👙Нови придобивки в гардероба - 69

  • 180 096
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 397

Mango- такъв цвят нямам в гардероба, а малко по малко да се приготвяме за идващата есен 😁🍁
(П.с пък и на оферта-18 лв 🫣🫣)

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 712
Едно спортно гащеризонче за фитнеса от Peach Pump

# 63
  • Мнения: 2 673
2 рокли като втората мисля да я нося с бяла тениска отдолу, но обмислям какви обувки. Освен бели маратонки с висока подметка друго не ми идва наум.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 398
- ръчно изработено колие

# 65
  • Някъде там
  • Мнения: 6 107
За голямата ми дъщеря.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Някой да е купувал слънчеви очила от eyerim и дали се е налагало връщане?

От абаут ю



# 67
  • Мнения: 5 282
Някой да е купувал слънчеви очила от eyerim и дали се е налагало връщане?


Аз съм купувала и връщала, никакъв проблем нямаше.

# 68
  • Мнения: 3 298

Искрица, откъде е колието?

# 69
  • София
  • Мнения: 2 651
Записвам се в темата с три рокли от Avin Yum


# 70
  • София
  • Мнения: 4 985
Рокличките са УНИКАЛНИ!
Може ли линк към сайта?
Благодаря

# 71
  • София
  • Мнения: 2 651
Заповядай.
https://avinonline.com/

Пускат обаче малко бройки, за това ако твоят размер е изчерпан, можеш да използваш опцията за уведомяване при наличие на размер. Вече няколко пъти се възползвам и успявам да се сдобия с желания модел.

# 72
  • Мнения: 2 455
Obuvki.bg
Боти R.Polanski

Боти Jenny Fairy

# 73
  • Русе
  • Мнения: 2 384
Сандали на Caprice

# 74
  • Някъде там
  • Мнения: 6 107
Искрица, откъде е колието?
От сайта на мика голд.
Споделям линк към сайта https://mika-gold.bg/.Предлагат много хубави неща.За втори път правя поръчка от сайта.

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 21:22 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт