Отговори
# 90
  • Мнения: 530
Понеделнишки, успешна седмица на всички. Nature Sun With Face
И на мен ми хареса "Скок във времето", не го усетих как мина това филмово приключение. Hands Plus1

Като няма ново, продължавам с "легендите"

Бусе и нейното ашкъмче.



Едип и неговото ашкъмче.

# 91
  • Мнения: 7 501
Здравейте!

Да бъде слънчева, спорна и успешна седмицата!

И аз да продължа със хубавата идея на Дани с ашкъмчетата.

Селим и неговото ашкъмче

# 92
  • Мнения: 530
Хепи вторник желаем  ,
и продължавам с Revolving Hearts

Бурак Тозкопаран и неговото ашкъмче, докато се появи и някое двуного.
От септември и той се връща на екран.



Бурак Беркаи и неговото ашкъмче Хира. Този сезон и двамата ще снимат.
Пуснали са втори фрагман на Safir
https://www.youtube.com/watch?v=-VdPiv7YJOM&ab_channel=atv

# 93
  • Мнения: 5 765
Аз да покажа колко е готин Бурак и в новия сезон на Жар птици.
Само дето нещо не ми хареса развитието на историята, ама да видим.



И да си го спомним в Легендата.

# 94
  • Мнения: 530
Всеки път ме напушва смях, като се сетя за сцената, в която Туткун трябваше да впечатли наследника текин Кая, когото не е виждала и не познава. Слугата и обяснява, че наследникът е по-красивия от двата братя.............. и тя така се прехласна по грубата хубост на Темур.... JoyJoyJoy
А слугата по-късно се шокира как е могла да ги обърка, то било видно като бял ден. Само че понятието за красота е относително, грозноватото в очите на един, е привлекателно красиво в очите на друг. Иииии те така.... Grinning
Реално първоначалното впечатление за Темур още от плаката беше подвеждащо, даваше заявка да е от злодейте в Легенда, но както видяхме в последствие, се оказа доста почтен и добронамерен персонаж.



# 95
  • Мнения: 7 501
Дани, разсмя ме. Бях забравила този момент. Ама, Туткун беше права Темур Тегин бе по- атрактивния брат. А самия Бурак така хубаво и с лекота изгради образа на страшен Тегин съчетан с нежна душа.

Бурак три месеца преди да започнат снимките на Легендата.




Джем Карджъ се завърна вече в Истанбул... от Бодрум с Айдън Таш и приятели. От 28 август започва снимките на Омер сезон 2

# 96
  • Мнения: 5 765
Емре Бей- в рекламни снимки за новия сезон на Hatemoğlu- бренд мъжко облекло.





Реклама- няма лошо, да заработи парички. Но искам да го видя на екрана, симпатично момче и нелош актьор. Нали сме го взели и него под наблюдение. Grinning
Един колаж от снимки зад кадър с партньорката му в миналогодишния му проект "Балканска приспивна".

# 97
  • Мнения: 7 501
Здравейте!

Емре Бей замести Акън като рекламно лице на Hatemoğlu. Те правят хубави фотосесии. Да му е на добър час и нас ще зарадва с красиви снимки.



Ново за Акън

"Приятели завинаги" - нов турски сериал от 15 септември в България.


Младежката драма е показана в Турция от август до октомври 2016 г. и се състои от 10 оригинални епизода по 120 минути.

Интернационалната версия, която Dizi ще излъчи, съдържа 30 епизода по 45 минути.

Героят на Акън ще е Юнус (Акън Акъньозю), който за пръв път е далеч от семейството си и търси подкрепа при приятелите си. Когато баща му се разболява, той открива, че е бил осиновен и започва да търси биологичните си родители.

Аз съм на ТВ А1 и нямам Dizi България в каналите си, но прочетох, че на Виваком го има този канал.
Ето и линка към страницата на Dizi България във фейсбук.

https://www.facebook.com/dizibulgaria/

Последна редакция: ср, 23 авг 2023, 16:28 от cvetansk

# 98
  • Мнения: 5 765
За Бусе има новина, информира ни Бирсен. Ще участва в нов сериал- "Враг на любовта".
Назан Кесал ще бъде ролята на майката Бахриех в сериала, който разказва историята на майка, враждебно настроена към любовта и нейните три дъщери: Инджи Нева, Ферасет и Махур.

Бусе Мерал ще пресъздаде образа на Инджи Нева-  главната младежка роля в историята.



Доколкото разбрах от Туитър преводача- по ТВ 8 ще излъчват сериала.

Тук е на някакво интервю.



Ох, момичета, пак се притеснявам- да не прекалявам с новини за колегите на Ебру, че и техните колеги? Ама защото няма засега вести за титулярите на темата, затова. Като започнат техни сериали, ще спра да пиша за други.

# 99
  • Мнения: 530
Онче, защо се притесняваш напълно си споделяш по темата - проекти и колеги. Дори е приятно да те течем. За този сериал с Бусе мисля, че сценаристът е Ейлем Джанполат, и макар да има хитови заглавия в биографията си, се поизложи с Tuzak/Капан. Дано е имала време да си обмисли и изпипа идеята за самата история както и сюжетните/любовните връзки, за да не се повтори фиаското от миналия сезон с предходния й работен проект. Иначе успех на Бусето.




А семейство Осман отново подгряват във фитнеса.
Прочетох в коментар, че Джеди е сменил отбора си и му предстои да се сработва с нов колектив.

# 100
  • Мнения: 7 501
Здравейте!

Онче, с нищо не прекаляваш, всичко си е съвсем уместно и на място.
Джеди още преди 1-2 месеца смени отбора, ще играе за Спиърс Тексас.

Пуснаха официалния плакат на сериала "Сапфир" с участието на Бурак Беркай/Кая Тегин



Пуснаха и плакат за филма "Звезден прах" с Участието на Сердар Озер/Джихан от Вятъра



Филмът „Звезден прах“, единствената адаптация на детска книга с приказки на Мустафа Кутлу , заснет в Ерзинджан Кемалие миналата година, ще излезе на 22 септември 2023 г.

# 101
  • Мнения: 5 765
Момичета, има новина. Blush
Възможно е Ебру отново да работи с Хилял Сарал.

OGM Pictures готви нов сериал за Star TV, който ще бъде адаптиран по най-новата книга на Гюлсерен Будайчиоглу "Червено наметало / Kırmızı Pelerin". Режисьор ще бъде Хилал Сарал.
Историята е за момиче с червена пелерина, което е било жертва на домашно насилие като дете и е израснало, чувствайки се отхвърлено от родителите си.
Продуцентът Онур Гювентам е предложил главната роля в проекта на Ебру.

Не съм фен на сериали за насилие и не съм гледала от тези, адаптирани по книгите на въпросната терапветка, ама да видим. Зависи какъв ще е сценарият, как ще бъде поднесено. Хилял сарал снима красиво, както знаем.

# 102
  • Мнения: 530
Петъчно се разписвам с гиф от Джентълмена, понеже вчера догледах Шивачът сезон 2 - благодарности към преводачката. Flowers Hibiscus Още по интересен от предходния, дори си поплаках на финала. Е ми много ме разчувства сцената със срещата на Мустафа и неговата любима жена, толкова емоционален момент. Обаче не разбирам защо изобщо им е било да правят и 3-ти сезон. Промото за него ме заля като студен душ, не ми допада посоката, в която ще се развива. С края на 2-ри всичко сякаш си дойде по местата - Пейями, Димитрии, Фирузе най накрая успяха да се освободят от демоните, страховете, от психическия товар натрупан през годините още от детството им. изглеждаше сякаш и тримата продължават на чисто. Фирузе и Димитрии като семейство. Пеямий в търсене на своето щастие, също направил своя избор. Ииии хоп в трети сезон пак на дневн ред люзовта м/у него и Фирузе.





Докато си пиша поста и видях какво е споделила Онче. Ей няма отърване от тая психоложка.  Grinning Не съм сигурна, че искам да гледам Ебру в такъв проект, макар вече да е доказано, че дизитата по книгите на въпросната дама са успешни и рейтингови.

# 103
  • Мнения: 7 501
Здравейте!

Интересна новина за евентуалния проект на Ебру и ако Хилал е режисьора може би ще бъде поднесена доста интересно историята. Тя умее да смекчи тежестта на драмата с красотата на снимането си.

Разрових се при рускините и ви нося резюме на "Червено наметало"



Историята започва с посещение на младо момиче на име Айша Калили при д-р Гюлсерн Будайджиоглу. Тя привлича вниманието на лекаря с ефектния си външен вид, подчертан от червеното й наметало. От първия миг, в който се срещат, Айша е толкова интересен герой, колкото и дрехите й.
Щом Айша влиза в кабинета на лекаря, тя усеща болка в стомаха и започва да кръжи около нея с бърза крачка. След като спира, тя казва на лекаря колко е удобно да се върти около себе си, когато е нервна.
Айша обяснява, че този странен навик е започнал още като дете и че това е начин за преодоляване на стреса. Тя започва да говори за своите преживявания и трудностите, през които е преминала, като говори за малтретирането и пренебрегването, на което е претърпяла от семейството си.
Айша разказва как приятелите й се подигравали заради слабото й тяло, как родителите й не й обръщали внимание. Живеейки в среда, в която няма достатъчно любов и подкрепа, тя изпитва неодобрение и пренебрежение от родителите си.
С течение на годините Айша открива, че майка й също не й е дала подкрепата, от която се е нуждаела в лицето на нейните трудности. Тези събития са каскадни, което се отразява на растежа и развитието им.
С течение на времето Айша започва да преодолява болезненото си минало и да напредва в живота си, като намира подкрепа и помощ от своите приятели и нови хора, започва да се възстановява от емоционални рани и изгражда ново бъдеще.
Романът отразява опита и личните борби на Айша чрез развитието на нейния характер и нейната трансформация от етап на слабост и напрежение към етап на сила и обновление.

# 104
  • Мнения: 1 036
Ролята ще е тежка и психологически и физически. Героинята е танцьорка, така че пак ще е от полза добрата физическа подготовка на Ебру. А психологическата особеност на ролята най добре ще прецени Ебру. Но виждам голям потенциал в историята и ролята, като част от развитието на Ебру като актриса.

Общи условия

Активация на акаунт