Няколко главоблъсканици???

  • 1 211
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 051
Мери,
1. Освен вече казаното причина може да е въздухът в тумбака, пробвала ли си оригване и след това пак цица, която и да е тя?
2. Според мен може да означава и двете. На щом бебка спи цяля нощ и наддава, мисля, че просто си късметлийка.
3. Не лъжи педиатърката, дори и да ти се цупондри и да те хока. Аз заринах мойта с разпечатани статии от тук и от сайтове за кърмене. Резултатът беше, че тя сама ми намери педиатър, който е фен на дългото кърмене. Не че всички лекари ще направят това, но мисля, че не трябва да си крием убежденията, особено когато и от самолет се вижда, че носят полза на децата ни.
4. Наблюдавай беба, ако започне да ти прави въртели при кърмене, тогава махни гумата, ако не пречи, нека си я дъвче като играчка.
5. Млекоцентралите работят най-много когато ги засмуче някой гладник, спокойно, повечето мляко се произвежда по време на кърменето.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
Цитат на: vessi
Цитат
освен това тя си харесва едната цица повече и все фасони прави

И моя има предпочитания, ама кой го пита? Laughing


Ами тук прочетох от майките хитринки точно затова-всъщност завъртат детето така, че краката да му ссърчат извън тялото на майката. И бебо си вобразява, че суче от любимата цица, а всъщност не е така.

# 17
  • Мнения: 1 320
Цитат
Ами тук прочетох от майките хитринки точно затова-всъщност завъртат детето така, че краката да му ссърчат извън тялото на майката. И бебо си вобразява, че суче от любимата цица, а всъщност не е така.

Няма как да ги обърка, едното зърно е по-голямо и съответната гърда му пуска по-лесно и повече.  newsm53

# 18
  • Мнения: 4 242
Цитат на: vessi
Цитат
Ами тук прочетох от майките хитринки точно затова-всъщност завъртат детето така, че краката да му ссърчат извън тялото на майката. И бебо си вобразява, че суче от любимата цица, а всъщност не е така.

Няма как да ги обърка, едното зърно е по-голямо и съответната гърда му пуска по-лесно и повече.  newsm53

И при мен едната гърда пуска повече и едното зърно е по голямо Thinking  но не съм забелязала да има предпочитания .Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 704
Цитат на: vessi
Цитат
Ами тук прочетох от майките хитринки точно затова-всъщност завъртат детето така, че краката да му ссърчат извън тялото на майката. И бебо си вобразява, че суче от любимата цица, а всъщност не е така.

Няма как да ги обърка, едното зърно е по-голямо и съответната гърда му пуска по-лесно и повече.  newsm53


а при мен това е по-плоското от двете плоски зърна Rolling Eyes  Laughing но мисля, че наистина тая пуска повече - беба такива гълтоци раздава имам чувството че ще се задави Laughing шантава работа..

# 20
  • Мнения: 3 379
Другите са ти дали съвети, аз само да добавя за педиатърката - занеси й последния брой на Моето бебе и аз, където българска педиатърка обяснява за захланването на 4-5 месеца (ей, сякаш е въглен тази възраст 6 месеца, никой не я споменава категорично, но все пак жената е казала, че в някои страни се захранва дори след 6 мес) и виж какво ще ти каже!

# 21
  • Мнения: 4 242
Благодаря ви за съветите!
На 14 сме на консултация и да видим какво ще снесе тоя път педито Rolling Eyes , каквото и да е, аз съм решила за себе си и това е! Crossing Arms  Никак не обичам да влизам в глупави пререкания и безмислени спорове.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт