Сватба-ресторант Пловдив

  • 60 127
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте,този форум наистина е много относително нещо.Много ми е странно да търсиш мнението на други хора и то за точно такова събитие.Ние бяхме запазили дата за 07.07.07 в ресторант '' ОСТРОВА'' след като бяхме ходили няколко пъти там да вечеряме и да огледаме обстановката.Хареса ни.След това влезнах в различни форуми и всеки имаше различно мнение по въпроса.На едни им харесало, на други не, на трети горе долу,на четвърти по хубаво от там нямало и т.н.Отказах се съвсем да влизам и да чета чужди мнения, защото направо се побърквах.Мисълта ми е....сватбата мина страхотно, аз лично нямам забележки,единственото което ни отказаха е сватбата да продължи до 2:00,но ни обесниха, че няма как, защото утре хората пак са на работа, а и ние неможеше да се сърдим защото знаехме,че в 00:30 трябваше да приключим.Смятам да посъветвам всички на които им предстои такова красиво събитие,не търсете други мнения, незнаете кои стои от другата страна,Много често съм си мислила,дали и собствениците на ресторантите не си дават мнението Simple Smile 

# 76
  • Мнения: 3 216
приемам предложения и от двата вида  Wink

За нещо по-"качествено" ти препорьчвам " Фадо"-страхотна обастановка ,обслужване и кухня-цените са малко по-високи
Подобни са Амстердам,Хемингуей-обаче тук се смнявам как ще се сьберете повечко хора- и Леро. Няма да ви притесняват други хора,а и клиентелата им е подбрана,не всеки ходи там.

За нещо не толкова изсикано- Класика-вкусно,непретенциозно и евтино

# 77
  • Мнения: 5 609
kremena, благодаря за идеите Simple Smile

# 78
Na6ata svatba beshe v Kompleks "Rachich" minaloto liato. Vsi4ko beshe SUPER- hranata, obstanovkata i nai-ve4e kupona. Gostite ni se razbiha ot tanci okolo baseina Simple Smile. Vsi4ko za koeto se biahme dogovorili s upravitelkata be6e spazeno na 100%.

# 79
  • Мнения: 9 139
Малко повече инфо да дадеш - къде се намира, какъв е капацитетът, комплекс ли е, какво е...благодаря ти предварително Simple Smile

# 80
Namira se po patia za s. Voivodinovo. Baia narod sabira nie biahme 160 i vsi4ki biahme v gradinata, a ima i vatre6na sala, koiato sa6to moje da se svarje s gradinata.Moje6 da se informira6 ot saita im :http://racicbg.com/index.php?func=weddings

# 81
  • на майната си
  • Мнения: 425
........  Хвърлям поглед тук,търсейки идеи за ресторант (20-тина души) за празник с детето  newsm78

Central park на Младежкия хълм. Ако има по-големи дечица има и детски кът - да се отделят.

# 82
  • Мнения: 5 609
parsy,благодаря за идеята !

# 83
  • Мнения: 71
Здравейте,чета темата и много ми помогна, моята сватба ще е през август някой може ли да ми даде информация и положителна и отрицатела за рестораат Резиденцията в стария град сега се казва петър първи, притеснява ме че е малко тесничко и няма място за дансинг. Моят мъж много го хареса, аз исках в Тримонциум или Новотела, нещо по- изискано и добро но както се оказа няма дати в събота и какво да правим се насочихме към резиденцията. Ще сзме около 90 души ,моля Ви акзо някой имаз мнение даз пише аз ако празти и сзнимки ще е наззй добре.Благодазря ви предвазрително

# 84
Миналата събота  направих на дъщеря ми  сватбата  в ресторант  Малък бунарджик. Определено ви го препоръчвам.
Изискан  салон, чудесна организация, голямо пространство. Имат си управител само за сватбени тържества ,който организира всичко. Ресторанта може би е един от най хубавите в Пловдив Вижте го.Ние останахме много доволни.

# 85
  • Мнения: 6 206
И вашата не е лесна.  Grinning

Когато навремето се жених преди 100 години, не съм чакала някой да ми даде мнение, ами обиколих ресторантите, седнах като клиент, поръчах си, гледах и разбрах от кой ресторант какво точно мога да очаквам и ако имам проблеми къде ще са...
Моята сватба беше в Триумф, шведска маса, мина точно така както бях решила.
А в тази тема прочетох най-големия виц - "страхотна сватба в ресторант Стадиона". Отдавна не се бях посмяла така. Simple Smile

# 86
  • Мнения: X
Здравейте!Изчетох всичко написано дотук, но за съжаление не успях да намеря точен отговор. Нашата идея е сватбата ни да бъде с най-близките ни приятели и роднини, на шведска маса и в градина. Искам да попитам, къде в Пловдив може да се направи такава сватба? Не държим да бъде в ресторант, а по-скоро организирано от фирма, предлагаща кетъринг.

# 87
  • Мнения: 3 216
Аз знам фирма,която прави кетьринг,ако те интересува пиши ми на лични да ти да тел.

# 88
  • Майничка
  • Мнения: 12 685
Има много фирми за кетъринг в града, по-скоро проблемът е в мястото, ако не е градина на ресторант (там също би могло да се направи като шведска маса). Все пак е хубаво да се предвиди и място за сядане на гостите. Ако имате къща с хубав двор, почти всяка фирма би могла да ви организира маси, храна и украса.

# 89
  • Мнения: 71
оооф, какво да ви кажа, не знам изпокарахме се яко с моя приятел,само спорим и не можем да решим,та затова реших да питам другите хора, като се е затръшкал за резиденцията,ужас, а мен там ми се вижда много тясно,хората си мисля че няма да могат да станат дори и съотвено никой няма да иска да танцува Sad и не знам какво да правя а вече няма и време трябва да резервираме.така че моля пишете:)

Общи условия

Активация на акаунт