Мами в Италия - част 37

  • 10 638
  • 276
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 388
И аз правя на Лени рецептата за финокиото, само че втората  Peace Сега съм на етап- в тигана!  Grinning Да видим какво ще стане.

Мъжо всеки момент ще се върне и отиваме да пазаруваме.

При нас времето е много спокойно!

Буон уикенд а тутти!

# 76
  • Мнения: 3 425
Сонита,вкусно ли е?Моето стана много вкусно и даже ми харесва финокиото,а досега все му се  мусех на суровото,но не знаех,че като се сготви оная миризма изчезва  Twisted Evil

Лени,свекито ти как прави рагу алла болониезе разбира се ???

Мкдироче,утре идва периферия на урагана Кирил в Северна Италия...дано се разминете леко  Praynig

А откога в Европа има урагани или аз съм пропуснала да си доуча  newsm78

Лека нощ и весел уикенд   bouquet


ПП Гери,много ти е хубав аватара от одеве все да ти кажа и все се отнасям!!!

# 77
  • Мнения: 6 167
Сонита,вкусно ли е?Моето стана много вкусно и даже ми харесва финокиото,а досега все му се  мусех на суровото,но не знаех,че като се сготви оная миризма изчезва  Twisted Evil

Лени,свекито ти как прави рагу алла болониезе разбира се ???


абе слушай кака ти, тая шия не е от туршия Joy
после ще ти пусна и една диетка. Wink

рагуто. давам ти мойто, защото е по-хубаво от нейното Laughing
малко зехтин и вътре хвърляш една скилидка чесън необелен , но малко срязан.
после добавяш каймата , запържва се. добавяш доматената пассата. намаляваш котлона.
добавяш захар , сол и босилек. да къкри малко, ама аз нямам нерви много да го чакам. тва е.
чесъна е за гъзария, малко да има аромат. после го хвърляш.
аз напоследък си правя по-голямо количество, слагам си го в буркан и в хладилника.

после ще те науча на лазанята на свеки, която наистина е уникална.
с това рагу.

# 78
  • Мнения: 3 425
Аморе,моето е по-хубаво значи аахахахахах

Давай диетата и скоро ще имам степпер и трябва да се взема в ръце,че се присмивах на една фръцла как не била отслабнала година след кат е родила,а аз се влача ся с +15  Blush

# 79
  • Мнения: 750
Абе другарки вие още ли не спите,та 4ак и манжите оправяте Embarassed
И аз съм сама у дома,мъжо замина за два дни по работа в Капри, Weary
и мен сън не ме хваща. Cry Cryмммм много лошо сама.

# 80
  • Мнения: 6 167
гледаме ББ. Sad

# 81
  • Мнения: 6 167
Аморе,моето е по-хубаво значи аахахахахах

Давай диетата и скоро ще имам степпер и трябва да се взема в ръце,че се присмивах на една фръцла как не била отслабнала година след кат е родила,а аз се влача ся с +15  Blush
14 дни. айде!

            
Ден       Закуска            Обяд                            Вечеря
1   8   кафе, сухар   2 яйца                месо , салата
2   9   кафе, сухар   2 яйца                  шунка, салата, 1ч кис.мляко
3   10   кафе, сухар   зеленчуци, плод   ;2 яйца, шунка, салам
4   11   кафе, сухар   2 яйца, 1 морков   месо , салата
5   12   кафе,морков   риба, домати        нищо
6   13   кафе, сухар   пил.месо,салата         2 яйца, морков
7   14   кафе, сухар   месо, плод         всичко по желание

# 82
  • Мнения: 750
Лени,бе ти ме уби с тая диета Shockedще умориш жената от глад.  Sad
Едно време и аз я прилагах тая диета,но трябва голяма воля да имаш за тая работа ooooh!,защото трудно се свалят килограмите,ама после лесно ги  ка4ваш.
 ThinkingКалке,защо не вземеш да пробваш със зелен 4ай Peace има ефект,няма страни4ни действия а и за холестерола е добър.
На мен ли4но ми помагаше Wink

# 83
  • Мнения: 750
Хайде да бегам да лягам 4е цял ден кисна пред компа.
Buona notte a tutti smile3507

# 84
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        А сего,добрутро! LaughingЖелая ви хубав ден на всички  bouquet
        Тук е една мъгла.....ужас!Топла зима и много болни.От няколко години всички си слагаме ваксини против грип.Лично аз съм много доволна от ефекта.Какво е вашето мнение?

# 85
  • Мнения: 1 467
Абсолютна фрегатура! И после защо в Италия не правели бебета!
Аз така или иначе нищо няма да получавам, но си мислех, че ако работех и бях асунта можех да имам привилегии, които явно не се оказват чак такива привилегии .....
А на мен един приятел на мъжа ми, който е архитект и има детенце на около 2 годинки ми каза, че сме имали право на по 300 еуро през последните 3 месеца от бременността. Ако си работеща, ти ги дават към заплатата, ако не -ходиш да си ги вземаш. Има ли такова нещо и знаете ли как стоят нещата?

Сонита, не съм чувала такива работи за тези 300 евро, четох хиляда пъти закона. Знам, че за второ детенце ти дават 1000 евро бонус:) Хихих.
Иначе бюджетът на семейството има значение, когато решиш да дадеш бебето на градина - има разни точки, които се броят и според бюджета /ако е нисък/ имаш предимство.

А за работата, честно казано, за мен има голямо значение..все пак са си облекчение майчинските, въпреки че не са супер много пари. А и от друга гледна точка, надявам се да мога да се върна на работа след като поотрасне бебето, просто съм такъв тип човек, прави ми се нещо:)

# 86
  • Мнения: 1 467
Аз не съм си слагала, и да не бях бременна, сигурно пак нямаше да си сложа, моя грешка е явно, че нямам този навик, знам ли.

# 87
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
        А сего,добрутро! LaughingЖелая ви хубав ден на всички  bouquet
        Тук е една мъгла.....ужас!Топла зима и много болни.От няколко години всички си слагаме ваксини против грип.Лично аз съм много доволна от ефекта.Какво е вашето мнение?

здрасти Краси, най_сетне се появи и ти. Италина как е?
Аз съм противник на противогрипните ваксини, освен за хора със слаба имунна система, или възрастни... ама аз и на лекарствата съм противник... мах аспирин ако умирам Twisted Evil

# 88
Maorgause,
И на мен не ми беше особено прятна мизерната буста пага от 30%, ама нали някакъв баланс трябва да има. Знаеш ли сега колко момичета ги тормозят да се връщат бързо на работа, изнудвания от всякакъв вид има. Законът си е закон, ама шефът може да му наложи вето. Представиаш ли си какво ще сатане ако ни дадат 2 години майчински като в България:или няма изобщо да те назначат на постоянен договор докато не стигнеш до менопауза или ще ти дадат да подпишеш една оставка на бяло листче и ще ти сложат датата като забременееш. Докато имаме нужда от хляб на масата вечер, могат да си правят каквото си искат са сажаление.
За мен не е фрегатура, защото ситуациата е ясна. Никой нищо не те е излъгал, измамил или подвел.

А, ти от днес мързелуваш, а?

Грипна ваксина, според мен си заслужава да сложиш ако имаш някакви здравословни проблеми, които биха се влошили при грип.

# 89
Аз съм противник на противогрипните ваксини, освен за хора със слаба имунна система, или възрастни... ама аз и на лекарствата съм противник... мах аспирин ако умирам Twisted Evil

Упс, това не го бях видяла   Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт