Отново за имената - какво мислите за...

  • 4 128
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Честно да ти кажа не ми харесва. Но важното е на вас да ви харесва. На робувайте на хорското мнение, ако смятате че е готино. Името не е подигравателно или нещо подобно, така че дерзайте

# 16
  • Мнения: 2 936
Имам познат с това име и съм свикнала с него, но не бих си кръстила сина така - мое мнение Peace

и аз! Embarassed

# 17
  • Мнения: 4 668
Честно казано - НЕ ми харесва  Rolling Eyes А хорското мнение , макар че няма значение , понякога дразни ...

# 18
  • Мнения: 3 360
Като че ли-не.... Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 029
Съжалявам, но и на мен не ми харесва особено...  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 68
edna poznata predi vreme si krasti deteto PEN4O.IONKO mi zvu4i  po sa6tiq na4in.IOAN e mnogo hubavo ime.opredeleno s taq bukva nqma golqm izbor.nai vagnoto e na vas kakvo vi haresva.az o6te sajalqvam 4e ne krastih da6terq si MARIQ-STELA.sega da hodq da go promenqm....??!!

# 21
  • Мнения: 26
Честно казано бих предпочела Йоан, но в крайна сметка решението е твое. Мисли сега защото после е късно, знам го от личен опит. Sick Peace

# 22
  • Мнения: 777
Мили мами, благодаря ви за мненията. Честно казано и на мен не ми харесва, но исках таткото да види, че и хората не го харесват... Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Според мен не звучи като име на дете родено през 2007 година,малко остаряло ми звучи,но ако целта е примерно да се продължи това име в рода трябва наистина добре да си помислиш.Ние с мъжо не дадохме на никой да се меси в избора на име на сина ни-сами го избрахме и не е кръстен на никого. smile3505

# 24
  • Мнения: 1 691
Йонко е нормално име. И дава хувабо презиме, както вече беше отбелязано. Като се замисля, на мен би ми било приятно да се запозная с човек, който носи такова име.
И според мен не е важното само на вас да ви харесва, нищо че сте родители - все пак детето ще живее сред другите хора. Така че не виждам нищо лошо в това, че си пуснала анкетата Simple Smile
Не на последно място - пиша го по повод на това, че ти препоръчват Йоан като по-подходящо - според едно изследване най-честото мъжко име сред децата, родени след 2000 година, е Йоан (не Иван - то е едва пето или шесто, ако правилно си спомням).
Но щом пък не го харесваш... изберете друго. Успех и хубаво бебче ви желая!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
Честно казано,не ми харесва особено Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 577
Честно да си кажа НЕ, алтернатива някаква няма ли?
Например Йоан, Йосиф, Йордан.

И аз мисля като Синеочка Peace

подкрепям Peace

# 27
  • Мнения: 5 362
Честно да си кажа НЕ, алтернатива някаква няма ли?
Например Йоан, Йосиф, Йордан.
Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 1 043
На мен не ми харесва и не бих кръстила сина си Йонко,но по-важното е на вас да ви харесва Peace

Общи условия

Активация на акаунт