Смяна на дограма

  • 777
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 705
Препоръчайте моля ви фирма на която да се поръча и която да постави дограми в София. На сносна цена и да имат време , да не се бавят.

# 1
  • Мнения: 4 572
Къде се намирате? Сега обикалях редицата фирми за дограма до Кауфланд в Младост. Търсих кой да ми ремонтира врата. На две места ми казаха, че не се занимават, на третото ми предложиха дата за оглед най-рано на 27 юли и еветуално да решат могат ли да ремонтират, чак на четвъртото се съгласиха да дойдат и вземат мерки за поправка. Ако искате, пишете ми на лични, да дам контакт. Но не знам колко са бързи като изработка и какви са цените. За качество от изложеното ми изглеждаха ок.
На двете места ми казаха, че към момента се бавят с около две седмици за направени поръчки и имат много работа.
Иначе - 2 седмици изработка средно, на третата седмица идват за монтаж.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 231
Аз последно поръчвах от лукспласт (https://luxplast.bg/) за подпокривното пространство на стара къща близо до София.
Доволна съм, може да видиш на сайта им с планера какви цени ще ти излезе ориентировъчно конфигурацията и да си прецениш  дали да пуснеш заявка за оглед или пък да се обадиш и да разпиташ за срокове.
Наскоро поръчах от тях врата за банята и мисля, че в договора имаше някаква лятна почивка другият месец.
П.П Миналата година поръчах от тях, след като пратих мейли на 5-6 фирми за 10-тина прозореца и само те благовдолиха да ми върнат отговор. После поръчвах отделно едно малко прозорче за банята и сега една врата за банята отново.

# 3
  • Мнения: 6 705
мерси, ще попитам. ти към кои 5 фирми пусна. на мен ми казаха една Ворошилов , но не знам дали е добре.
Освен Ворошилов ми казаха още за
http://www.radostil.com/ и https://beautymake.bg/
сега имам и твоята и стават 4 .
и фирма Valda и станаха и тук 5 Simple Smile

Последна редакция: пн, 17 юли 2023, 13:45 от bella-ciao

# 4
  • София
  • Мнения: 12 231
Честно казано вече не помня, кои са останалите, беше миналата година.
Всъщност получих оферта и от фирмата, която ми слага прозорците на долните два етажа, но беше по-висока, а прозорците бяха по-нисък клас дограма и се отказах.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Ние можем. На третата седмица монтираме след аванса. Фирмата ни е от над 30 годиини и монтажниците ни работят от долу-горе толкова. От Стара Загора е фирмата, но аз съм в Софийския офис

# 6
  • Мнения: 6 705
Може да ми напишеш моля те данните , може и на лични ако искаш така ?

# 7
  • Мнения: 1 254
След дълго проучване се спрях на Илина Плевен, собствена фабрика със стандарти, управителя с награда за бизнеса си, виж само снимките и прецени как работят.

# 8
  • Мнения: 6 705
не съм в плевен

# 9
# 10
  • Мнения: 1 254

Те работят и монтират навсякъде, в Плевен само се произвежда.

# 11
  • Мнения: 6 705
Някой има ли идея за дограма Weissprofil ?
Има ли начин да не избиват дупки от старите шишове, а да ги изрежат с флекс ?
Има ли начин старите рамки да останат и да не се избиват и на тяхна база да се вложат новите. Старите са много масивни ?
Махат ли външните щори ако монтират нова дограма ?

# 12
  • Мнения: 10 418
Някой има ли идея за дограма Weissprofil ?
Има ли начин да не избиват дупки от старите шишове, а да ги изрежат с флекс ?
Има ли начин старите рамки да останат и да не се избиват и на тяхна база да се вложат новите. Старите са много масивни ?
Махат ли външните щори ако монтират нова дограма ?
да
да
за самото поставяне няма проблем, но трудно ще е обръщането (завършването) отвън
ИЛИ да се вземат мега точни мерки по старата рамка, че да има фуга само 1-2мм - и ако е масивна, дървена сегашната каса, отвън да се завърши с някакви летвички подходящи.
Подобно творим в момента, та ми е доста познато Simple Smile Но дограмата ММ сам си взима мерки и монтира, та няма големи фуги и ями.

# 13
  • Мнения: 6 705
ние не можем сами и ще става каквото фирмата направи. не можем да влияем на всичко .

# 14
  • Мнения: 10 418
Еми тогава няма много смисъл от въпросите. Каквото фирмата направи.

Общи условия

Активация на акаунт