Двойна доза антибиотик!!!

  • 9 682
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 245
А друг е въпроса, че аз специално от този Аугментин въобще не съм доволна и си казвам на лекарите да не го изписват,
а разстройството е реакция от този АБ, често се случва.

И аз не съм долна от него. Евита го пи веднъж, обрина се и получи разстройство, оттогава не са й го изписвали.

# 16
  • Мнения: 983
ужас #Crazy кви са тия лекари беееее Shockedкъде им е акъла когато пишат рецептите #Cussing out
Ами ако не беше се консултирала с приятелката си и не беше се обадила на педито................... Thinking

# 17
  • Мнения: 180
ужас #Crazy кви са тия лекари беееее Shockedкъде им е акъла когато пишат рецептите #Cussing out
Ами ако не беше се консултирала с приятелката си и не беше се обадила на педито................... Thinking

Не ми се мисли! И аз съм възмутена!

А в Аугментина който аз купих има САМО мерителна чашка която е 10мл. Няма лъжичка  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 358
Какво да кажа, простооо ooooh!, ти не си длъжна да знаеш чашка ли е, лъжичка ли е  Sad Трябва да се пише в милилитри готов разтвор за деца ! И лекарят в рецептата, и фармацевтът в аптеката! Казвам го като фармацевт. Аугментинът наистина е с листовка за пациента, т. е. няма таблица с дозировки, никаква информация . Почти всички правят разстройство от Аугментина . Оздравявайте! Hug

Общи условия

Активация на акаунт