1вото падане на беба от леглото

  • 1 764
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Моето дете падна за първи път на 4,5 месеца.Бях на метър разстояние от нея.Спомням си как чух трясък и после реееееев.Горкото мъниче.Много ми беше мъчно.Знам как се чувстваш Hug

Това все едно аз съм го писала. Само дето се чу туп, защото падна на мокета, но пък леглото е високо метър. Изобщо не съм се панирала, прегледах я обстойно дали всичко се движи и дали реагира адекватно и оттогава гледам да съм максимално близо или да я оставям в леглото.

# 16
  • Мнения: 3 500
Моника падна от леглото точно като беше на 4 м., пак по очи се пльосна.Нищо им няма, така ще е занапред, ще падат много пъти и ще се удрят и ще са жална гледка, ще плачат, но това е част от израстването им.Нали знаеш само, че поне 1-2 часа след падането не трябва да заспива бебето?! Моята беба започна да се изправя на 6 м. и досега е падала 1000 пъти, и докато проходи ще падне още толкова.Поне от половината пъти си е удряла главата.Няма страшно.

# 17
  • Мнения: 3 116
Ние тази нощ направихме кофти изпълнение, а уж вече е голяма  ooooh!

Малката спеше между мен и тати на спалнята. По едно време се събуждам и я виждам седнала и както си седеше реши че трябва да ляга и се отпусна със засилка назад и познайте, нейната глава в мойте зъби Sad Sad Sad Много се чудих дали да не взема да я заведа на ренген и то не заради друго, а заради отпечатък от ръбовете на предните ми зъби върху задната част на главицата й. Мен зъбките доста ме боляха снощи така че мощен е бил удара Sad

Иначе за другите падания посвикнах, но като се удари вече по навик си я наблюдавам и често тайничко си поплаквам после  Thinking

# 18
  • Мнения: 655
Добре дошла в отбора. Боби за пръв път падна на 6 м. и както е писала Selia оттогава е падал хиляди пъти. Но първия път е най-страшно - за майката де  Wink, децата обикновено 5 минути след това вече са забравили. Всички се обвиняваме след това, че не сме ги пазили по-добре, но мисля, че се случва на всеки. Дано да нямате повече подобни каскади.  Laughing

# 19
  • Мнения: 84
И моята ЛОРИ е падала-досега 3пъти,и все си мислех да няма нещо,но сега като 4ета другите  статии съм по спокойна.

# 20
  • Мнения: 1 032
Мойта красавица падна за първи път на 7 месеца. Бях точно до нея, как точно се преобърна от дивана и тупна не знам. Направо си глътнах граматиката. Баща й доста ми се кара, че съм бляла баирите и не съм гледала детенце. Обаче при него е падала два пъти и давата пъти той е стоял плътно до нея (къде блее той баирите не ми е ясно). Малко след първото падане пък, малката си лежеше кротко, а аз баща й и дядо й и се възхищаваме. И както тримата стоим до нея тя успя да си заклещи залъгалката в устата. Ела да видиш как се маха този биберон от устичката на ревящо бебе. Изживяването не е никак приятно, но тепърва предстоят изпълненията. Има да пада, да пъха разни работи в устата или носа си. Просто очите ти постоянно трябва да са в детето. И пак не си застрахован.

# 21
  • Мнения: 657
 Да и на мен ми се е случвало,но нашето първо падане беше от количката ShockedМного гадно ми беше и плаках повече от него,а колко навикване от татито изядох CrazyОбаче като падна при него(той го гледаше) си го върнах тъпкано Mr. Green

# 22
  • Мнения: 528
Мойта като падна от леглото ни напрово имах чувстов че ще побелея.в последната секунда се сгромолясах аз та да падне уж на меко но си дранна клавата в мойта и стана една.Иначе сега като лази и като ходи пада повече.Като се завирапод масата или ъгъла си удря поне по 10 пъти.Ако не кажа ох маме какво направи,тя няма да й направи впечатление.Иначе ако върви по ъгъла и изведнъж падне или се подхлъзне на някоя играчка пада на дупето и веднага се отпуска назад и си удря главата ама силно и започва да пищи.Спокойно колко още ще има да пада.Аз даже и каска и взехама така само ни седи,защото ние не може да търпиме да имаме нещо на главата.

# 23
  • Мнения: 887
Днес за пръв път падна от количката CryНе плака много,по-скоро май се изплаши от моята реакция.Още съм в Shockedот случилото се.Засега добре че нищо му няма.

# 24
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Тази история съм я разказвала и друг път, но ще я повторя, за успокоение на мамите, които се шашкат от падането от леглото.
Когато беше на пет месеца с дъщеря ми катастрофирахме, тя е излетяла от счупения прозорец на колата и я намерихме паднала на няколко метра от колата върху голото поле. Станало е много бързо и нямам ясен спомен как точно, така че мога да кажа само това, къде я намерихме. Би трябвало да е летяла поне от метър височина. По нея нямаше и драскотина, Слава Богу. Беше съвсем адекватна, ревяща и след като засука се успокои. В Бърза помощ ми обясниха, че костите на черепа на бебенцата са много гъвкави и са омекотили удара. Аз дълго си я наблюдавах със свито сърце да няма последици някакви върху умственото й развитие, но днес тя е едно изключително живо, палаво и според мен съвсем адекватно за възрастта си дете.

# 25
  • Мнения: 62
Абе малкия дявол да е, наистина. Пък че ти се свива сърчицето-така ще е, майчице.

# 26
  • Мнения: 1 416
О, Маргарита доста пъти е падала.  Confused Даже два пъти се е преобръщала с количката... Гадно е, ама неизбежно. Слава Богу, няма последствия...

# 27
  • Мнения: 2 897
Представям си какво ти е,но не се измъчвай.Важното е,че всичко е на ред с детето HugДано да нямате сериозни инциденти повече,иначе паданията тепърва предстоят.Неизбежно е Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
през6 или 7мия месец, знам че беше доста ксно в сравнение с другите бебоци Simple Smile Нищо му няма , без това не може, нали порастават и щуреят Simple Smile Да са ни живи и здрави!

# 29
  • Мнения: 750
Моето момиче падна когато нямаше още 3 месеца, беше отдавна но помня защото беше веднага след като я бях накърмила, а аз имах кърма до 3 месец, много е шашкащо , но спокойно или поне по-спокойно, че аз от онези дни  до днес като се погледна виждам една истинска психарка на тема болести  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт