Отговори
# 465
  • Мнения: 6 092
За Диви цветя

Характеристики на героите. Кенан Атаман в изпълнение на Халил Бабур.

„Кенан е възпитан младеж от добро семейство, но малко неконтактен и безразсъден.

Халил Бабур, един от актьорите в новия вълнуващ сериал Yaban Çiçekleri от Atv, която продуцира 03 Medya, с участието на Akin Akinözü и Aslıhan Malbora и чийто творчески консултант беше Zeynep Günay, говори за Кенан, упорития герой на историята и проекта.

След като каза, че Кенан е многоизмерен и много приятен герой, Бабур каза следното за сюжета: "Кенан е син на семейство Атаман, много възпитан член на добро и утвърдено семейство. Можем да кажем, че той е малко див характер. Той е малко отдалечен от реалностите на живота. С напредването на историята ще го наблюдаваме как расте и се сблъсква с реалностите на живота."

За най-привлекателните аспекти на ролята си той каза следното: "Не гледам на сюжета, а на това как е написана ролята, на нейния реализъм. Диалозите и работата със Зейнеп Гюнай ме зарадваха. Имахме репетиции и работихме много с учителката Зейнеп: Импровизирахме и провеждахме репетиции, където работихме много."

За това, което очаква зрителите, популярният актьор каза следното: „Дивите цветя” е сериал, който те могат да гледат с удоволствие, да се изправят пред собствената си реалност и да изпитат съзнанието, че наблюдават живота около себе си. Желая ви приятно гледане. Ще се видим по atv в понеделник, 25 март."

# 466
  • Мнения: 7 560
От BluTV и Prens



Вижте колко уверено позират?

О, не, благодаря на небесата, че идваме на 9 април!




# 467
  • Мнения: 6 092
След четвъртия ден на излъчване на филма "Изкуството на любовта"
с участието на Биркан и Есра на платформата Нетфликс, пак
се класира на трето място с 483 точки. В 81 страни е бил в топ 10




В Турция продължава да е номер 1

# 468
  • Мнения: 7 560
Първо селфи, качено От Аслихан

# 469
  • Мнения: 6 092
Акън и Девите цветя са в дневния ред на Турция

# 470
  • Мнения: 2 575
Браво!  Датата наближава, нямам търпение Heart Eyes

# 471
  • Мнения: 7 560
Акън и Аслихан на снимачната площадка на телевизионния сериал Дивите цветя  с репортера Özge Deregözü.

# 472
  • Мнения: 6 092
Сериалът "Дивите цветя" зае 1-во място в дискусиите в социалните мрежи за седмицата 11-17 март според DiziWorld с 320 хиляди съобщения.

# 473
  • Мнения: 7 560
Характеристики на героите на Диви цветя. Ихсан Кологлу в изпълнение на Ариф Пишкин.



Ариф Пишкин, един от главните актьори в новия сериал на Atv "Дивите цветя", който се продуцира от O3 Medya с творческо консултиране на Зейнеп Гюнай, разказа за ролята си и какво да очакват зрителите.

Обяснявайки, че вълнението нараства с наближаването на деня на излъчването, Пишкин описва накратко героя си: "Аз играя Ихсан Кулоглу. Той е силен човек от богатите хора на града, от когото всички се страхуват."

Според него зрителите могат да очакват следното: "Това е любовна история в град на Егейско море, но е изтъкана от интриги и тайни и съдържа много реалности за семейните отношения. Зрителите ще очакват с нетърпение следващия епизод."

Що се отнася до подготвителния период, той го обясни така: "Обикновено се подготвям преди снимките, но не и този път. Говорихме с нашия режисьор и заснехме всичко наведнъж на снимачната площадка."

# 474
  • Мнения: 6 092
Официалният плакат за YabanÇiçekleri,
премиера в понеделник, 25 март по ATV!


# 475
  • Мнения: 7 560
Рекламата на Принц 2 от BluTV продължава

Всички спирки водят до Бонгомия.

# 476
  • Мнения: 6 092
При не англоезичните филми "Изкуството на любовта" се класира на първо място в седмичната класация
със 7 700 000 гледания или общо 12 700 000 гледани часа.




# 477
  • Мнения: 7 560
Новия трети фраг
Диви цветя Епизод 1.

Няма да ме оставиш, нали?




Ела: Здравейте на всички!!
Берна: Виж кой е тук...
Ела: Да вървим.
Ела (малка): Кълъч не може да ме хване.
Кълъч: Ела! Изчакай!
Ела (малка): Няма да ме оставиш, нали?
Ела: Срещам те навсякъде! Спомени навсякъде. Тук там. Съсипах всичко, Кълъч не съм идвал тук от години.
Кълъч (малък): Чайката летеше, аз летях по-високо, по-високо... Ще летя където си поискам. Ела ( малката
): Хайде, лети с мен...

# 478
  • Мнения: 6 092
Честита първа пролет, момичета!



# 479
  • Мнения: 7 560
Здравейте!



Пролетта е възкресението на живота.

Общи условия

Активация на акаунт