Промоции на книги тема - 18

  • 51 829
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36 837
Благодаря, значи сигурно няма да стане - предполагам, че няма да съм вкъщи тогава.

# 76
  • Мнения: 3 691
Някой знае ли каква е разликата в статута на склад и/или при доставчик при озонците? И това влияе ли на бързината на доставката?

# 77
  • София
  • Мнения: 273
"На склад" означава, че е в склада на Озон. "При доставчик" означава, че трябва да се направи доставка от съответното издателство, производител и т.н. до Озон. Така че "при доставчик" забавя поръчката с 2-3 дни, доколкото съм забелязала.

# 78
  • Мнения: 5 197
На всеки артикул пише очаквана дата и накрая общата поръчка излиза с най-крайната от всички. Зависи колко време ще отнеме на доставчика, може да не се отрази на срока.
Сега погледнах произволни артикули на склад и при доставчик - нямаше разлика.

# 79
# 80
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 963
Възползвах се от намалението на Сиела. Изпратих дъщеря ми да ми вземе две книги.

За Софт прес не мога да получа по-голямо намаление от 22%. Изобщо възможно ли е? Там имам две желани книги. В Озон и във високия и в ниския ценови диапазон съм с по три книги Simple Smile Голям майтап.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 7 016
Вчера като ходих в Била видях, че пак са пуснали книги за 5лв от Сиела. За съжаление бяха пак същите.

# 82
  • Мнения: 4 490
Има ли валиден код за Озон в момента? Благодаря!

# 83
  • Мнения: 5 197
Четох, че Озон се ориентират към преустановяване на работа с кодове

# 84
  • Мнения: 36 837
 Дали ще махнат и процентите за категории Сребро и Злато?

# 85
  • Мнения: 4 490
Четох, че Озон се ориентират към преустановяване на работа с кодове
Нашият т.нар. "книжен пазар" най-добре изобщо да преустанови предвид слабите издания, липса на политика за лоялни клиенти, скъпа доставка и отстъпки

# 86
  • София
  • Мнения: 9 959
Дали ще махнат и процентите за категории Сребро и Злато?
среброто важи ли за промоционални?

# 87
  • Мнения: 36 837
Важи за нещата, които са без отстъпка.

# 88
  • Мнения: 5 197
По-скоро ще минат на affiliate links, вече няколко пъти срещам. Информацията ми е само за кодовете Simple Smile

# 89
  • Мнения: 36 837
Къде има такива линкове?

Общи условия

Активация на акаунт