ЯНУАРСКИ слънчица ще топлят нашите сърца !!!

  • 13 511
  • 292
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 384
Чувството ми че ще родя на 21 или на 22 се оказа фалшиво. Още си ходя бременна Laughing Вече взех да свиквам с мисълта и с корема. Вчера бяхме на преглед- бебчо е добре с нормални тонове и е около 3,500 кг. Дай боже наистина да е така.
Това е от нас. Чакаме, като се роди ще се похваля Grinning

# 181
  • София
  • Мнения: 3 099
Добро утро и от мен! Вече сме голям отбор караконджоли - и аз кърмих и мих дупета от 5 до 6 тази нощ. Преди това яде в 11, така че - добре мина и мама поспа. Ние се кърмим веднъж преди 12 ч. и 1 или 2 пъти до 6 ч. (вкл.) Мислех и аз да Ви навестя тук - виждам, че съм сгрешила, че не го направих....  Mr. Green

Педито и при нас дойде безплатно в деня на изписването. Но аз съм си викала офталмолог и педи (за когото ви разказвах...) срещу заплащане. И ако се налага - ще продължавам да го правя. Така, че ние си имаме частно и ЗК-педи.

И моите лохии се изчерпаха около 20-22 ден. Доколкото четох, цикъл при кърменето може да дойде и след 6 месеца...  newsm78  Много гот, така се създават породените деца...  Mr. Green

Някой да е започнал да прави секс? Айде признайте си, де - няма нищо лошо... И тук сме все свои хора..............  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 182
  • Мнения: 1 278
Офф: Деметра, джуфка от края на есента си е в къщи, че направи един сериозен астматичен пристъп. И много й липсват и градината и децата. После ще решаваме дали ще започне пак пролетта. Вие предучилищна харесали ли сте?
ПП Поздрави на патерици на сестра ти. Прекрасни-ужасни, не можеш да отречеш, че водолей и везни са чудесна комбинация.  Mr. Green


Да, не мога да отрека, че саде едните везни могат да разберат отсъственото присъствие на водолея, който в 90 на сто от случаите е в някое друго измерение. Обаче ви обичам, признавам  Grinning

А за предучилищната- не съм избрала. По-скоро ми се въртят едни такива мисли да му я спестя, ама ще видим. До тогава има много време. Ако тръгне обаче, мисля да е в училището, в което ще продължи. Естествено не знам кое училище... може би 22-ро, което аз съм завършила или пък 1-во, на мъжо училището...  Thinking То в тая страна няма такова, дето да става, ама все нещо май ще трябва да се избере...  Thinking Впечатлих се от мненията за 20-то в една тема и плюсът, че е основно, а не гимназия...

Извинявайте, че разводних родилно-бебешката тема  Embarassed

# 183
  • Мнения: 1 289
Ох,Тошко не е ял от снощи.  Misc Baby BottleСлагам го на гърдата но се върти ,рита и не засуква breastfeeding.Само дръпна пет-шест пъти и заспа.Тая нощ даже не се е събуждал-спа непробудно   sleepuu(което не е нормално за него).А аз снощи до 01ч. съм плакала-ако ме питате за какво не мога да ви отговоря. newsm45 Сега мъника пак спи,а аз ще използвам да влезна в банята ... те ще се гледат с татито.

# 184
  • София
  • Мнения: 541
И моите лохии се изчерпаха около 20-22 ден. Доколкото четох, цикъл при кърменето може да дойде и след 6 месеца...  newsm78  Много гот, така се създават породените деца...  Mr. Green
Някой да е започнал да прави секс? Айде признайте си, де - няма нищо лошо... И тук сме все свои хора..............  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Така значи, вече си готова, а нас подпитваш. а  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е искрено ти завиждам, аз още изчаквам да свършат лохиите........ Flutter, а после.... Party

# 185
  • Мнения: 244
[
И моите лохии се изчерпаха около 20-22 ден. Доколкото четох, цикъл при кърменето може да дойде и след 6 месеца...  newsm78  Много гот, така се създават породените деца...  Mr. Green

Някой да е започнал да прави секс? Айде признайте си, де - няма нищо лошо... И тук сме все свои хора..............  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
При мен лохиите свършиха и цикълът се появи, никаква почивка не ми даде този мой организъм.
За секса.....направихме сефтето с татито  Embarassed  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 186
  • Мнения: 228
Здравейте момичета,

Ние се прибрахме в петък от Шейново, но въобще не стигам до копма.Още ни е много трудно с храненето - ту давам да цока, ту изстисквам, ту адаптирано,....много му е трудно да цока- цока по 1 час и пак не се наяжда.......
Вие хълцате ли - ние почти след всяко ядене- според педи било нормално.......

Незнам дали по 50 гр му стигат на хранене( той е на 8 дни) - но си купих и везна, та ще видя по колко  изцоква.

Да ви питам - стерилизирате ли след всяко ползване шишетата и помпите или веднъж на ден??

# 187
  • София
  • Мнения: 6 802
 EmbarassedКакво викате за секса?  Mr. Green Whistling Whistling

# 188
добър ден момичета
по темета за секса,аз още не съм пробвала а и не са ми свършили лохиите.
вие какви предпазни мерки ще ползвате.
аз съм на кръстопът-спирала,хапчета,презарвативи.

# 189
  • Мнения: 1 317
Мими и Ева тази нощ не се събуди за ядене. Последно яде в 23 часа и после чак сутртинта в 8  newsm78 Мъчих я в 4 и после и в 6 да яде, ама не иска. Незнам дали толкова голяма пауза е нормална.
Относно хълцането - ако не се уригнем хълцаме, а почнем ли да хълцаме, значи и ще повърнем малко. И според нашата педиатърка е нормално, хълцали поради несъвършенството на диафрагмата.
Хедра - много ценна информация даваш винаги -  Hug

Честит мъж на Контеса   bouquet

# 190
  • Мнения: 7 418

Някой да е започнал да прави секс? Айде признайте си, де - няма нищо лошо... И тук сме все свои хора..............  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
   A ти,Ивонске?Сигурно,вече можеш да се похвалиш,щом така весело запитваш останалите. Laughing Laughing LaughingЧестито,ако познах!И даже ти завиждам малко,признавам.....
   Аз още не съм започнала.То ес правих опити,но МАЛКИЯТ все се обаждаше и то  Embarassedв самото начало на опита.......Пък и имам малко притеснения за шева от разкъсването,уж е зараснал,но ........знам ли....... newsm78
    С какво ще се пазите,мили Мамчета?Прочетох за някакви хапчета,дето ставали за кърмачки,казват се ЦЕРАЗЕТ.Имате ли инфо за тях?

# 191
  • Мнения: 228
А да ви питам - през първия месец дават ли се някакви витамини или други медикаменти или след като навърши месец?
На нас педито ни каза да отидем на консултация в края на 1ви месец - струва ми се дълъг период, ама това е........


Със Санди май сме се засекли в болницата Simple Smile

# 192
  • Мнения: 7 418
А аз снощи до 01ч. съм плакала-ако ме питате за какво не мога да ви отговоря.
  Преживяла си доста с синчето ти,mimi_81!Нищо чудно,че сега ти се плаче уж безпричинно.Сигурно доста сълзи си устискала,докато си го чакала,да се оправи.Сега почват да избиват.... Cry.Разбирам те!Дано и близките ти те разбират.Плачи си спокойно,докато не излееш всичко насъбрало се!Така постепенно ще ти олеква.

# 193
  • София
  • Мнения: 300
Ivonska ти си злато, аз от два дена се каня да ви питам за секса ама ме беше срам. Ето ти ме отсрами. Моя мъж много ми дава зор само за това говори ама мен ме е страх че нали си имам 3 шевчета и сега се чувствам като някоя девственица и се дърпам от страх че ще ме боли.
titti добре дошла. Не се притеснявай за хълцането то е нормално, и със стерилизирането не се коси не е нужно всеки път да го правиш може да стерилизираш сутрин а през останалото време да миеш със гореща вода. Някои го правят и по два пъти/като мен например в началото/ на ден но може и по един. Важното е да не се шашкаш прекалено за да може да ти тръгне кърмата.

# 194
  • Мнения: 7 418
А да ви питам - през първия месец дават ли се някакви витамини или други медикаменти или след като навърши месец?

      titti,дават се или не,това ,като че ли,го определя педиатъра.
      Аз давам Вигантол(витамин Д) от 21 ден и Саб Симплекс(капки против килики),защото явно има нужда.И за двете питах педиатъра,дали да ги давам,от кога и по колко.Искам да кажа,че аз проявих инициативата.......иначе и на нас,преди да питам, нищо не ни е било предписано.
       Питай и ти за всеки случай!

Общи условия

Активация на акаунт