Афра Сарачоулу&Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Yali capkini, както и в живота. Проекти и Колеги/Тема 21

  • 46 202
  • 752
  •   1
Отговори
# 585
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 319
Надявам се да не е много захаросано това събиране... СейФер всъщност се събраха преди стрелбата по Феро бей, сега само трябва да узаконят връзката си Sunglasses

# 586
  • Мнения: 4 283
Да идва вече време за първия трейлър.Heart Eyes   Да видим какво ще става.
Искам  да се обичат, да се подкрепят,да се борят един за друг.. Да не ги гледам отново,как си вадят очите.
Ще се окаже, че Халис има повече животи от една котка.Joy
Най-добре е да понамалят спойлерите и достъпа  на  феновете до местата за  снимки.
Бяха му опуснали края.

# 587
  • Мнения: 26 738
Брей, Бирсен много бяла и добра Grinning



Аз спойлери не искам, но една СейФер снимка ще ми дойде много добре Heart Eyes

# 588
  • Дъблин
  • Мнения: 1 356
Тези спойлери да не нинизлезнат през носа… да казва сватба, а то да е секира Simple Smile

Стойте да видим ко става Simple Smile докато не видя не вврвам Wink

# 589
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 319
Еве, очаквам снимка на СейФер чак след излъчването на първи епизод Wink

# 590
  • Мнения: 26 738
Рени, аз се надявам поне преди епизода да пуснат Stuck Out Tongue Winking Eye
Тъй де, да ни поканят да гледаме Sunglasses

От новата сценаристка: Готови ли сме за новия сезон?





Много хубава сцена Heart Eyes Ама как го изиграха, бе...

https://twitter.com/rbseyfer/status/1695111913854636533

Айде, по-рано дойде Grinning

Последна редакция: пт, 25 авг 2023, 19:51 от Еванджелин

# 591
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 319
Дано, Еве Simple Smile Щом сценаристката е репостнала Бирсен, значи написаното е вярно Wink

От Стар пишат, че ще има изненада за феновете…

Ето я Heart Eyes



🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿💙🤍🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

# 592
# 593
  • София
  • Мнения: 6 564
Хахаха, това не го очаквах, вървя по улиците и си се смея сама Joy

# 594
  • Мнения: 26 738
Дано, Еве Simple Smile Щом сценаристката е репостнала Бирсен, значи написаното е вярно Wink

От Стар пишат, че ще има изненада за феновете…

Ето я Heart Eyes



🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿💙🤍🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Аййй да не им е уроки 🧿Heart Eyes

# 595
  • Мнения: 3 251
Видях го и реших, че е фейк, толкова нереални ми изглеждат Grinning
Все едно са наслагвани един върху друг образите. Съвсем изтрещях с тези фенски мераци, че и на истинска снимка не вярвам.
Явно новият екип има нова тактика. Предишните даже на финала се стискаха за обща снимка.

# 596
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 319
Фейк мейк йок Joy Всичко е истинско, нали са профита Stuck Out Tongue Winking EyeSunglasses

# 597
  • София
  • Мнения: 6 564
Уффф, седнах на една пейка, гледайте какво става Stuck Out Tongue Winking Eye

# 598
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 319
Само така, цял сезон имат пред себе си, конкуренция не спи и тя…

# 599
  • Мнения: 1 626
Леле, леле колко са ни хубави АфРамчетата ❤️🧿🤍 Страхотна изненада ни направиха с тази снимка, направо ми напълниха сърчицето и грейнах като я видях.

Общи условия

Активация на акаунт