СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 14

  • 56 075
  • 666
  •   3
Отговори
# 330
  • Мнения: 527
Действително в публичното пространство се разпространи информация, че причината за напускането на Костов е разногласия с ръководството. До мен достигна от повече от един източник.
Вероятно всеки е прав за себе си. Аз лично много съжалявам, че Костов не е част от СМГ. Дано ако господин Тонев се впусне в друго предизвикателство, Костов да се върне, защото мястото му е там. Има много какво да даде на малките, а и не само, СМГ-та.

Надявам се да остане във Втора английска. Изключителен учител.

# 331
  • Мнения: 10 785
Напусвалите все са отишли някъде. Последвайте ги

А защо директорът да не напусне и Вие да го последвате?
Айде Simone да почерпиш, че Тонев вече няма да ти е директор!

# 332
  • Мнения: 781
Къде отива?

# 333
  • Мнения: 565
В друга тема прочетох 105-то.

# 334
  • Мнения: 47
Напусвалите все са отишли някъде. Последвайте ги

А защо директорът да не напусне и Вие да го последвате?
Айде Simone да почерпиш, че Тонев вече няма да ти е директор!

Най-после една наистина хубава новина. Постъпката му показва и що за човек е...Да изгониш Костов и да си биеш камшика... Само заради това ще гори в ада...

# 335
  • Мнения: 4 280
Айде стига ...

# 336
  • Мнения: 26
По-добре да се фокусираме върху нещата които предстоят. Колкото и наивно да звучи и от нас зависи накъде ще поемат!

# 337
  • София
  • Мнения: 9 141
Как точно конкурсът за нов директор би зависил от нас, или назначаването на неподходящи учители. Аз съм се борила по някои теми и да Ви кажа, нито е лесно, нито в повечето случаи се постига резултат.

# 338
  • Мнения: 711
Ама как го е планирал само, първо изгонва учители (не стана ясно кои все пак) и после самият той си тръгва...Simple Smile

Да видим дали тези, които не го харесвахте, ще харесате новия директор или ще лишите затъващото СМГ от блясъка си:)

# 339
  • Мнения: 49

Айде Simone да почерпиш, че Тонев вече няма да ти е директор!

Най-после една наистина хубава новина. Постъпката му показва и що за човек е...Да изгониш Костов и да си биеш камшика... Само заради това ще гори в ада...
Не знам какъв човек трябва да си, за да напишеш това.

Жалко за СМГ, жалко за децата.
Силно се надявам новият директор да е достоен заместник на г-н Тонев.

# 340
  • Мнения: 1 013
Според мен няма да отиде в друго училище, но да видим. Иначе за Костов това не е сериозна причина, ако иска да се занимава със състезателна математика да беше отишъл в ПЧМГ или НПМГ. Много го харесвам заради подхода към децата, но от всички ходили при него на школа има две приети деца. Изобщо не са му блестящи резултатите.

# 341
  • Мнения: 1 002
След 7 клас се очаква да приемат 4 паралелки с АЕ разширено и 2 с НЕ интензивно, нали?
Кой вариант е за предпочитане?

# 342
  • Мнения: 150
Не е разлика само езика. Немският върви с физика, а английският с информатика.

# 343
  • София
  • Мнения: 1 132
Не е разлика само езика. Немският върви с физика, а английският с информатика.
А по принцип тези които изберат в 7-ми клас паралелките с НЕ и Физика, ще имат ли възможност като избираем профил - трети или четвърти - да добавят Информатика в 11. клас?
За мен всеки следващ език е ценен, комбинацията МАТ и НЕ е доста търсена, а английският и без това го научават. Макар че има деца, които си учат от началото до края само Английски и той им е достатъчен, например за Оксфорд Wink

# 344
  • София
  • Мнения: 982
При достатъчно желаещи, може да има профил информатика в 11 клас.

Общи условия

Активация на акаунт