Какво правите след 18.00 часа - за работещите дневна смяна

  • 1 512
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 61
След работа- бегом на влака оттам бегом до занималнята или училището в зависимост от учебната смяна  след това ресто назад до яслата и пооосле в къщи. Там мивката печката  пералнята  вечери, домашни /ако има още недописани/и после какво  то станало време за спане. И после станало 5 часа - айде време е за ставане и гонене на влака. После пак така

# 16
  • Мнения: 402
Зависи за кой ден от седмицата говорим.
Обичайно, свършвам работа в 17,00 от там на колата до яслата, вземам малката, след това вземам каката от родителите ми /те вече са я взели от училище/, след това вземам и съпруга ми от служебния паркинг, където си е оставил служебния автомобил и се прибираме. Ако е необходимо минаваме през магазина. В най-добрия вариант става около 19-19,30. След това домашните задължения, къпане едно дълго приспиване на малчовците с приказка до 10,30 най-късно и после, вдигане на съдовете от масата, зареждане на миалната, ваденае на дрехите от пералната, проветряване на спалнята и т.н до засиняване. Лягане, когато може. Ставане - 6,30 и цялата работа на ново.
Прогарамата се утежнява, в дните когато водя каката на плуване от 18,30, за този график няма да пиша, че от скоро тръгнахме и на рисуване и вече съм се превърнала в човек на колела, само дето не спя в колата.

# 17
  • Мнения: 8 917
Разходки, рисувам, шия, майсторя разни неща от глина или просто се забавляваме с Гери, докато се прибере и татито ни Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт