мнения за колички MAG ENGLAND

  • 6 383
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 013
Аз ползвам Маг Енгланд Принцес и съм доволна.
Не е вярно, че е тежка (или пък може би аз съм много силна!)! Мисля, че от евтините колички е сполучлив  избор! Peace

# 16
  • Мнения: 1 640
Маг Ингланд - Принцес-харесва ми ,имах я ,дадох я на моя приятелка да я ползва в последствие.За лятна си купих и ползвам вече 1 год. и 10 месеца Маг Ингланд Фламинго.И двете ми колички се оказаха мн.добър избор!
      Относно Он Роуд на Чиполино-да,лека е,мн.маневрена,с удобен за гледане на детето голям прозорец,с удобна масичка и място за шише на дръжката.6 кг е само,защото е ЛЯТНА. Летните колички обикновено тежат между 5 и 7 кг.
      При Он Роуда крачетата на порасналото дете ще висят надолу /в пълно легнало положение/.Това за мен е голям недостатък,който имат много летни колички!
       В нашата лятна кол-ка Фламинго детето лежи удобно,без да му висят крачетата,защото има повдигаща метална стъпенка/скара я наричам аз/./color]

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Фламингото за мен е най-големият боклук, който може да се намери като лятна количка. Още не мога да разбера как можах да я купя. Едното задно колело се откачи на втория ден. Абсолютно неманеврена, да оставин настрана дървения й вид. И аз се подведох по това, че били уж здрави и удобни, но в моя случай не е така. използвана е два-три дни и сега си стои. само като я погледна и се дразня.

# 18
  • Мнения: 1 640
Фламингото за мен е най-големият боклук, който може да се намери като лятна количка. Още не мога да разбера как можах да я купя. Едното задно колело се откачи на втория ден. Абсолютно неманеврена, да оставин настрана дървения й вид. И аз се подведох по това, че били уж здрави и удобни, но в моя случай не е така. използвана е два-три дни и сега си стои. само като я погледна и се дразня.
[
/quote]
Ами ако е вярно това,занеси я на ремонт,нали имат  6 мес. гаранция!Фактът,че се е счупила на втория ден,е случайност,според мен.За др.такива случаи с този модел не съм чувала!Напротив,хората, ползвали я,са доволни.Съжалявам,но ми се струва странно,че не си направила рекламация,а си оставила количката у дома.Но ти си знаеш най-добре какво да правиш.

# 19
  • Мнения: 2 197
Количката на дъщеря ми е Маг Ингланд Принцес. Аз съм доволна от нея по следните причини:
1. Една от най-дългите колички е. Това ми беше от полза, защото дъщеря ми беше 66 см на 4 месеца, когато все още се возеше легнала и количката вече беше започнала да и окъсява. Другите колички са по-къси и не знам как се събира бебето вътре.
2. Много лесно се сгъва и разгъва - с едно движение.
3. За комбинирана количка е лека - 10 кг. Аз не мога да я вдигам заедно с бебето, но мисля, че е една от най-леките колички.
4. Има големи гуми, които са супер удобни за движение в пресечен терен (какъвто се явява центъра на София)
5. Изключително готин голям кош.
Всъщност аз си я избрах заради цвета, защото като отидохме за количка беше пълно с тъмно сини и червени колички и аз си избрах тази - цикламено в 2 нюанса, поне не ме питат какво е бебето. За лятото ще си купя лека лятна количка, но за комбинирана количка съм доволна от избора си.

# 20
  • Мнения: 210
много съм доволна. 3 мацки сме с такива и трите сме много доволни. Като обърнеш дръжката найстина трудно се управлява, но само докато свикнеш - една седмица Simple Smile Аз бях с счупена ръка и затова ми отне малко повече време. С много широк кош е и това и е хубавото аз спецялно за това си я взех мерех всички модели които ми харесваха и тя беше с най голям кош. По тежичка е, но пък цяла зима, лято и пак зима е без проблеми. Успех в избора!   bouquet

# 21
  • Мнения: 9 483


Тази пише, че е 6 кг, ама не ми се вярва много, много...  newsm78 Изглежда добре, но едва ли се управлява лесно. Предполагам, че е доста тромава. Но пък аз имам негативно мнение за Чиполино.

И аз бях скептична към "Чиполино" , но от количката съм адски доволна! Мн лека, лесно се сгъва, мноооого маневрена /по принцип бях против триколките, но на тази центъра на тежестта е ниско долу и е стабилна-карам я с една ръка/
Качвам едновременно и бебето и количката до 2-ия ет.
Като минус единствено дамаската-запарва, но те всички ги правят с такива, и не се сваля за да се изпере, но пък става "на място" Wink

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Мерси за препоръката, Къпинче , но колелото е най-малкия проблем. просто количката е много неудобна и неманеврена, заема ми целия багажник на колата и нямам никакво желание да се занимавам с нея. Сравнявам с Чиполино он-роуд, която управлявах с една ръка, много маневрена, компактна и лека, за съжаление не особено здрава.

# 23
  • Мнения: 655
И аз се присъединявам към тези,които са доволни от марката. Количката се управлява много лесно, много е маневрена,широка и супер удобна дори за по-големи деца. Когато синът ми беше още много малък,зимата го покривах с покривалото и вътре в количката ставаше баня. Количката беше комбинирана и я ползвах и лятото. На мен лично са ми много смешни колички,кото са толкова малки (нищо че са по-леки), че на 4 месечно бебе краката му стърчат навън #Crazy.  Не виждам смисъл от купуването на такава количка.

# 24
  • Мнения: 127
работех в магазин за колички-препоръчвам чиполино-бевърли вип, елеганца, венеция,пуки и малика

# 25
  • Мнения: 4 451
Две приятелки и зълва ми са с такива колички. Моите впечатления са, че са много обемни, тежки и трудни за управление. Заемат много място. Една колежка наскоро роди и си купи триколката на Маг. Не съм имала възможност да я бутам, но дизайна и е супер!

# 26
  • Мнения: 197
Ползвам Принцес вече 1 год.Доволна съм, къде ли не съм минавала с тази количка.
Предимства: широка, удобна за детето, дълга (на 1 год се побира целия в легнало положение и не му стърчат крачетата), добре уплътнена, различни удобства в зависимост от сезона, пет точково закопчаване на коланите, здрава, лесна за управление, сравнит. голям багажник, добра цена.
Недостатъци: широка за стандартните релси по стълбищата, което предполага мъкнене по стълби, но това се среща при повечето съвременни колички, обемна в сгънато положение-заема почти цял багажник в малка кола, трудна за управление, когато детето е с лице напред, тежка, но за комбинирана все пак не е зле.
Заб.: 1) когато управлявам тази количка, за да завия я насочвам в желаната посока. При количките с двойни въртящи предни колела е обратното-завиват на където им падне и трябва "да ги вкараш в правия път". Второто ми е по трудно. 2) Когато я купувахме ни препоръчаха непомпащи се гуми - по-леки и не се пукат. 3) за тези пари (180) не е зле този модел. 4) Понеже съм малко ниска , като я купувахме ни препоръчаха тази, пред другите направо се губех.
Успех в избора!

# 27
  • Мнения: 416
Аз също имам количка Маг Ингланд Принцес .Много съм доволна ,е вече ми е тежичка защото малката е на година и половина и купихме лятна, но определено е страхотна.Относно разглобяването, не мисля че има нещо сложно ,а пък и ако се затрудниш  има и татко все пак .Подходяща е за зимата ,а най хубавото което е, че е широка и удобна за спане .А за гумите ние си купихме с помпащисе гуми а тези, които бяха н а нея оставихме в магазина, е по хубаво нещо от това .Ходех с нея навсякъде без да имам каквито и да било притеснения.Ами това е надявам се да съм ти помогнала.

   Аз я използвах и като лятна и ми вършеше супер работа. Неудобство според мен е че коланите са само за кръста и нашите отдавна са скъсани, та незнам какво ще правя с втория фъстък като порасне..

# 28
  • Мнения: 4 428
   Аз я използвах и като лятна и ми вършеше супер работа. Неудобство според мен е че коланите са само за кръста и нашите отдавна са скъсани, та незнам какво ще правя с втория фъстък като порасне..

Това е стария модел. Модела от 2006 има колани и през раменете  Peace

# 29
  • Мнения: 5 140
Доволна бях от Маг Ингланд, то преди 4-ри години нямаше толкова богат избор откъм колички, колкото сега.
Аз си бях купила с помпащи гуми, но ми направиха проблем при една разходка в парка.
Спукаха се 2 противоположни гуми и едвам се прибрах.
Отидох до Щъркела, но ми обясниха, че гумите не влизат в гаранцията, а би трябвало, и ме накараха да си купя нови.
Естествено с мъж ми им спретнахме малко скандалче, защото вътрешните гума бяха яко надрани като шкурка за чисто нова количка.
Купихме каучукови големи гуми.
Аз изкарах една година с нея, защото я дадох на снаха ми, сега ще я дам и на една прителка.
Общо взето си бях доволна от количката, защото се обръща дръжката и ми беше по лесно.

Общи условия

Активация на акаунт