НПМГ - тема 9

  • 47 794
  • 423
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 500
И аз с моите размисли Simple Smile, за 07.09.2023г. е-мейл ли ще получим с час на започване на занятията?

# 76
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 885
Да, в един и същ ден са всички модули.

По ФВС с какво ги искат? Бели тениски, клинове? За момичетата.
Няма изисквания, моята ходи с клин или анцуг и каквато тениска ѝ попадне.
Но задължително обувки за смяна.

Desive, чак на четвърто ли стана? Важното е, че е успял.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 4 514
Да, чак на четвърто. На второ не му стигнаха 1,32 т, на трето не рискувахме изобщо, но като се появи пак място на четвърто, разбрахме, че е за нас Simple Smile Благодаря на Светлица и nells за съветите и подкрепата.

# 78
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
desive78, някак бях сигурна, че ще стане. Simple Smile Още, когато записвахте 1 АЕГ, ми беше нереално.

Кремм, мернах, че за миналата година е имало информация на сайта за място и час - А и Б клас са били заедно, сутринта от 10 или 10,30, не помня с точност. Но на записването ни казаха да си следим мейла.

# 79
  • Мнения: 1 618
Честито!  🌹
Състезанията наистина ли са в един и същи ден всичките?
Да, в един и същи ден са, а още на следващия има резултати.
Синът ми ходи на модул физика и веднага след това на химия, като след физиката беше много уморен, защото, макар резултатите му да са сред най-високите изкарани, задачите доста го бяха затруднили и беше психически изтощен. Ако физиката беше след химията, нямаше да отиде на химия, защото физиката всъщност е това, което най-много иска да учи, а след 2 часа съсредоточено решаване на задачи, няма как да даде най-доброто от себе си на следващия модул. От неговия клас имаше едно момче, което отиде и на четирите модула, направо войник.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 4 514
Записах го. В географската само 5-6 момичета...

# 81
  • Мнения: 500
Жабче, дано са от по-късно, а не от 7-8 часа сутринта от 07.09. 
desive78 аз бях на отворени врати на НПМГ. Много добро впечатление ми направиха "географите" и момичетата, и момчетата бяха много дейни, с патос говореха и обясняваха, мили, възпитани...
И още един въпрос, допълнителните часове и клубове кога се избират от 8 класниците?

# 82
  • София
  • Мнения: 3 508
Миналата година изптаиха имейл от колко часа, при кой преподавател и в коя стая са децата от 07.09. Не бяха прекалено рано сутринта. Има чувството, че към 10 часа викаха сутрешните групи и към 13 следобедните.
По ФВС не са имали претенции какъв ще е екипът, но искаха отделна тениска и маратонки.
Скрит текст:
Миналата година моето искаше да се яви на състезанието по физика и география. Но си е дал сметка, че ако не запише и химията между тях трябва да чака в двора с майките, а те (както знаете са досадни по подразбиране) много разпитват. Каза, че химията му е била изключително лесна и беше изкарал около 93%. Може би защото не се е притеснявал за този изпит.

# 83
  • Мнения: 13
Има ли възможност за избор на спорт?
При записването ни дадоха да попълним заявление само за волейбол.

# 84
  • Мнения: 1 119
Този спорт е доста измислена работа. Избираш уж нещо, децата отиват и им дават топки и се спасяват.
В началото на годината се “провеждат” няколко часа, след това всичко приключва. Понякога и преподавател не се явява.

# 85
  • Мнения: 487
Към НПМГ има волейболен клуб - Хектор, в който приемат и неучещи в училището деца. Дъщеря ми тренира в него. Много е доволна от треньора и останалите деца. Ходи с голямо желание. Дори отказа да ходи извън София това лято, преди юли, за да не изпусне тренировките преди лятната пауза в клуба.

# 86
  • Мнения: 201
Подкрепям за волейболният клуб, дъщеря ми също е част от него и имахме същите драми за юли месец Simple Smile

# 87
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Излезе разпределението:
Часовете ще се провеждат на 7,8,11,12,13 и 14 септември, 2023г.

VIII А клас: Руслан Капелев, 10:00 – 12:30 часа, 17 кабинет
VIII Б клас: Руслан Капелев, 13:30 – 16:00 часа, 17 кабинет
VIII В клас: Дарин Тодоров, 13:30 – 16:00 часа, 16 кабинет
VIII Г клас: Алена Владимирова, 10:00 – 12:30 часа, танцова зала
VIII Д клас: Людмила Кирилова, 10:00 – 12:30 часа, 42 кабинет
VIII Е клас: Алена Владимирова, 10:00 – 12:30 часа, танцова зала
VIII Ж клас: Алена Владимирова, 13:30 – 16:00 часа, 22 кабинет

# 88
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 885
И програмата за първи срок по класове е качена на сайта на училището.

# 89
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Впечатлена съм. Все така да е. Simple Smile
В седмичното разписание се виждат и преподавателите. Ние сме с Давчева по немски. Щрегарски и Христов по информатика, Грозданова и Златинска по ИТ.

Общи условия

Активация на акаунт