💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Двама непознати" и "Ако обичаш силно" /Тема 21/

  • 39 612
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 646
Здравейте! Flowers Hibiscus

Вече почти по традиция това лято, всеки петък /така отреди Календарът Simple Smile/, ви връщам малко, само /?Rolling Eyes/ две години назад със спомени за директното излъчване на епизодите на SCK.
И както вече, може би, сте ми свикнали, отново моля и очаквам вашата подкрепа. Smiley
Отново благодарности на Марги за гифчетата. Flowers Hibiscus



На 11.08.2021 г. е излъчен 48  епизод Почукай На Вратата Ми Sen Çal Kapımı
Хаштаг #aşkkazandi   Любовта победи








...Обявявам ви за съпрут и съпруга!



 

 

 
Еда: Какво направих да те заслужа. А твоят пръстен?
Серкан: Да.
Еда: Това е първият ни пръстен. Запазил си го.
Серкан: Запазих всичко от теб. Ще ми го сложиш ли?



 

 
Серкан: Хайде.


 
Длъжностно лице: Изявили сте желание да се ожените. От гледна точка на закона не е открито препятствие. И сега ще ви попитаме още веднъж пред гостите да обявите желанието си.


 



 
Длъжностно лице: Аз, със силата, дадена ми от администрацията...Ви обявявам за съпруг и съпруга. Бъдете щастливи.




 
Серкан: Ще те изям. Ела тук. Виж, сега станахме прекрасно семейство, нали така?



Пъръл: Скъпи гости, наше семейство. Можем ли да поканим булката и младоженеца за първия танц? Това е моят подърък за вас.


 
„Имах живот, от който никога не се уморявах.
Като пролет, която се разпространи по полетата.
Сърцето ми безспир през цялото време биеше лудо.
Сякаш имаше огън в търдите ми.
Скрий главата си на гърдите ми, любими.
Искам ръцете ми да са в прекрасните ти коси.
Да поплачем някой път.“


Sezen Aksu - Çocuklar Gibi (Official Audio)


Скрит текст:
Като децата

И аз имах живот неизчерпаем,
като пролетта, която над полята се простира.
Сърцето ми биеше бързо, без изобщо да се спира,
сякаш огън имаше в гърдите ми...
 
Разбрах аз колко съм се уморила,
когато почувствах, че влюбена съм в теб.
И като извор, който във морето се излива,
Успокоих се аз, и се пречистих...
 
Думите ти са стихове прекрасни.
Луд е този, който не теб, а някой друг обича.
Лицето ти е цвете най-красиво сред всичките цветя,
а очите си са като царство непознато...
 
Скрий глава си на моите гърди, любими!
Нека ръката ми да поскита из красивите ти коси.
Нека един ден плачем, а друг да се смеем,
като непослушните, влюбени деца...


 

 

 
Мело: Дада, нека отидем на афтърпартито.
Еда: Тогава хвърлям. Хайде.



 
Айдан: На мен. Моето време дойде.
Еда: Хвърлям.



 
Серкан: Не, не , не.
Еда: Да, да да.



 
Еда: Нарочно ли му го хвърлих?
Серкан: Еда. Защо го хвърли?
Еда: Мелек, вземи свидетелството ми за брак.



 




… всичко си има време...


 
Енгин: Моето другарче ожени ли се? Другарчето ми сватба изненада ли направи?
Серкан: Енгин.
Енгин: Какво, Енгин? Приятели. Мисля, че отдавна трябваше да го направи. Тези двамата трябваше да отидат в гражданското и да се оженят още първия ден, когато Еда му надяна белезниците.
Пъръл: Де да бяха.



 
Еда: Но всичко си има време, нали?
Серкан: Да, колко години минаха.
Енгин: Добре, а с меденият месец какво ще стане? Ще отидете някъде, нали?



 
Серкан: Меден месец? Имам изненада – задгранично пътуване.
Енгин: Е! Браво!
Еда: Кога? Днес ли?
Серкан: Да.
Еда: В колко е самолетът?
Серкан: Няма никакво значение, защото личният ми самолет ще ни закара по всяко време.



 
Еда: Любими, нужно ли е това? Защо личен самолет? Трябва да пестим заради Кираз.
Серкан: Как така? Любима, говориш с Болат.
Еда: Няма нужда.
Серкан:  Днес има нужда.



 
Пъръл: Толкова си права, Еда. Сега е моментът за икономии.
Серкан:  В деня на сватбата ни няма никакви икономии. Толкова е просто. Какво има, Пъръл? Свързано ли е с работата?
Пъръл: Не, нищо не е станало. Всичко е наред.



 
Пъръл: Господине, наясно ли сте, какви загуби ще понесем? Взехме кредит, надявайки се на този проект в Катар. Ще фалираме. Разбирам отлично, че това не е ваш проблем. Доколкото разбирам, работите не много етично. Какъв е проблемът тогава? Искам да говоря с вашето ръководство. Да.
Енгин: Мила, толкова сериозно ли е положението?



 
Пъръл: Всъщност не е . Явно пак преувеличавам. Правя го понякога. Ще уредя всичко.
Енгин: Мила, спри да казваш, че ще го уредиш. Ако имаш нужда от помощ, аз съм тук. Мога да говоря с банката или друго.
Пъръл: Ще го уредя, обещавам. Ще го уредя. Джан остана там сам и нервничи. Те седят там с Ердем, Енгин.



 
Енгин: Добре, отивам.
Пъръл: Не казвай нищо. Не казвай нищо на Еда и Серкан. Да отидат на меден месец, да се върнат. Тогава ще говорим.
Енгин: Разбира се, че няма да кажа. Стига глупости.



 




...от години си мисля какво е любовта.


 
Серкан: Да, любими приятели. Семейство. Преди всичко ви благодаря много, че ме подкрепихте по въпроса със сватбата, организирана в последната минута.


 
Благодарение на вас успяхме заедно да излъжем Еда да се омъжи за мен.


 
Еда, между другото, говорих в Фифи и Джерен. За съжаление не успяха да дойдат. Но предадоха, че много те обичат и ни подариха страхотен подарък.


 
В първия ден, когато се срещнахме с Еда...Фифи е записала всички мисли на Еда за мен.


 

 
Фифи - Еда, ще запиша и твоите мисли.
Еда - Да бъде проклет Серкан Болат. „



 

 
„Фифи - питам за мечтите ти за бъдещето.
Еда - Мечтите ми бяха унищожени от Серкан Болат. „



 
Да. Сега си мисля... Много си права, Еда. Защото, твоят лош късмет ти донесе...Такъв вманиачен с правила и ограничения, нервен и болен робот, като мен.


 
Но ти... ти...С твоето прекрасно сърце, с твоята импулсивност, със своя инат и своята любов...Не ми остави нито граници, нито стени, нито принципи. Подлуди ме. Изравни ме със земята. Но добре, че го направи.


 
Сега, като всички останали, и аз от години си мисля какво е любовта. И в този ден... В деня, в който те видях за първи път... Докато слизаше в залата... Получих отговор. Ти означаваш любовта. Затова, Еда Йлдъз, ще те обичам през целия си живот. И ти обещавам, че винаги ще те правя щастлива.


 
Може би ще разбия мечтите ти. А може би ти ще разбиеш моите. Но все пак, нека забравим мечтите си. Нека бъдем истински. Ти, аз и нашата Кираз. Какво ще кажеш?


 

 

 

 




Сънувам ли?


 

 
Еда: Добро утро.
Серкан: Добро утро. Сънувам ли? Или наистина в леглото ми има фея?



 
Еда: Когато се събудих и аз си помислих така. Но знаеш ли, истина е. На меден месец сме. Насаме. Съпруже. Мъж си ми.


 
Серкан: Съпруга си ми. Но все още не съм се убедил. Не си истинска, сънувам.


 
Еда: И как мога да те убедя?
Серкан: Ами има няколко начина всъщност, но...Например...



 
Еда: Как е?
Серкан: Понякога в сънищата ти те целуват по бузата.




Ела тук.

# 691
  • Мнения: 5 197
Здравейте! Flowers Hibiscus

Дари, мислех да питам какво искат да ни кажат с тези кадри, но реших да не се задълбочавам. Не мисля, че има смисъл и послание точно в тях. Ако откривате все пак послание и символика, споделете. Може би аз съм с ограничено мислене днес. Satisfied

Дилеми Flowers Hibiscus, благодаря за припомнянето на епизодите от "Почукай на вратата ми".

Върти се в Туитър малка част от интервюто. Тези дни трябва да излезе цялото.

„Човек трябва да обича. Независимо от пола, мъж или жена, човек трябва да обича душата. Любовта и привързаността не са чувства, които можете да откриете на повърхността, трябва да навлезете дълбоко, за да го направите. Трябва да се гмуркате, да копаете, да се справяте с това, но трябва да отидете дълбоко."



По-късно ще сложа песните от епизода.

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 17:14 от midnight__sun

# 692
  • София
  • Мнения: 2 646
Какво се случва?


 
Пъръл: Ало, г-жо Айдан.
Айдан: Ало скъпа Пъръл.
Пъръл: Здравейте, г-жо Айдан. Как сте?
Айдан: Не съм много добре. Само помисли, пазарувах, дадох картата на фирмата...
Пъръл: И разбира се, са я отхвърлили.
Айдан: Да, отхвърлиха я. А ти откъде знаеш?



 
Пъръл: Знам, г-жо Айдан. Исках да говоря с вас по този въпрос. Да дойда при вас, да се срещнем, да поговорим. Устройва ли ви, удобно ли е?
Айдан: Да се срещнем. Веднага да се срещнем, спешно да се срещнем.
Сейфи: Какво стана?
Айдан: Иди, плати покупките ни, направи нещо.



 
Сейфи: Но какво се случи?
Айдан: Хайде, опозорихме се.
Сейфи: Можем ли да ги вземем на кредит за 3 месеца с 9 вноски?
Айдан: Вноски? Получаваш заплата от мен. За какво похарчи тези пари?



 




...можем да кажем, че е трудност.


 
Айдан: Голяма фирма. Във всички краища на света има проекти. Само защото проектът в Катар е загубен, ще фалира?
Пъръл: Няма да наричаме това банкрут. Това не е банкрут. Но можем да кажем, че е трудност. Г-жа Айдан, Катар беше огромен проект. Много голям проект. И ние...И кредита, който взехме. Не ме питайте. И аз няма да ви кажа.



 
Айдан: Добре, а няма ли начин да върнем всичко назад или да го отменим?
Пъръл: Опитвам се. Много се старая. Но е много трудно. Но аз обичам трудностите. Познавате ме.



 
Айдан: Серкан нищо не знае?
Пъръл: Да. Докато беше сватбата, медения месец и всичко останало...Детето беше за първи път щастливо след толкова тодини. Не можех да кажа.



 
Айдан: Добре, сега, без да казваш на Серкан за това...Не можем ли всички заедно да намерим начин, да решим това? Да направим нещо.
Пъръл: И това го има всъщност. Пресметнах малко. Ако го няма проекта в Катар ни остава проекта на г-жа Дениз. Пристанищният проект, който ни даде г-жа Дениз.



 
Айдан: Тоест, сега се нуждаем от тази жена?
Пъръл:
За съжаление.
Айдан: Ааа! Ай!



 




Ако не беше ти...


 
Еда: Как намираш градината?
Серкан: Невероятно. Наистина е невероятно. Каква мечта само. Жена ми ще напарви градината на най-важното място в света. И толкова се гордея с теб.



 
Еда: Ако не беше ти, нямаше да я направя. Ако не съм работила с теб, не бих могла.
Серкан: Това няма нищо общо.
Еда: Не бих могла.
Серкан: Еда.



 
Еда: Научих се от теб, да бъда ясна в работата. Да рисувам отново и отново чертежите. Преди да проектирам проекта, първо да разбера душата му. А и ако „Арт Лайф“ не беше партньор, не бих получила работата.
Серкан: Добре, че го получи.


 
Еда: Това е проектът на живота ми. Това е огромна работа. Страхувам се понякога, че няма да ми се получи.
Серкан:  Ще се справиш с това, което си намислила. И винаги ще бъда до теб, нали?
Еда: Представям си деня, в който приключа. И ще заведа Кираз на разходка в градината.



 
Серкан:  Кираз. Помисли, колко ще е щастлива. Майка й ще проекнира градината. Като в приказките.
Еда: Всичко е толкова прекрасно. Ти, работата, Кираз...Толкова се страхувам, че ще има проблеми...
Серкан: Не привличай тази енергия. Какви проблеми могат да възникнат?



 
Еда: А, не!
Серкан:  Какво?
Еда: Това е невъзможно. Не чак толкова!
Серкан:  Какво? Какво е станало? Какво е станало?



 
Еда: Нали ни снимаха заедно с Дениз? За да напишат новини за работата. Виж. Няма ме на снимката.
Серкан:  Минутка. Така ли сме позирали?
Еда: Не позирахме. Не позирахме, но...не мога да повярвам. Чакай да прочета новината. „ Серкан Болат смеси работата с любовта“.  Какво? „Ден прeди сватбата, заедно с любовницата...“ Не мога да чета. Тя е луда. Ще я разкъсам.



 
Серкан: Успокой се. Ще кажа на адвоката да изтрие тази новина. И всичко ще свърши.
Еда: Тази жена ще влоши нещата. Няма граници. Зkаеш ли какво може да направи? Били сте забелязани заедно на медения месец...Сякаш е била на нашия меден месец.



 
Серкан:  Еда. Права си. Тоест...Не съм виждал такова нещо преди. Жената наистина е обсебена. Но това ще се разреши.
Еда: Не. Тя има нужда от урок. Няма да спре.
Серкан:  Добре, ще кажа на адвоката, ще направи всичко необходимо. Ако ме съди, нека го направи. Можем да се откажем и от проекта.



 
Еда: Да, простанищният проект е важен. Твой партньор е.
Серкан:  Не е важен. Не е по-важен от теб.
Еда: Това е голям проект.
Серкан:  Имаме няколко важни проекта. Така че, това не е важно. Един може да бъде пожертван. Ясно? Ще започнем ли да се наслаждаваме на меденият месец?



 
Еда: Къде да отидем?
Серкан:  Според мен...Според мен си заслужава да хапнем вкусна пица на ъгъла. Знам, че е класика. Но наистина, хайде да хапнем пица.
Еда: Представях си друго, но да вървим.



 



Има ли нещо...



 
Еда: Серкан, какво е това?
Серкан: Ела.
Еда: Приготвил си ми изненада ли? Виж тази красота.
Серкан: Разбира се, опитвам се да покажа любовта си към теб, но каквото и да сторя, не е достатъчно.



 
Еда: Много си мил, но...Достатъчно е да ме обичаш и да бъдеш до мен.
Серкан: Веднага ще дойда, разбра ли?
Еда: Добре.



 

 
Пъръл: Ало.
Еда: Ало. Пъръл, кредитната карта на Серкан, фирмената карта, е блокирана. Има ли нещо, което искаш да ми кажеш?
Пъръл: Пфу. А Серкан какво направи?



 
Еда: Не е наясно. Все още не е наясно. Но ако не разбере тази вечер, утре може да разбере. Имам лошо предчувствие. Според мен трябва да ми разкажеш вече.
Пъръл: Направихме грешка при изчисляването. Тоест, не можахме да платим кредита за проекта в Катар. Затова всички фирмени сметки са блокирани.



 
Еда: Шегуваш се.
Пъръл: Това е моя грешхка. Планирам да я реша за 48 часа. И ще я реша. Познаваш ме. И преди се е случвало. И съм се справяла. Така че, моля те, умолявам те, не казвай нищо.
Еда: Добре, но сме на меден месец. Тоест, Серкан харчи ужасно. Ще разбере. Ако не днес ще разбере утре. Пъръл, поговори с него. Побързай, говори с него.



 
Пъръл: Еда, сякаш не познаваш Серкан. Ще крещи, ще се кара и ще дойде тук. Ще съсипе медения ви месец. Докато разваля медения ви месец, до 48 часа ще реша това.


 
Ще си каже, че трябва да дойде, я аз вече ще съм го решила. Ще реша това, а той ще е дошъл напразно. Затова те моля. Моля те, не казвай нищо. Аз ще се оправя. Моля те, не казвай.
Еда: Добре. Това е между вас двамата, няма да се меся. Ще дойде сега, затварям. Ще говорим пак.



 
Минутка. Как може да бъде? Как?
Серкан: Какво правиш?
Еда: Да се обадим ли на Кираз?
Серкан: Да се обадим. Ела тук.



 



Мисля, че има още нещо.  


 
Серкан:  Обикновен самолет?
Еда: Да. Самолет, където сядат нормални хора.
Серкан: И икономична класа.
Еда: Майка ти те е разглезила, Серкан



 
Серкан: Според твоето въображение, това ли е приключение? Тогава ще закрия сметката в хотела.
Еда: Вече го направих.
Серкан: Какво?
Еда: Не сме ли равни? Какво значение има ти или аз? Икономисах от самолета и хотелът беше такъв. Научи се на това, Серкан. В бъдеще ще бъде полезно.



 
Серкан: Добре. Ще летя в икономична?
Еда: Ще видим.
Серкан: Не, ще се прехвърлим.
Еда: Ще видим.



 

 
Серкан:  Не мога да повярвам. Всички масажи, включени в почивката ни, бяха безсмислени. Защо? Защото Еда Йълдъз поиска да бъде икономична/пестелива. Икономична. Защо икономична?
Еда: Колко си разглезен. От момента, в който пристигнахме, повтаряш само това. Какво толкова? В самолета нямало въздух. Обслужването е ужасно. На мъжете пред нас краката им били големи...



 
Серкан: Еда, защо работя денем и нощем, знаеш ли? Заради комфорта. Нека има личен самолет, бизнес, комфорт. Ясно ли е? Работя за това. Но не, ако оставим на теб...То на следващата почивка ще се качим на мулета.
Еда: Добре, като отидем у дома, ще ти направя масаж.



 
Серкан: Наистина не разбирам. Пристигнахме набързо. Оставихме почивката си, може ли да ме утешиш малко?
Еда: Какво ще кажеш за това?



 
Серкан: Мило е, но...Мисля, че има още нещо.
Еда: Това ли?
Серкан: Не е зле, но може още един път. Още един път. Прекрасно.



 

 

 



Какво ще кажеш за това?


 
Серкан: Не, Еда много се е променила.
Енгин: Боже мой, какво е станало?
Серкан: Тя осъжда всички мои разходи.



 
Енгин: Но вече сте женени. Времето е време за икономии. Трябва да мислите за бъдещето на Кираз. Според мен, това е правилното поведение. И от къде да знаеш, може в бъдеще да имаш по-големи разходи. Може при нас и още по едно  дете да се появи. При теб син, при мен дъщеря. Нима ще е лошо, братко?
Серкан: Енгин, не говоря да купувам. Казвам да отидем на вечера, но не.



 
Енгин: Братко, радвай се. Какви жени има! Пръскат парите на мъжете си наляво и надясно.
Серкан: Ние затова се върнахме по-рано от медения месец.



 
Енгин: Ами може и така, брат. Може да й е станало мъчно за дъщеря й. Ти не разбираш. Това е майчено сърце.
Серкан: Хубаво, добре, добре. Да си представим, че всичко е така, както ти казваш. А какво ще кажеш за това?



 
Г-жа Дениз дойде тук, и този проект Леман...Тя иска двамата заедно да видим терена, окей. Оказва се, че ние ще отидем заедно в Аду и ще останем там. Еда чу това и каза: „Добре, любов моя, отиди“.
Енгин: Виж, това е необичайно.
Серкан: Да.



 

 
Еда: Как ще се държа, Мело? Как ще се сдържа, да не разкъсам тази жена?
Мело: Наистина много си права. Защото дори аз като те слушах, се ядосах. Не знам как ще се сдържиш.
Еда: Тя заяви, че ще отиде за три дена в Аду със женен мъж. А аз с устата си казах:“Хубаво, добре, може“.
Мело: Знаеш ли какво ще ти кажа. Зетят сигурно си мисли, че си се побъркала.



 
Еда: Точно така.
Мело: Но не, зетят няма да я погледне. Той не е човек, който гледа на такива като Дениз.
Еда: Това го знам. Серкан няма да я погледне. Но помисли какво може да направи Дениз. Дори на фотосесията тя взе и скъса моята снимка. Знаеш ли какво ще направи там? Ще сложи нещо в напитката на Серкан...На леглото и ще извика папараци.



 
Мело: Преувеличаваш, преувеличаваш. Това е преувеличаване. Преувеличаване, но...Но не мога да кажа, че няма да го направи. Наистина, може да го направи.
Еда: С херпес ще бъде по-добре.



 
Мело: Остави, остави, не викай болести. Уморихме се от болести. Отмени.
Еда: Защото на мен ще ми излезе херпес, докато те са там.
Мело: Отмени.
Еда: Мисля как да го отменя.
Мело: Не викай болестите към нас.



 

 
Енгин: Тук има капан, брат. Каквото и да е ,ще разбера. Това си е точно капан. Защото здравомислеща жена няма да изпрати жена, с характера на Дениз...Насаме с мъжа й на остров. Не може.
Серкан: Добре, но защо й е да ми прави капан?



 
Енгин: Може би, тя се е омъжила за теб, за да ти отмъсти. Откъде да знаеш?
Серкан: Какво отмъщение?



 
Енгин: Ти с години презираше момичето. Изостава я, брат. Ще направи така, че с г-жа Дениз да ви подхванат папараците. Ще представи изневяра. Ще поиска издръжка. Да ти кажа ли нещо? Ще ти вземе и панталона и нищо няма да можеш да й кажеш.


 
Серкан: Искам да те питам нещо. Ти започна да се занимаваш с храна. Когато завиваш сърмите, гледаш ли индийски сериали?
Енгин: Понякога гледам. Включени са, за да има звук в къщи. Това е с цел да се запозная с различните култури. Но виж, това не  нормално нещо.
Серкан: Не е, разбира се.



 
Енгин: Измислих- Тогава ти ще отговориш на играта й с игра. Ще кажещ:“Разбира се, моя женичке, ще отида с г-жа Дениз. Но имам условие и ти да дойдеш с мен“.Ще видим какво ще направи. Хайде.
Серкан: Прекрасно. Прекрасно. Купувам тази идея. Прекрасно.



 




Всичко приключи. Невъзможно е да продължим.


 
Дениз: Специално за вас поръчах аспержи.
Серкан: Не искам.



 
Дениз: Те са като афродизиак.. но и вие самият сте като афродизиак.
Серкан: Не искам.



 
Дениз: Знаете ли за какво си мисля?
Серкан: Честно казано не знам. И не съм длъжен да знам.
Дениз: Разбрах. Искате очите ни да говорят за това.



 
Серкан: Г-жо Дениз, какво правите.
Дениз: Мислите ли, че само присъстващите тук ще разберат за срещата ми със Серкан Болат? Разбира се, че не.
Серкан: Г-жо Дениз, моля ви. Не трябва.



 
Мело: Скъпа, тази Дениз като октопод е оковала зетя.
Еда: Защо я нарече октопод? Докосва ли Серкан? Какво? Докосва ли го? Кажи?
Мело: Не, не го докосва. Но са много близко.



 
Еда: Какво още? Нещо публикувала ли е? Мело, говори.
Мело: Почакай, гледам. Скъпа, мисля, че тя цяла нощ ще качва снимки. Можеш ли сама да видиш?
Еда: Не мога. Не мога да гледам. Не искам да се запечатва в главата ми.



 
Мело: Е, не. Не мога да повярвам.
Еда: Какво стана? Целуна ли го? Мело, кажи че не го е целунала.



 
Мело: Не, никакви целувки. Но сега тя излезе пряко в ефир.  
Еда: Не, не мога да се сдържа.



 
Дениз: Г-н Серкан, признайте. Не е ли това най-невероятната нощ във вашия живот?
Серкан: Г-жо Дениз, моля ви, нека изключим това.
Дениз: А, вижте Еда също ни гледа. Здравей, Еда! И аз мисля, че трябва да приключим. Просто се разведете и това е. Какво се промени след сватбата? Сам виждате, че е безсмислено нещо. И какво разбрахте от този брак?



 
Серкан: Да. Желая ви приятна вечер.
Дениз: Г-н Серкан. Почакайте. Разбира се. Много време загубихме тук.



 

 
Дениз: Когато избягахте от директното излъчване, аз разбрах сигнала.
Серкан:  Какво? Сигнал ли?



 
Дениз: Не искате да изживяваме връзката си пред очите на хората. Искате да я изживяваме само двамата помежду си , сами нали така?


 
Серкан:  Ние двамата с вас никак не се разбираме. От самото начало не можем да се разберем. Вие не ме разбирате, аз не ви разбирам.


 
Затова според мен да направим така. Защото няма да се получи...Няма да стане. Според мен, пътищата ни трябва да се разделят. По всички въпроси. И повече да не се срещаме.


 
Дениз: Вие ще загубите.
Серкан:  Уверявам ви, че за първи път в живота си губя с такова удоволствие.
Дениз: Вижте, ще загубите.
Серкан:  Знам.
Дениз: Загубихте. Губите.
Серкан: Добре. Лека нощ.



 
Еда: Какво стана? Наистина, не...Както и да е. Отървахвме се. Нали?
Серкан: Отървахме се, а сега да се махаме от тук. Час по-скоро. Веднага си тръгваме.
Еда: Тръгваме си, любими.
Серкан:  Добре, чудесно.



 
Пъръл: Слушам, Еда. Моля те, кажи ми нещо хубаво.
Еда: Ало, Пъръл. За съжаление...Серкан прекрати всички отношения с г-жа Дениз. Отказа се от пристанището.
Пъръл: Не, не може такова нещо. С нас е свършено. Това е краят ни.
Еда: Не питай. Не знам какво ще правим.



 
Пъръл: Не се получи, г-жо Айдан. Серкан е прекъснал всичски връзки с г-жа Дениз.
Айдан: Кръвното ми скочи до небето, Пъръл. Стигнахме до края на пътя.



 
Продаваме всичко, което имаме, Айфер. Разбира се, ако това е достатъчно.
Айфер: Добре, спри. Не плачи. Веднага идвам. Затвори. Боже мой.



 



Защо?


 
Серкан: Как може да ни ми кажете? Как не сте ми казали? Наистина. Умът ми не го побира. Как сте скрили такова нещо от мен? Ние фалираме, а Серкан Болат нищо не знае. Защо? Не разбирам. Наистина. Защо? Не можем да изплатим дълговете си. Не можем да теглим кредит. Всичките ни пари остават в банката. Не можем да платим нищо на никого, така ли? И не сте искали да ми кажете това. Защо?



Пъръл: Защото преди се справих с това, Серкан. Мислех, че отново ще намеря решение. Мислех, че ще се справя. От години си нещастен. За пръв път си щастлив. Беше на меден месец със съпругата си. Не исках да те разстройвам.
 

 
Серкан: Разбира се. Меденият месец. Да. Затова се върнахме по-рано. Затова пътувахме в икономична класа. Затова не искаше да използвам кредитната си карта. Защото от самото начало си знаела.
Пъръл: Момент. Еда няма вина. Наистина. Аз я помолих да не ти казва. Енгин също не знаеше.



 
Енгин: Честно казано,  когато Пъръл каза, че всичко е наред, не се замислих много.
Еда: Трябваше да ти кажа.
Енгин: И да беше казала, какво щеше да стане, Еда? Никой не би събрал такава голяма сума пари за толкова кратко време.



 
[b]Серкан: [/b] Пари ли? Пари? Мислите, че проблемът ми са парите, така ли? Кога парите са били проблем за мен?


 
Как създадохме тази фирма? Не започнахме ли ние тримата? Не започнахме ли с 3 стола?


 
С какви пари? Чии пари? Имахме ли пари? Не. Но какво си казвахме? Нека хората да ни имат за пример. За достойнството ни, честността ни, трудолюбието ни.



За всичко това. Къде са парите? Парите нямат значение. Но, но...Кога аз съм скрил нещо такова от вас? Никога.


 
Еда: Извини ме, Серкан. Ало. Да, парите са в плика, но може ли да ви се обадя по-късно?
Серкан: Писмото с таксата. Разбира се. За съжаление и това няма да можем да платим. Защо? Защото нямаме пари. Защото сме една фалирала фирма. Затова, извинявай, Еда, но мечтаният ти проект в Италия отива на боклука. Заради нас.



 
Еда: Изобщо не е важно.
Серкан: Важно е. Не. Добре.



 
Еда: Къде?
Серкан: Нещо друго...Ще намеря начин.



 


 




Достатъчно е само да бъдеш до мен...


 
Еда: Къде беше? Много се притесних.
Серкан: Трябваше да се погрижа за някои неща.



 
Еда: Серкан, виж. „Арт Лайф“ ти е като второ дете. Тоест, взел си правилното решение. Не унивай.


 
Защо италианците ме поздравяват за съвместната ни работа?
Серкан: Защото ще продължиш проекта на двореца в Италия. А „Арт Лайф“ ще бъде твой спонсориращ партньор.



 
Еда: Как се случи това? Нали нямаше шанс да спасиш фирмата и проекта на двореца?
Серкан: Нали ти казах, че ще намеря начин.
Еда: Какво си направил?



 
Пъръл: Тоест, фирмата може да бъде поставена под запор. И може да се наложи да се свием.


 
Серкан: Такова нещо няма да се случи.
Пъръл: Серкан?



 
Серкан: Арт Лайф“ и проектът на Еда, италианският проект, продължават от сегашната си позиция, приятели
Пъръл: Как ще се случи това? Невъзможно е.
Серкан: Ще бъде възможно,  ако аз се оттегля.



 
Енгин: Какви ги говориш отново, братле?
Серкан: Продадох акциите си.
Енгин: Какво?



 
Пъръл: Не може да направиш такова нещо. Това е огромна жертва, Серкан.
Енгин: Добре, но как ще има „Арт Лайф“ без Серкан Болат?



 
Серкан: Трябва да има.
Пъръл: Не, не го прави, Серкан. Не искаме да сме без теб.
Серкан: Ако това се случи, всичко, което направих ще бъде напразно. Затова, приятели, благодаря ви за всичко. За мен беше огромно удоволствие и чест да работя с вас. Затова ви пожелавам лека работа.



 
Серкан: Еда, виж, всичко ще бъде наред. Достатъчно е само да бъдеш до мен и да се усмихваш. Ела.


 

 

 






Още снимки: Satisfied
Скрит текст:

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 


Слънце, Flowers Hibiscus

# 693
  • Мнения: 2 996
Дилеми, много ти благодара ⚘

# 694
  • Мнения: 4 683
Дилеми  огромно благодаря за преводите.

Мелиса ще участва в нов проект заедно с Халил Ибрахим Джейлян (Яман от Наследство)
 

Биге
 

# 695
  • София
  • Мнения: 2 646




Керем и Хафса за любовта пред L'Officiel Türkiye:






„В математиката множествата се събират и има пресечна точка.  Любовта всъщност е точно тази пресечна точка. Единият е комплект А, другият е комплект Б и те се опитват да се преплитат. Тук правим голяма грешка. Цветовете не трябва да се смесват. Нека остана зелен, а ти лилав,  ако цветовете могат да се променят колко страхотно. Ако не можем да се променим, трябва да приемем това. Когато обичаш, важно е да осигуриш тази свобода. Всеки трябва да може да се върне в собствения си декор, в своя цвят, когато пожелае.“Хафсанур Sancaktutan



„Човек трябва да обича. Независимо от пола, мъж или жена, човек трябва да обича душата. Любовта и привързаността не са чувства, които можете да откриете на повърхността, трябва да навлезете дълбоко, за да го направите. Трябва да се гмуркате, да копаете, да се справяте с това, но трябва да отидете дълбоко." Керем Бюрсин




И асоциации: Sunglasses

 

# 696
  • Мнения: 336
Добра вечер! Flowers Four Leaf Clover
Това е линка за 6-ти епизод, бг субтитри google tranlate. Трудно се отваря, с повече търпение става, но аз успях и го изгледах.
Този епизод най ми харесва, хубава двойка са ХавКер. Късметлийка е Хавса , че съдбата и предостави Керем за партньор.

https://bgtvis.com/ya-cok-seversen-%D0%B0%D0%BA%D0%BE-%D0%BE%D0% … B7%D0%BE%D0%B4-6/

# 697
  • Мнения: 10 525
Дилеми, Hug
Малко цвят Simple Smile

Yellow Heart

#KeremHafsaLofficielTR
59K posts
П.С.
Очаква се трейлърът на сериала "Двама непознати" да бъде пуснат следващата седмица Simple Smile

# 698
  • Мнения: 2 497
Дилеми, много ти благодаря за споделеното и труда. Хубав сериал беше, но Серкан с тази прическа не можах да го възприема.

Нямам търпение вече за непознатите.

Днес четох някъде, че въпреки рейтинга продължавали да снимат. Не разбрах дали до 9ти епизод или ще са повече.

Тази снимка нова ли е? Много ми харесва. Може би най-много от всички и цветната и черно бялата.

# 699
  • Мнения: 5 197
Миси, супер новина. Чакам с интерес да видя какво ще ни представят. Как ще тръгне, дали ще се хареса и ще го превеждат ли...

Още снимки от епизода снощи



Скрит текст:








# 700
  • Мнения: 10 525
Ново:

Wink

от сета днес:

# 701
  • София
  • Мнения: 2 646
Бесте Султан, режисьор на Ya Cok Seversen: "Берит в мен..."





Разочарована и смутена съм от рейтинга на 6-ти епизод, мисля, че не заслужава такъв рейтинг. Имаше интересни моменти, играта беше добра, появиха се нови сюжетни линии, които могат да се развият, но... Иска ми се да чуем информация от екипа и тяхното мнение за ситуацията. Не ми се иска толкова бързо да свърши този проект. Sleepy








PS:
Слънце, обеща  ни песните от 6-ти епизод Smiley

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 20:55 от Dilemi

# 702
  • Мнения: 5 197
Дилеми, не съм забравила. Гледам епизода с английски субтитри. Преполових го, но трудно ми върви признавам. Две песни има до 1:22 минута. Слагам ги и после ще се редактирам, ако има още за добавяне.

Песента от посещението в луна парка.

https://www.youtube.com/watch?v=DbfrCoS86cA

И от среднощната разходка на Атеш.

https://www.youtube.com/watch?v=fYANUUFozvI

Беритчето наистина обира точките. Малката е звездата на дизито. Сори Керем Satisfied



Бащата на малката: „Започвайки с Хафса и Керем, всички са изключително подкрепящи (към Арвен). Целият екип на шоуто е невероятен”



И още нещо ново





Edit: От разходката из Истанбул

https://www.youtube.com/watch?v=DDgswnI2AbA

Последна редакция: сб, 12 авг 2023, 00:16 от midnight__sun

# 703
  • Мнения: 10 525
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един чудесен съботен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Yellow Heart

Sparkling Heart

# 704
  • София
  • Мнения: 2 646
Здравейте! Flowers Hibiscus
"Животът  е като въртяща се врата. Отворено, затворено...Затворено. Спри.Стой, чакай... Пропусната възможност. Отворено. Премини, тръгвай... Надежда и освобождение. Ново начало в живота."/от мрежата/







от интервюто на Kерем за  L’Officiel Türkiye:

https://twitter.com/YCSUpdates/status/1690082568387923968

„Животът напоследък винаги ми напомня да се пусна по течението. Намирам се в период от живота си, в който се уча да се предавам, предавам се.”

„В моите 20 години не знаех със сигурност какво искам или как искам да бъда оформен. Сега знам много добре какво искам и какво не искам.”




Ще призная, че първата част от цитираното от интервюто на Керем малко ме смути, по-скоро натъжи. Не мисля, че е поза или за да се направи на интересен. Не ми се иска да го възприемам буквално, в смисъл предаване, отказване. Може би изживява особен период в живота, свързан с личния му живот, работата. Може би това прозрение и признание е част от т.н помъдряване. Каквото и да се случва с него, желая му да е наясно със себе си, да е доволен от живота си, да върши важните за него неща с хора, които го приемат и обичат такъв, какъвто е, с всичките му особоности и странности. Които пък го правят толкова харесван и обичан от толкова много хора по света. Nature SparklesNature ZapNature Sparkles







Слънце, благодаря за песните. Flowers Hibiscus


Лек и спокоен ден ви желая! Satisfied


PS: SunglassesNature Zap

Нurriyet за интервюто на Керем и Хафса за L'Officiel Turkey.



https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/televizyon/hafsanur-sancaktu … rkuyorum-42313692

Хафсанур Санкактутан и Керем Бюрсин, звездите от популярния телевизионен сериал на Kanal D "Ya Çok Seversen", говориха за списание L'Officiel Turkey. Двама известни актьори дадоха забележителни отговори на въпроса страхуват ли се от любовта.

В интервю с Хафсанур Санкактутан и Керем Бюрсин, които си поделиха главните роли в хитовото телевизионно шоу "Ya Çok Seversen", "Ами ако те обичам много?" Попитаха ги дали се страхуват да обичат. Докато Бюрсин отговори с „Толкова много“, Санкактутан каза: „Влюбих се веднъж в живота си и мога да отговоря на този въпрос само за себе си. Страхувам се, че го обичам твърде много, но и аз го искам."   "Когато сте влюбени, изправяте се пред много версии на себе си, които не сте осъзнавали преди. Може би тази неизвестност е плашеща."

ВСИЧКО ЗАПОЧВА С ЛЮБОВТА ОТ СЕБЕ СИ

Бюрсин, "Страхувала ли си се някога, че няма да те обичам много?" Той каза: „Всичко започва с любовта към себе си. Страх и безстрашие. Можеш да обичаш някой друг толкова, колкото обичаш себе си. Ако не обичаш себе си, горко! Това, което искам да кажа, е да не се обичате егоистично. Трябва да се обичате толкова много, че да можете да изпитате удоволствието от споделянето на това множество. Чрез споделяне, изцеление и най-важното, изцеление.”

Бюрсин също каза, че социалните медии оформят днешното разбиране за любовта негативно: „Ние сме в ред, в който се чувстваме неадекватни всяка секунда. Постоянно сме заобиколени от съобщения като „Не си достатъчно добра, не си красива“. В двустранните отношения един човек често кара другата страна да се чувства неадекватна. Ние обаче сме достатъчни, просто трябва да помним да обичаме безусловно.“

ЛЮБОВТА ВСЪЩНОСТ Е ТАЗИ ПРЕСЕЧНА ТОЧКА

Санкактутан анализира любовта: „В математиката клъстерите се обединяват и има пресечна точка. Любовта е точно тази пресечна точка. Единият е комплект A, другият е набор B и те се опитват да гнездят. В този момент правим голяма грешка. Цветовете не трябва да се смесват. Нека остана зелено, нека остане лилаво, ако можем да се превърнем в различен цвят в точката, където се пресичаме, добре. Дори и да не можем да се преобразуваме, приемете го. От съществено значение е да можем да осигурим тази свобода.“
 
Докато говореше за любовта, Хафсанур Санкактутан каза: „Иска ми се да можехме да обичаме като животни. Те са съществата, които доказват, че любовта може да се показва без да се говори. Например котки; Той те кара да се чувстваш обичан само като стоиш до него.”

ВСЕКИ ОБИЧА РАЗЛИЧНО

Керем Бюрсин направи следния коментар за любовта: „Хората имат различни форми на любов. Всеки обича различно, първо трябва да приемете това. Някои са вербални, други са контактно ориентирани. Не всеки трябва да обича начина, по който го обичате. Любовта не е модел. Нещо над калъпа. Поради тази причина поети, музиканти, любовници, които са били хранени с това чувство от хиляди години.

В интервюто двамата актьори бяха помолени да се опишат с три думи. Керем Бюрсин каза за красивата актриса: „Тя е упорита, добросърдечена и много талантлива“. Хафсанур Санкактутан пък използва изразите „Неуравновесен, дете и добро сърце“ за половинката си.

Подписаният на Kanal D Ay Yapım сериал „ Ya Çok Seversen “, с неговия 6-ти епизод, излъчен миналия четвъртък, издигна световните списъци в социалните медии. За 2 часа бяха споделени 3,5 милиона споделяния за сериала, който влезе в списъците на социалните медии в 11 държави. Публиката даде висока оценка на сериала, който влезе в класациите в Италия, Испания, Беларус, Бразилия, Словакия, Хърватия, Сърбия, Украйна, Грузия и Албания, както и в Турция.
[

Последна редакция: сб, 12 авг 2023, 12:41 от Dilemi

Общи условия

Активация на акаунт