Афра Сарачоулу&Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Yali capkini, както и в живота. Проекти и Колеги/Тема 21

  • 46 202
  • 752
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 654
Когато човек е сам не е толкова смел. Вече имаме двойка, която ще се бори. За травмите на Ферит ключова роля изиграва дядото , майка му и баща му. Султан има тайни, но се възползва и предполагам как е подходила към Ферит, впоследствие да преспи с него, но за Ферит тя е бройка. За Сейран знаем, че баща й е на първо място за нейните травми.

# 541
  • Мнения: 1 745
Колко прав се оказа Фуат ! Тя така го влюби в себе си ! Така го промени .....




# 542
  • Мнения: 537
ЧЕСТИТО🤗НАШИТЕ СПЕЧЕЛИХА
Пише, че се подготвя... Остават 2 дена

Последна редакция: ср, 23 авг 2023, 23:19 от Zvezdichka77

# 543
  • Мнения: 4 283
Напълно заслужени овации.Heart Eyes
Не искав да гледам сцени със Султан.  Но в крайна сметка това беше една от най-загатнатите линии  около Ферит,  от главните интриги през сезона. Заради детето,присъствието на Султан в имението и безброй сцени между тях.  Ще се радвам да напусне историята,но и в същото време да е подобаващо. Искам да получим отговори на всички въпросите свързани с този образ. Не просто да я занулят,все не я е имало.

Настоявам се позитивно за новия сезон. 
Имам чувството,че ще гледаме една напълно нова история..Дано е за добро.Flowers Four Leaf Clover

# 544
  • Дъблин
  • Мнения: 1 356
Aма всички Вие спите ли ?? ЕЕЕЕЕЕЕЕ как може!!! Денят дойде!!!! Снимките официално са открити!!! Хайдеееее ставайте!!!!!!!
Велик ден е днес!!! Нека да е на късмет този 24ти август!
Всички да са щастливи, влюбени ииииииииии а дано да има от всичко което си пожелах ме !!!!

# 545
  • Мнения: 1 626
Хайде да си пожелаем  рейтингоразбивач сезон и много положителни емоции пред камера, зад камера и тук във форума! Hug

# 546
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 319
Да им е лек и интересен новият сезон на Чапкъните, АфРам да имат време и за почивка 😉 И отново да са най-рейтинговият сериал! 😍🧿🧿🧿



#AfRam #SeyFer 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿💙🤍🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Последна редакция: чт, 24 авг 2023, 11:34 от Reni 🧿

# 547
  • Мнения: 2 378


Вдъхновение и попътен вятър на екипа.
Чакаме, търпение не остана Smiley

# 548
  • Мнения: 1 626
Йени Рамо Heart

# 549
  • Мнения: 2 386

Страхотен е!
Тук ми напомня на Ферит от първите серии.Поотслабнал е.

# 550
  • Мнения: 1 745
Мерт е супер на последните снимки !
Да си пожелаем един динамичен и смислен сезон.Всичко да има - любов , омраза, ревност ,интриги,драма. Да ни залепва пред екраните в петък вечер. Нашите любимци да си вършат работата с удоволствие.Рейтинга да е висок, за да няма притеснения.
А АфРам да живеят повече в реала , отколкото потопени в дизито .
Аз при всички положения ще гледам докрай.

# 551
  • Мнения: 26 738
Айде вече официално



Мисля, че снимката на Рамо не е нова. От първите серии е.

# 552
  • Мнения: 90
Попътен вятър на новия сезон. Да им върви леко снимачния процес 🍀

# 553
  • София
  • Мнения: 6 564
Еванджелин ме изпревари Joy
Добре, че е режисьорката Simple Smile
Според Уразбулбени снимат в болница

# 554
  • Дъблин
  • Мнения: 1 356
Да си припомним през какво преминаха СейФер през сезон !:revolving_hearts:

https://twitter.com/enass_00/status/1694625631957369184?s=20
Revolving HeartsRevolving HeartsBroken HeartHeart ExlRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

Общи условия

Активация на акаунт