Лакове за нокти - 165

  • 41 064
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 181
Дайс, да не би да си нанесла по - дебели слоеве лак?

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 20:02 от ShameOnYou

# 721
  • Мнения: 2 905


Life of the party

Чак на снимката видях, че прозира на средния пръст. На живо не се забелязва толкова. 😊

# 722
  • Мнения: 286
Здравейте, дами! Разкошни маникюри както винаги! Пасивно гледам темата от около 2 години и само се възхищавам! Поради промяна в обстоятелствата при мен едва ли ще мога повече да се лакирам поне известно време. Подарявам си (неголямата) колекция, като пускам снимки тук. Оставила съм само неползвани или ползвани по веднъж-два пъти лакове, лакирани само на ръце. Ако някой си хареса нещо, на лично да ми пише. Пращам, за София може и лично предаване. Подарявам, не продавам.









Благодаря за вниманието и прекрасен уикенд!

# 723
  • Мнения: 304
Аз в София изобщо не съм виждала... Купих си два от Равда, както и на Импала Snow 1. Затова реших да си поръчам. Лошото, че и гугъл не знае много за тези лакове, а са толкова хубави и евтини...

Момичета, дайте идея каква може да е причината да не съхнат лаковете на ноктите ми... От сутринта досега имам два нокътя, които не са изсъхнали, явно проблемът не е в топ лака на Импала, а в моите нокти.. Просто съм отчаяна Sad .
От къде в Равда, кой магазин?

# 724
  • София
  • Мнения: 3 068
Идвам с новите придобивки


Исках да купя и топ лак на Кико,но мямаха

# 725
  • Мнения: 3 640

Сменяме тъмновинвното с нюд - she 040. Удобна четка и покривен цвят.

# 726
  • Дубай
  • Мнения: 3 771
Здравейте, дами! Разкошни маникюри както винаги! Пасивно гледам темата от около 2 години и само се възхищавам! Поради промяна в обстоятелствата при мен едва ли ще мога повече да се лакирам поне известно време. Подарявам си (неголямата) колекция, като пускам снимки тук. Оставила съм само неползвани или ползвани по веднъж-два пъти лакове, лакирани само на ръце. Ако някой си хареса нещо, на лично да ми пише. Пращам, за София може и лично предаване. Подарявам, не продавам.









Благодаря за вниманието и прекрасен уикенд!
Може ли? Само, че не съм от София

# 727
  • Мнения: 286
Здравейте, дами! Разкошни маникюри както винаги! Пасивно гледам темата от около 2 години и само се възхищавам! Поради промяна в обстоятелствата при мен едва ли ще мога повече да се лакирам поне известно време. Подарявам си (неголямата) колекция, като пускам снимки тук. Оставила съм само неползвани или ползвани по веднъж-два пъти лакове, лакирани само на ръце. Ако някой си хареса нещо, на лично да ми пише. Пращам, за София може и лично предаване. Подарявам, не продавам.









Благодаря за вниманието и прекрасен уикенд!
Може ли? Само, че не съм от София

I.V, взеха ги повечето. Отговорих ви на лично Simple Smile

# 728
  • Мнения: 8 533
Идвам с новите придобивки


Исках да купя и топ лак на Кико,но мямаха

Най-дясното сребро Simple Smile и аз си го взех

# 729
  • София
  • Мнения: 10 624
Аз в София изобщо не съм виждала... Купих си два от Равда, както и на Импала Snow 1. Затова реших да си поръчам. Лошото, че и гугъл не знае много за тези лакове, а са толкова хубави и евтини...

Момичета, дайте идея каква може да е причината да не съхнат лаковете на ноктите ми... От сутринта досега имам два нокътя, които не са изсъхнали, явно проблемът не е в топ лака на Импала, а в моите нокти.. Просто съм отчаяна Sad .
От къде в Равда, кой магазин?

Сложно ще ти отговоря, защото не му знам името, но един голям магазин за дрехи, който се пада от Несебър като отиваш към главната търговска на Равда, на един ъгъл вляво малко преди търговската.
Импала и Ъмбрела съм купувала от хранителен магазин малко след Равда, посока Несебър.

В Ахелой има магазинче за левче в центъра, в който има също страхотни лакове за никакви пари.

# 730
  • Мнения: 13 673
Жар_птица, покривно ли е това сребърното? Примерно достатъчно покривно да мине с един слой или прозира? Харесва ми по някой сребърен акцент с печати, та ако е силно покривен бих го преслушала и аз.

# 731
  • Мнения: 8 533
Жар_птица, покривно ли е това сребърното? Примерно достатъчно покривно да мине с един слой или прозира? Харесва ми по някой сребърен акцент с печати, та ако е силно покривен бих го преслушала и аз.
Не мисля на един слой ще е достатъчно. При мен е на два + база + топ. Но е доста издръжлив - 6 дена. И то без да съм пазила ноктите. Малко трудно се сваля после. Изисква повече усилия. Може би ще се получи приятен акцент върху един слой от другия лак. Като някаква сребриста закачка. На мен ми допадна доста. Може би най-вече това, че на третия ден не почна да пада Simple Smile Отдолу ноктите са ми много зле в момента - разслояват се по връхчета.

# 732
  • Мнения: 13 673
Благодаря, значи не е това което търся. ГР имаха една серия в ниски плоски шишенца, водеха се такива за един слой и тяхното сребърно беше идеално за печати. Не се намират вече обаче, старичка серия е, а ми е намаляло доста в шишенцето.

# 733
  • Мнения: 8 533
Благодаря, значи не е това което търся. ГР имаха една серия в ниски плоски шишенца, водеха се такива за един слой и тяхното сребърно беше идеално за печати. Не се намират вече обаче, старичка серия е, а ми е намаляло доста в шишенцето.
ако ще слагаш нещо отгоре може и да стане на един слой, но е леко грапаво и не седи цялото като сребро, а като парченца сребро едно до друго

# 734
  • Мнения: 2 750
Сребърният лак е много красив, аз имам такъв на Аура, по-скоро смесица между злато и сребро. Наистина е много траен и няма махане. За Коледа би бил супер попадение. Уви, изпуснах намалението в Лили и ще чакам да ги пуснат пак по 4 лева, за да си взема.

Общи условия

Активация на акаунт