Странен цикъл

  • 314
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Здравейте!
Цикълът ми винаги е бил доста точен, на 28 дена - имам едно дете. Трябваше да ми дойде на 11.07, дойде ми едно леко кафеникаво течение/зацапване примесено с много лека кръв. Мислех, че ще ми тръгне нормално следващите дни, но продължи 3 дни и спря. Миналият месец се случи подобно - тръгна си кръв, премина на кафяво течение за два дена и сякаш щеше да спре, но си продължи с кръв, просто беше по-слабо от обикновено.
Имах си стандартните ПМС симптоми - дори и сега ги имам, но цикъл нямам.
Бременност изключвам, защото с мъжа ми се пазим, в четвъртък имам час при АГ. Четейки в интернет по-скоро е нещо хормонално, но този месец имах доста стрес и предполагам и това може да е причина.
На какво  може да се дължи?

# 1
  • Мнения: 2 003
Да ти пусне изследвания . Може би от стрес и притеснение . Бъдете по - спокойна .

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте!

Може ли съвет, защото се притеснявам.

ПРМ беше на 31.12.23 г. и всичко беше нормално. Този месец обаче нещо не е наред - дойде ми един ден по-рано - на 26.01., като беше много слабо, вчера (27.01.) се засили, но днес вече няма нищо. Притеснявам се, защото по принцип всичко ми е редовно и никога не ми се е случвало менструацията да продължи само два дни, обикновено е 5.
Последният ми контакт беше на 06.01., с тест за овулация установих, че вероятно е О настъпила на 12.01. На 22.01. бях на профилактичен преглед и АГ каза, че менструацията е близо. Все пак вчера направих тест за бременност, защото много се притесних, но е отрицателен. Мога ли да му вярвам или да повторя след 1-2 дни. Ако утре пусна кръвен тест, дали ще отчете правилно?

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт