АПРИЛСКО-МАЙСКИ ЛУДОРИИ :-)

  • 15 919
  • 266
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 108
Ех, ние като си нямаме тук Максимус, ще го накарам Теди да дефилира на път за банята тази вечер..... Thinking.
Айде пък щракнете някоя снимчица тайно да оплекнем очи поне.

# 61
  • Мнения: 1 341
а бе щом и Катето се включи в темата.... думи нямам

# 62
  • Мнения: 435
Оле, колко страници сте изписали Laughing
Чудесно мероприятие сте си спретнали, весел купон ви желая!
Зори, не се тюхкай, ами организирай посещение на Максимус във Видин Wink
Дано да  не споделям на лош час, но бях на 1 обучение за нова работа и вчера шефът ми каза  да спра да си търся работа, договорът ми за обучение е до 01.02. Hug

# 63
  • Мнения: 6 243
Ех, ние като си нямаме тук Максимус, ще го накарам Теди да дефилира на път за банята тази вечер..... Thinking.
Айде пък щракнете някоя снимчица тайно да оплекнем очи поне.
Зори, ти пък щракни Теди, докато дефилира, че да може и другите, дето няма да ходим, да оплакнем очите  Laughing

# 64
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Оле, колко страници сте изписали Laughing
Чудесно мероприятие сте си спретнали, весел купон ви желая!
Зори, не се тюхкай, ами организирай посещение на Максимус във Видин Wink
Дано да  не споделям на лош час, но бях на 1 обучение за нова работа и вчера шефът ми каза  да спра да си търся работа, договорът ми за обучение е до 01.02. Hug
Hug   Hug  Hug

# 65
  • Мнения: 7 108
Ех, ние като си нямаме тук Максимус, ще го накарам Теди да дефилира на път за банята тази вечер..... Thinking.
Айде пък щракнете някоя снимчица тайно да оплекнем очи поне.
Зори, ти пък щракни Теди, докато дефилира, че да може и другите, дето няма да ходим, да оплакнем очите  Laughing

Мхъмм...аз докато разсъждавах от какъв ъгъл е най-удачно да го щракна, той беше захъркал вече  Laughing.

# 66
  • Мнения: 277
И аз съм за 07.02-тази сряда малко щеше да ми стане мъчно идването. Таткото за сега е обещал да гледа синчето, но докато не го видя с очите си не вярвам Joy
Зори имаш време ти си намери ракурс ние ще почакаме  Laughing+

Нищо човешко не ни е чуждо както се казва, след три години разговори за деца време е да говорим и за другите неща от живота  Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 2 210
ДОбре, значи датата става 07.02.
А къде? Mr. Green

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
И аз съм ОК за 7ми. А за мястото - не танцуваха ли в Дали тези мускулестите мъжаги newsm78 Преди това може например във Виктория за хапване/пийване да си запазим маса, кво ше кажете?

# 69
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Тц,тц, как се раздвижихте по тази тема... Laughing
Завиждам ви благородно!!!

# 70
  • Мнения: 6 243
Тц,тц, как се раздвижихте по тази тема... Laughing
Завиждам ви благородно!!!

# 71
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Айде малко снимки за разгрявка http://maximus-show.com/bg/maximus.html   Mr. Green

Не успях да открия никъде къде танцуват тези мачовци, но колежки разказват, че са ги виждали в ЕXIT http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&pid=3099

# 72
  • Мнения: 435
Привет, момичета!
Чувствам се лоша майка, защото детенцето ни хем хленчи за мама и тати, хем след 20мин. ни гони да си ходим. На бабин дом е, а новата ми работа е свързана с много пътувания..., не се оплаквам, но имам нужда да споделя със сродните си душички Confused

# 73
  • София
  • Мнения: 2 210
М§Д не се упреквай, май всички близо 3 годишни сладури минават през такива периоди...Търпение му е решението.

Мацки какво става с организацията? Не разбрахме ли къде ще танцуват тези мускулести младежи? Simple Smile Айде Женииии, само ни запали фитилитеееее...Ама аз съм твърдо на линия, дори и без стрийптийз

# 74
  • Мнения: 1 341
Чакам да ми кажат. Сега ще ги юрна. Аз също съм на линия с или без мускули

Общи условия

Активация на акаунт