Отговори
# 375
  • Дубай
  • Мнения: 4 762
Цитоннамазка и микробиология може, но всичко друго се заплаща... Или по преценка на лекуващия лекар, не знам. Може би, ако разполага с колпоскоп е възможно и по здравна каса да я минеш. Попитай?!

# 376
  • Сф
  • Мнения: 5 759
Припомням само, че май още върви профилактичната АГ кампания в Люлин мед (ако си в Сф). Безплатен преглед, колпоскопия, цитото и микробиологията се заплащат на символични цени

# 377
  • Мнения: 30 609
Цитонамазка се пише.Simple Smile

# 378
  • Мнения: 16
Припомням само, че май още върви профилактичната АГ кампания в Люлин мед (ако си в Сф). Безплатен преглед, колпоскопия, цитото и микробиологията се заплащат на символични цени

Моя приятелка се прегледа този месец по безплатната кампания при др Веселинов, заплатила е само цитонамазка и микробиология за 40лв общо.

# 379
  • Мнения: 1 970
Припомням само, че май още върви профилактичната АГ кампания в Люлин мед (ако си в Сф). Безплатен преглед, колпоскопия, цитото и микробиологията се заплащат на символични цени

Моя приятелка се прегледа този месец по безплатната кампания при др Веселинов, заплатила е само цитонамазка и микробиология за 40лв общо.
Аз когато бях там на преглед при др Веселинов.
Платих х 10 лв за цитонамазка и микробиология.

# 380
  • Мнения: 30 609
Аз при Тончев 20 лв. също.

# 381
  • Мнения: 217
Здравейте! Може ли с едно направление да се направят цитонамазка, колпоскопия и да се вземе микробиология или трябва допълнително заплащане?

Не може.

# 382
  • Мнения: 179
Здравейте! Може ли с едно направление да се направят цитонамазка, колпоскопия и да се вземе микробиология или трябва допълнително заплащане?

Не може.

А как? Само едното ли или?

# 383
  • Мнения: 20
Момичета д-р Цветков ще ми извърши втора конизация в края на ноември. Впечатлена съм от обстойния преглед и отношението на лекаря. Карцином  ин ситу все още си е там и при оцветяване категорично първата конизация не е била успешна . Успех момичета и дано бързичко всичко отминава. От ЛКК казаха 6 месеца болничен по тази диагноза после телк , който мисля е една година.

# 384
  • Мнения: 3 780
Vvessi, a за това стадиране, което е направено при първата конизация, каза ли нещо? Или ще се види отново резултатът на втората и ще се прецени дали ще има следваща терапия?
Може ли да споделиш на каква възраст си и на какво време си правила профилактика?

# 385
  • Мнения: 20
Ами Ще има нова хистология , но Цветков каза да не го мисля в началото е . Новата епикриза ще даде ясна представа за нещата. На 31 години съм и всяка година правя преглед+ цито.
Vvessi, a за това стадиране, което е направено при първата конизация, каза ли нещо? Или ще се види отново резултатът на втората и ще се прецени дали ще има следваща терапия?
Може ли да споделиш на каква възраст си и на какво време си правила профилактика?
Vvessi, a за това стадиране, което е направено при първата конизация, каза ли нещо? Или ще се види отново резултатът на втората и ще се прецени дали ще има следваща терапия?
Може ли да споделиш на каква възраст си и на какво време си правила профилактика?

# 386
  • Мнения: 3 780
Каква нелепа ситуация 🙁 така за 1 година да се развие, много неприятно! Пожелавам ти всичко да мине бързо и леко сега, чисти резекционни линии до здраво и да забравиш за този ужас.

# 387
  • Мнения: 16
Припомням само, че май още върви профилактичната АГ кампания в Люлин мед (ако си в Сф). Безплатен преглед, колпоскопия, цитото и микробиологията се заплащат на символични цени

Моя приятелка се прегледа този месец по безплатната кампания при др Веселинов, заплатила е само цитонамазка и микробиология за 40лв общо.
Аз когато бях там на преглед при др Веселинов.
Платих х 10 лв за цитонамазка и микробиология.

Момичета, малко късно се включвам пак. Сега видях в сайта, че са по 20лв. Може би са сменили цените. 🤷‍♀️

# 388
  • Мнения: 1 970
Припомням само, че май още върви профилактичната АГ кампания в Люлин мед (ако си в Сф). Безплатен преглед, колпоскопия, цитото и микробиологията се заплащат на символични цени

Моя приятелка се прегледа този месец по безплатната кампания при др Веселинов, заплатила е само цитонамазка и микробиология за 40лв общо.
Аз когато бях там на преглед при др Веселинов.
Платих х 10 лв за цитонамазка и микробиология.

Момичета, малко късно се включвам пак. Сега видях в сайта, че са по 20лв. Може би са сменили цените. 🤷‍♀️
Възможно е

# 389
  • Мнения: 1 174
Да се чуди човек за какво всеки месец плаща здравни осигуровки.

Общи условия

Активация на акаунт