето я обичам, не ща да я иба, нещо нагарча. Такива не остават без секс, между другото, просто жената не е приоритет в класацията Wink

# 53
  • Мнения: 1 236
Такива хора, които си въвличат стари проблеми с бивши, родители, братя и т. н. в нови връзки, хич не са ми приятни.
Съгласна съм, че трябва да му се обясни право в очите, че няма никакво право да я оставя на изчакване, да сваля снимките, докато мисли иска ли връзка(нормална) и, че ще му даде евентуално шанс, ако е свободна след време.
Може ергенът да се прежали тогава за някакъв секс и авторката да осъзнае, че хич не му се кефи толкова. Какво да го чака месеци на сухо и тогава да види, че не става.

# 54
  • Мнения: 111
Не е редно да започва нова връзка, ако в някоя част от себе си, не е приключил с бившата. Още по-нередно е да те вкарва в тези свои/техни си истории и да споделя с теб за това. Бих го разкарала, щом не е готов за нова връзка. Ако много съм хлътнала бих му казала да ме потърси, когато е напълно свободен и ако още имам интерес - ще видим.

# 55
  • Мнения: 7 978
Не се знае дали наистина е правил секс с други жени Trollface

# 56
  • Мнения: 8 978
Абе, не искам да звуча като Кобилкина, но на един мъж не му ли става от теб, не се занимавай. Това е един месец на срещи включително насаме.

# 57
  • Мнения: 3 278
Бившата като нищо може да го е разкарала заради безсексие, сега ѝ се доказва във ФБ какъв е либовник, всеки месец с нова. Виждаш ли, че ти си виновна, че не ми ставаше...Как може да ти е малко два пъти годишно?! Grinning

# 58
  • Мнения: 8 321
Направо се изненадвам, от къде ги намирате тези импотентни мъже на по тридесет години?

# 59
  • Мнения: 1 891
Е да, грубичко изказване за познанство на месец. Но какво да кажеш на някой, който ти обяснява, че не те уважава от уважение и сериозни намерения...
Точно. Теб не те уважавам, защото те уважавам, иначе една година съм уважавал други, които не уважавам. И бившата две години само я уважавах, пък после взех и да я уважавам. Тя обаче спря да ме уважава.
Поредният "предаден". Абе ужас.

Общи условия

Активация на акаунт