А кънкьорки има ли?

  • 4 747
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета, имам молба към тези, които утре ще идват на кънките - моля ви носете си точно пари Praynig Пързалката вече е платена, така че парите ще се дават на момчето, което организира нещата и няма да има да има възможност да връща ресто на всички Grinning

Предлагам утре в 20.15 да се чакаме вътре на пейките, за да имаме възможност да се обуем и който няма кънки да си вземе.

ОК Румка, там сме Simple Smile.
(последно по 4 лв ли?)

# 61
  • Мнения: 6 472
Да, по толкова:)

# 62
  • София
  • Мнения: 4 868
а някой дали се сдоби с билети за шоуто на албена и максим? в ндк и в зимния всичко е разпродадено за отрицателно време.

# 63
  • Мнения: 5 255
а някой дали се сдоби с билети за шоуто на албена и максим? в ндк и в зимния всичко е разпродадено за отрицателно време.

Жалко  Sad Много ми се ходеше  Tired

# 64
  • София
  • Мнения: 2 210
Ей несериозници! Simple Smile
Бяхме само аз и Румката, тя с детенце, аз с Иво (големия), на когото като за сефте много му хареса  и иска да си купува негови кънки. Страхотно е. Другата седмица пак Simple Smile

# 65
  • Мнения: 6 472
Eй, ама каква си бързачка  bouquet Беше много хубаво, напързаляхме се на спокойствие без присъствието на много хора Mr. Green Благодаря на Еми, че се оказа най- сериозната от колектива и дойде  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 4 868
вие сами на цялата пързалка? е това вече е за завиждане!

аз снощи не бях във форма - май се разболявам, втресе ме на леда и ми се виеше свят. ама издържах цялата пързалака, няма да се излагаме. пък и виктория се случи да работи сама с треньор и й беше полезно. габа...както винаги подивя от удоволствие (и от глад след пързалката Laughing). паднах гадно и сега ме боли левия лакът, но до съботната пързалка смятам да съм отново на шест.

# 67
  • Мнения: 6 472
Ама не сме били сами, не си рабрала Shocked Mr. Green Като представители на тукашното форумско общество бяхме двете. Иначе имаше още 30 човека, на пак беше страшно спокойно и приятно за каране.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз питах за петък- на Славия има от 18.30ч свободна, ама имало 200-250човека. А събота и неделя стигали до 400. (така каза бай Васо хихи), така, че с 30 души си бяхме като сами Simple Smile Страхотно беше и ще загубите, ако не дойдете другата седмица.
Румкааа, аре поне тия снимки дай-как се учи Ина Simple Smile

# 69
  • Мнения: 5 140
Пак ли ще ходите в сряда от 20:30.

# 70
  • Мнения: 6 472
Не. Тази седмица ще сме във ВТОРНИК ОТ 20.00. Ако има желаещи да ми кажат предварително.

# 71
  • Мнения: 5 140
Руми кога най късно мога да ти кажа?
Там мога да си взема кънки под наем нали?
Неделя смятам вече да съм ти казала. Hug

# 72
  • Мнения: 4 668
Искам и аз при вас  newsm45 Защо не съм видяла темата досега  Rolling Eyes
Умирам за кънки , преди години ходех много често , но сега ... все няма време или си намирам други оправдания ...
А и няма с кого да карам .
Последно - кога са сбирките , за този вторник ли - 04.02 ? И къде - на Славия ли ?

# 73
  • Мнения: 2 751
Не. Тази седмица ще сме във ВТОРНИК ОТ 20.00. Ако има желаещи да ми кажат предварително.
И аз искам, но не знам Калоян дали ще оздравее дотогава  newsm78
Ако до понеделник има резултат, ще ти пиша на лични.
Аз имам кънки.
Мъжът ми ше си вземе под наем.
Нали за стадион Славия? Grinning

# 74
  • Мнения: 634
Ей, начи Laughing
Умирам за кънки.
Миналата година си купих, но тази година още не съм ги обувала.
Моля, понеже нямах търпение да изчета цялата тема Embarassed, да споделите кога ходите, много искам и аз,но като нямам компания и не съм стъпвала отдавна.
Само вторник от 20h ми е неудобно Cry, но моля, кажете в друг ден кога и къде сте. С най-голямо удоволствие ще се присъединя Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт