Какво ще кажете за компотите?

  • 1 025
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 013
Компот не давам, нищо полезно не съдържа.
Разбира се, че съдържа полезни неща- плодовете не са ли полезни! Поне е сигурно, че е по-добре от сок в консерва! Просто не се дава, защото обикновено се прави с много захар!
Ако можеш, давай прясно изцеден сок!

# 16
  • Мнения: 1 043
Не давам сок от компот главно заради голямото количество захар Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че съдържа полезни неща- плодовете не са ли полезни!

Плодовете са най-полезното нещо, но пресните, а не консервираните. 20 мин след разрязването на плода в него не е останало почти нищо от хубавите му неща.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 013
Блонди, същото съм написала и аз! Просто в компота има плод, а в готовите сокчета за бебета не е сигурно!

# 19
  • Мнения: 27 524
Блонди, същото съм написала и аз! Просто в компота има плод, а в готовите сокчета за бебета не е сигурно!

А, разбира се, всякакви готови сокове са си също боклуци. С плод от компот поне се ака  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 013
Блонди, същото съм написала и аз! Просто в компота има плод, а в готовите сокчета за бебета не е сигурно!

А, разбира се, всякакви готови сокове са си също боклуци. С плод от компот поне се ака  Mr. Green
Мислиш ли?... Че имаме проблеми с акането! Аз моите си ги решавам, но при бебка е зор!!! Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 702
От както навърши годинка пасирам компот и го давам като сок. Не зная дали е полезен, но съм сигурна, че в него няма консерванти  за разлика от купешките сокове в които даже не е сигурно дали има изобщо плодове или са само добавки и аромати.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами какво да кажем за компотите - вода с плод и захар....По-добре давай пресни плодове!

# 24
  • Мнения: 5 362
Изобщо не давам компот.
И аз.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм давала компот до сега.Майка ми направи специално без захар,че и беше голям мерак,но и тях не съм отваряла да разбера за какво става въпрос/когато са без захар/.Има толкова много плодове,че предпочитам да ги яде в прясно състояние.

# 26
  • Мнения: 3 360
Не давам,но мисля че е по-добра напитка от някои готови сокове newsm78

# 27
  • Мнения: 5 103
Не виждам нищо полезно в компота  и не давам.

Общи условия

Активация на акаунт