Спаzвате ли традициите на страната в която сте

  • 4 124
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
Алкохолици такива Grinning  Drunk

 Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses Праzници да са. (иначе не си падам много карневалистка)

# 46
  • Мнения: 1 497
Аз спазвам най-съвестно bank holidays. rotfImbo

# 47
Dnes beshe posledniat den na Carnaval-a.V Holandia samo v yjnata chast e tazi tradizia-na yg ot rekite.Za niakoi hora tova e ziala mania.Sled kato savarshi carnavala te veche zapochvat da misliat za sledvashtata godian kak shte se maskirat,kak shte se predstaviat na defileto.Vsichko zapochva v sabota-sledobed(predi tova e izbran Prince Carnaval)-sabirat se maskirani na ploshtada pred kmetstvoto i kmeta dava klucha na Prince Carnaval-ot tozi den do vtornik Prince carnaval e poel ''vlastta".Gradovete imat drugi imena,v krachmite se pazaruva s leutpenning naprimer-vseki grad ima razlichno ime za parite. Glavnoto zabavlenie e da se pie bira i da se peiat carnavalnite pesni.Golemiat den e v ponedelnik,kogato e defileto-maskiranite,koito uchastvuvat minavat pred Prince Carnaval-otdavat mu chest i sled tova se spuskat po specialen marshrut iz grada kato horata gi pozdraviavat i se zakachat! Vseki sas svoia nomer! Nakraia minava i prince carnaval sas specialna kola i privetstvuva zelia grad! Pieneto i veselbite prodaljavat do vtornik,kogato s foierverki se obiaviava kraia na carnavala! Tova e vremeto,kogato holandzite se otpuskat i sa drugi (zashoto na yg ima glavno katolizi ). Veselo e da si s kompania,priateli i da se kefite,no glavno e prejiviavane za dezata!
Chetiri zimi imah vazmojnost da gledam carnavala,no kato che li tazi godina beshe nai-priatno.Moje bi zaradi vremeto-imashe slanze!
A inache Rakovski e kazal : ''Bashtino ognishte ne zabravia! Tradiziite spazvai!'"-na mostcheto na etara go ima tozi zitat(zitiram po pamet,moje i da ne e 100% tochen,no ideata se hvashta nadiavam se!). Spazvam lubimite balgarski tradizii i priatelite mi chujdenzi znaiat za Bulgaria. Neshto,koeto e v sarzeto ne moje taka barzo da izchezne-i sa mi interesni i chujdite tradizii. Zatova reshih da spodelia s vas kak e carnavala v Holandia-moje i na niakoi da mu e bilo interesno.....

Общи условия

Активация на акаунт