Фотошоп - XIV тема

  • 17 616
  • 372
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте момичета!   bouquet
Ето ме и мен! От днес съм на линия! Като гледам много имам да наваксвам! Толкова сте напреднали! Браво на всички!  Hug Сега ще разгледам всички творения и след малко ще напиша и моя "анализ"  Wink
Гледам, че има и нови попълнения - добре дошли момичета!
Биляна, boomerang от сърце ви желая скорошно оздравяване, защото грипа наистина е ужасен! Ние го изкарахме всички, Мартина даже още кашля!
Хайде сега и аз да се включа с нещо в моя си стил:

само едно пояснение - това е сестра ми с нейното момченце и моята щерка...  Wink

# 121
  • София
  • Мнения: 715
Хайде сега за се изкажа:
Ilenia двете червени творения от 3-та страница са много свежи, но ми стоят малко "голи" - ако вмъкнеш и малко четки ще стане още по-добре.
ani69 тази с копчетата е много свежа, но ако може някак си да уголемиш снимчиците ще стане един път! А тази с яйцата наистина е много приятна, но някак си цветовете на снимките са доста по-ярки от тези на фона и елементите...  Тази на детенцето в близък план с цветята е невероятна! Много нежно стои! Сега и за "черно-бялата" да се изкажа - харесва ми идеята, но някак си много сивее ... все едно гледам снимка на стара баба... Не се обиждай, но така ми стои ... може би ако го направиш черно-бяло, не сиво-бяло ще изглежда по-добре... Дано не се обидиш...   bouquet
mimoza-Plovdiv тази на приятелката ти /Невена/ е много нежна и приятна! Допада ми!
Трилиън не знам чии са тези килими, но много добре си ги използвала... и този синеочко...   bouquet голям сладур е!
emi_jamie  от двата варианта повече ми харесва зелената - някак си по- ми се връзва със снимките... Красива е! Последната ти, с цветенцата, също!
fun_lovin много си "надобряла" напоследък! Бравос!
Веси новия имидж на девойката е супер! Снимката също... Но надписа нещо...  Joy Wink
Биляна, sage вие си знаете... вие сте ми в групата "no comment". luluto, amber, misholina, vanda и вас ви слагам вече в тази група! Браво!

Такааа! Изказах се! Дано няма обидени...  Praynig Ако случайно има  такива, приемете, че това е лично мнение на една персона, непретендираща за обективност, но чувстваща се задължена  да коментира ... bouquet newsm51 smile3525...

# 122
  • Мнения: 1 884
boomerang, ще имаш, ще имаш  Mr. Green, конкуренция имам впредвид. Оправяй се скоро и ти и мъника.   bouquet

# 123
  • Мнения: 623
първо бързо оздравяване на всички болни!

от това хубаво време не мога да се прибера, какво остава за творене....
но в крайна сметка изпълних "трудоемката" си идея за конкурса, само че в главата ми изглеждаше страхотно, а се получи една кал....
моля ви кажете си мнението  baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral
.... не съм решила все още дали ще участвам в категория рамки

http://good-times.webshots.com/photo/2443869000098394827eUWgZJ

# 124
  • Мнения: 1 873
Най - сетне се докопах до компа.Вкъщи всичко се е изпонатръшкало болно.  Sad
Бързо оздравяване на Биляна и да ни зарадва с нещо ново!  Hug
Новите неща са супер.Днес откраднах половин час и сътворих това:

 и чакам коментари!

# 125
  • Мнения: 433
Момичета, много ви се радвам. Страхотни неща сте направили. Аз покрай болестите на сина ми изгубих всякакъв ентусиазъм. Най-вероятно няма да участвам и в конкурса, но ще ви слядя с голям  интерес. Успех на всички!

# 126
  • София
  • Мнения: 2 380
KaРмeНчеТо,нищо не виждам  newsm78

Какво да кажа освен,че се възхищавам на красотите ви..... Време ми остава само колкото да прегледам темата Sad,надявам се скоро и аз да се включа с нещо ....

# 127
  • Мнения: 2 271
mimms много готина рамчица!Но можеш да изтриеш част от лентичките,които са върху металните халкички.Така ще изглеждат промушени през тях.

fun lovin идейна картичка.Но някакси ми се набиват в очи "елементите" на фона(особено от дясно).Доста по-голями са от снимките и  ми стоят  на преден план.

КаРмеНчеТо и аз не виждам нищо!

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 19:43 от petia47

# 128
  • Мнения: 1 873
Има проблем със сайта явно... Sad

# 129
  • Мнения: 623
petia47 , благодаря ти много за мнението - ще помисля как да ги коригирам....става сложно, защото са част от фона...трябва да го намалявам и наслагвам...ще пробвем

мен най-много ме дразни сърцето - исках шевовете да са под формата на сърце, но не намерих такива и не можах да ги извия така...

някай ако има такова чудо, ще помогне ли? baby_neutral

mimms, добре дошла!рамката както винаги е направена с много вкус...със сестра ти близначки ли сте?????

# 130
  • Мнения: 2 271
Веси новия имидж на девойката е супер!
Тя е момък бре! Laughing

fun lovin можеш сама да си направиш шевовете.Правиш си селекция сърце(избираш сърце с Custom Shape,кликваш в него със вълшебната пръчица и после триеш с Del.Остава ти сел. сърце)После на нов слой,без да деселектираш слагаш шев по шеф върху пунктира.Доста слоеве и много играчка,но става!

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 20:06 от petia47

# 131
  • София
  • Мнения: 715
mimms, добре дошла!рамката както винаги е направена с много вкус...със сестра ти близначки ли сте?????

Благодаря ти!
Да, близначки сме. Аз съм "кака" с 4 минути  Confused


Fujiwara случайно попаднах на албумчето ти в Мултиплай и се натъкнах на това



Страхотно е! Не си спомням да съм го виждала в темата...  newsm78 Може и да греша, но наистина е много сполучливо. Искам да те попитам с някой "екшън" ли са направени снимките така извити ? И ако се сещаш с кой ?  newsm78
Благодаря ти предварително   bouquet

# 132
  • София
  • Мнения: 715
Веси новия имидж на девойката е супер!
Тя е момък бре! Laughing

Сориииии!  Embarassed  bouquet Грешка-човешка...  Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 4 406
boomerang, ще имаш, ще имаш  Mr. Green, конкуренция имам впредвид. Оправяй се скоро и ти и мъника.   bouquet
благодаря, оказа се ,че и от болестите черпя идеи за колажи, днес си нахвърлях няколко неща, но ми е невъзможно да творя с една ръка...с другата държа малкия "на една ръка разстояние" от компа Laughing

# 134
  • Мнения: 1 884
Айде и аз да се включа с нещичко, че взех да изоставам с материала.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт