Връзка с 23 годишен?

  • 9 588
  • 224
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Вариант е и и да се виждат, щом момчето е културно и честно, но авторката да общува и да се среща с други.

Последна редакция: ср, 26 юли 2023, 18:48 от Анонимен

# 196
  • INFJ
  • Мнения: 9 733
Е, поне гледам да не влизам в отношения, когато ми казват в очите да не очаквам нищо. То гаранции няма никога, но човек трябва да се пази не само физически, а и емоционално.

# 197
  • Мнения: 19
Авторката да каже дали момчето е хубавец или просто приемлив, тя по-висока топка ли е от него. Ако е много желан - си е играч, вижда се и с други и надали ще стане сериозен сега. Ако е по-обикновено момче може и наистина да се е влюбил.

Амиии хубавец си е даже доста - определено оценявам, че е честен и не ме е подвел , момчето знае какво е 2 и 200 , макар и на 23 ( така е поднесъл живота , че му се е наложило и да разбере какво е да живееш и ден за ден). Знае да цени и за това е и толкова стриктно отгоровен към задачите, които трябва да изпълнява към семейния бизнес. Не мога да кажа, че съм си загубила ума, със сигурност, винаги съм била в дългогодишни връзки и просто ми е тотално ново, явно не мога да разпозная сигналите на мъжете, защото никога до сега не съм се сблъксвала и попадала в подобна ситуация.  Работя в администрацията като експерт по статистика и одит и имам възможност с по-гъвкаво работно време. По-висока топка (не знам какво точно означава) , но със сигурност смятам , че притежавам някой качества доста по-вече от типичната масовка ( някой ще каже голямото самочувствие - ама  да кажем, че е с покритие в рамките на нормалното).

# 198
  • Мнения: 6 310
Към момента занимава ли се с други момичета, чатове, срещички или кафенца?

# 199
  • Мнения: 1 925
Скрит текст:
момчето знае какво е 2 и 200 , макар и на 23 ( така е поднесъл живота , че му се е наложило и да разбере какво е да живееш и ден за ден). Знае да цени и за това е и толкова стриктно отгоровен към задачите, които трябва да изпълнява към семейния бизнес.

Влюбена си и го надценяваш. Наложило се да живее ден за ден, видял е много от живота, много отговорен, много работлив, оценява всичко, знаел 2 и 200... Знаем ги тия.
Да цениш парите и работата си няма общо с узряването за връзка. При мен узряването професионално доста изпревари желанието ми за семейство, деца и да пера мъжки чорапи. Бях по-амбицирана даже преди 23, ама сериозни връзки - беж краченца да бягаме.
Гледай колко е сериозен към теб в личен, романтичен план, не го гледай дали върти бизнеса на мама и тате.

# 200
  • Мнения: 19
Към момента занимава ли се с други момичета, чатове, срещички или кафенца?

Амиии не знам, за чатове предполагам Да - срещи кафенца - НЕ или поне не знам.

# 201
  • Мнения: 1 925
Ама защо за чатове предполагаш, че да, а за срещи предполагаш, че не? По какъв начин разбра за чатовете с жени?

# 202
  • Мнения: 8 049
ами много като те кефи, притърчай се докато не те отреже..
много ясно, че няма да си признае, ако излиза с други..чак толкова откровен няма да е никой мъж, освен ако не иска да те разкара и не се е влюбил в друга..

грубите граматически грешки и самочувствието с "покритие" няма да ги коментирам..

# 203
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 967
Авторката се отнася към младежа по майчински, иска да му налага волята си, а той очевидно държи на своята самостоятелност и ясно казва че не желае обвързване, дори само за това няма да се получи дълготрайната връзка в смисъла в който тя я иска. Иначе на него явно ум харесва, но той едва се е измъкнал от неговото семейство, ще му се да се порадва на самостоятелността и няма така бързо да се откаже от това. Отношенията им в сегашния вид са му достатъчни.

# 204
  • Мнения: X
Как да се разбере дали младежът пише и се среща с други? По презумпция, при неангажиращи отношения, всеки е свободен и не държи сметка на никого, така че отговорът сигурно е *най-вероятно*.

А емоционално човек може да се пази, ако е наясно в какви отношения се намира, което невинаги се случва.

Последна редакция: ср, 26 юли 2023, 17:01 от Анонимен

# 205
  • Мнения: 7 558
И аз започвам да си мисля, че в тая връзка ти ще излезеш наранена и обидена. Няма начин да имаш чувства и да си окей, с неговите приятелки, чатчета и срещи с други и т.н и да храниш надежда, че той ще погледне сериозно на теб.
Просто нашата психика не работи така.
А мъж, така открито да заявява, че те иска само за отворена връзка, при мен остава в миналото.
Имаме повече потенциал от това да реализираме нечии чужди щения и сърбежи.
Аз, лично не бих продължила, ти си помисли.

# 206
  • Мнения: 1 804
Леле, как набързо я анатемосахте тази връзка?! Да не би всички хора в началото на връзките си  да са наясно какво ще излезе? Заключвай темата и си продължавай живота, виждай се с човека и не мисли толкова. Минали са само 4 месеца, лято е. Живота сам ще ти покаже правилното решение. Преди години мъжете на 23 са се женели и са имали вече деца. А сега - сакън, да си поживеят!

# 207
  • Мнения: 80
Уважаемата авторка може да получи само половинчата връзка с този млад мъж. След като той иска неангажираща връзка няма как да се случи нищо повече, освен неангажиращ секс и удобни срещи за него. И ако не искаш с партньора ти сериозна връзка ,то не значи нищо за теб ,освен някакво удобство или полза. Всеки който има чувства иска повече от човека до себе си. Иска повече време ,повече внимание ,повече целувки ,повече отношение ,повече любов ,повече отдаденост ,повече споделяне, повече общи мечти и цели, повече развитие на отношенията.

# 208
  • Мнения: 2 226
аз пък си мисля, че ако човек няма никакви чувства, няма да влага чак толкова много енергия в една връзка.
По себе си съдя - ако излизам с някого,  към когото нямам чак толкова чувства, нито ще си давам зор да пиша, нито ще го търпя цели 4 дни от седмицата.

Това е към от 3/4 от времето ти, ако броим и разговори, писане и тн.

Да не говорим кога пък ще има време и за други.

Реално аз мисля, че той има чувства, но просто на 23 не е готов да каже “Тази е, искам брак и деца”

Не съм сигурна , струва ли си да си губи времето авторката, защито може и да стане готов след година-две, а може и да не стане

# 209
  • Мнения: 7 157
Ако въпросният 23-годишен срещне момиче, което силно да хареса и да пожелае, доста бързо ще приключи нещата с авторката. Явно за момента няма кой знае какви опции, а му е приятно да прекарва някакво време с авторката.

Общи условия

Активация на акаунт