Phyto или Rene Furterer?

  • 35 315
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз в момента ползвам Фито. Ама каквато съм капризна на тема козметика, не бих препоръчала генерално нито еднта марка. Пояснявам - определен продукт за определен тип коса е по-правилно да се препоръчва, а не цялата гама продукти. Всяка марка си име топ продукти и такива с посредствен ефект, а и при различните хора действат различно. Аз от балсамите на Рене получих  обриви по гърба преди 3 години... И от тогава не съм се осмелявала да си купя пак. Но се съмнявам обривът да не е бил от друго...
На Фито съм много доволна от шампоана с ром и яйца, този за обем горе-долу става (муса не съм пробвала), Маслото Фитополеин ми направи пърхут и смърди потресаващо, ампулите против косопад крепят положението само при много лек такъв, спреят за третирана коса не ми повлиява нито +, нито -, маските обаче са им много добри. А моята коса е тъмна, права, тънка и се омазнява при използването на правилни продукти на 3-ти ден. Целя обем, блясък и плътност. Или поне блясък и плътност. Една позната пък е с къдрава дълга изсветлявана коса със сухи краища и по-несух скалп и е много доволна от Фитополеин и шампоана за мазен скалп...
Та изводът за жалост и коса да попие, око да види , ръка да пипине... Но като цяло и Рене и Фито са много по-добри от шампоаните по рафтовете в супермаркетите и масовите парфюмерии.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 654
За мен Рене са по-добри от Фито макар че в момента им изневерих с Дюкре Wink

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
За сега е нямало продукт на Фюртерер, който да съм ползвала и да съм останала разочарована, а те не са никак малко, като се започне от олиото за подхранване и се стигне до гланца за коса. Определено за мен това е по-добрата марка от ДВЕТЕ.

# 18
  • Мнения: 2 152
Фюртерер, супер са Peace
Съпругът ми ги използва срещу косопад, шампоан и ампулуи и има ефект, всички забелязват, че косата му се е сгъстила.А аз когато му втривам ампулите, започнах да усещам и поникващите косъмчета как боцкат, а при нанасянето на първата ампулка си беше гладко... Peace

# 19
  • Мнения: X
За мен Рене са по-добри от Фито макар че в момента им изневерих с Дюкре Wink

И как са Дюкре спрямп Рене и Фито

# 20
  • варна
  • Мнения: 564
за мен и двете марки са много хубави, като не забравяме че основателя на РФ е бил ученик на основателя на Фито и след това се е отделил.Както някои каза, трябва преди всичко да пробваш тестери,и тогава да прецениш към коя марка да се насочиш.Аз бях много доволна от ампулите против косопад на Фито-спря ми косопада и ми поникна нова и здрава коса след раждането.И други продукти съм ползвала на фирмата и съм много доволна.Но последно си купих на РЕНЕ Ф.маската и шампоана за боядисана коса и да видите колко хубава ми стана косата от тях.А относно Дукре-маска си купих преди 2 мес-тази с прополис и също съм многог доволна.Маска на която и фирма да вземеш от тези трите няма да сбъркаш, а най-хубаво е ако ти позволява бюджета да си купиш по една от трите марки и да ги редуваш.Аз така правя-всеки месец ходя в аптека Санита и там консултанти ми дават съвет коя маска да си взема и взимам различна.По;лзвам я после 1-2 мес и минавам пак през аптеката.

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз съм го ползвала и двата и какво ли още не - но за сега по-добро нещо от Фито не съм открила Peace
Обаче искам да подчертая, че действието на продукта е индивидуално. На мен лично 
RF ми действаха като Клоран newsm78 , т.е. нищо особено Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 817
аз съм за Рене Фуртере  Peace винаги се чудя дали така се пише!

С ю, Фюртере  Peace
Малко познати са в Бг, затова повече гласове ще има за Фито, но РФ са по-добри  Peace

Не съм съгласна.На мен лично от нито една серия която съм си взима на Р.Ф. не ми допадна ,пробвала съм прудуктите за суха коса ,за боядисана , а лятото си взех шампоана и спрея за слънце и въобще не съм очарована Thinking
Фито ми допадат ,особено добре ми се отразява новия им шмпоан против стареене ,както и крема за коса/по-слабия/.
Най-доволна съм от серията за коса на Ланком Peace
Но според мен си е доста индивидуално ,моята етърва примерно препочита Фрутериер Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 294
Цитат на: mam4e_mia
На мен лично от нито една серия която съм си взима на Р.Ф. не ми допадна ,пробвала съм прудуктите за суха коса ,за боядисана

И на мен не ми хареса R.Furterer.
Oт серията за суха коса се сдобих с невероятен пърхут, от който не можах да се оттърва цели 3 месеца.Изхвърлих всичко-явно това не са моите продукти за коса.
Сега ползвам Ducray-Lactocerat (шампоан и маска)-за суха и изтощена коса и съм много доволна Grinning

# 24
  • Мнения: 311
Rene furterer Peace

# 25
  • Мнения: 59
R.F. ми харесват повече, много съм доволна от Forticea.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
От двете марки гласувах за Р.Ф

# 27
  • София
  • Мнения: 328
Е, много зависи от проблема според мен- аз не съм ползвала нищо по-добро от Фито Рум, но за съжаление от година и половина скалпът ви се омазнява, използвам Натурия и не съм възхитена, но не мога да отрека-май нищо не ми се отразява по-добре от него в момента.

# 28
  • Мнения: 255
В момента ползвам Phyto и съм много доволна, но ако трябва да съм честна Rene Furterer наистина са по-добри. Спомням си за първи път като си измих косата с Rene Furterer и наистина имаше осезаема разлика. Страхотни са. Между другото има още една серия, но в момента не мога да се сетя как се казваше, която е на Rene Furterer, но не са толкова хубави.

# 29
  • Мнения: 664
ами така общо...много зависи от типа коса, някои шампоани от една марка са по-успешни от други от същата марка...
На RF съм ужасно разочарована, беше против пърхут и за мазна коса, изхвърлих до след 3-4 употреба!
На Phyto съм ползвала за мазна  коса(забравих му името), Phytoretard против пърхут и бях много доволна и от двата. После тук си купих най-новия им против пърхут, не ми понесе въобще и оттогава не ползвам нито една от двете марки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт