Бихте ли запазили бременност от случайна връзка?

  • 7 341
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
да,бих го запазила

# 16
  • София
  • Мнения: 1 374
Бих запазизал бебето. Едно детенце винаги е благословение за майката. А пък и без това човек не знае какво ще му поднесе живота и колко много желани в началото от татковците им деца са били изоставяни. Никой не знае какво му е писано да му се случи и никой не е застрахован, така че бих си запазила детенцето, а един ден то може да си има нов баща, който да ги обича двамата с мама.

# 17
  • Мнения: 959
Бих го запазила ако имам проблеми в забременяването,в противен случай не.

# 18
  • Мнения: 640
Бих го запазила, дори това да ми създаде проблеми с родителите.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ако може да се справи сама финансово и психически бих я посъветвала да го запази.Но все пак решава самата тя  bouquet

# 20
  • Мнения: 131
бих го запазила ако мога да си го отгледам - от финаннсова гледна  точка казвам.

# 21
  • Мнения: 476
Не бих задържала дете, плод на "еднократен" секс с абсолютно непознат мъж.
На 33г. не е престаряла. Жени раждат и на доста по-късна възраст. Имам приятелки на тази възраст - за никъде не са се разбързали.

# 22
  • Мнения: 1 568
Не, не бих го родила!
Никой не може да ме убеди, че на 33 е стара за раждане.
Абортът пък в никакъв случай не води до безплодие.
Живеем във век на свободния избор и ако това бебе я сварва абсолютно неподготвена и физически и психически, няма нужда да се прави на смела. Негативните последствия са много /общественото мнение е най-последното от тях/. Майките, които отглеждат сами децата си по ред причини наистина изглеждат смели и се справят добре за пред хората, ноооо какво им е на тях самите никой не пита.
Нека да чуе сърцето си, ноо щом изобщо се колебае...
Ясно ми е, че много я е страх, но е нужно да бъде и малко егоист - сигурна съм, че ще срещне своя мъж и ще си роди прекрасно детенце по-натам!
Успех!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 827
Не бих направила аборт.

# 24
  • Мнения: 2 891
Това е изключително сериозен въпрос и съм убедена, че и в двата варианта няма да и лесно. Ако бях аз, щях да го оставя. Предполагам, че страховете идват от това, че ще и е трудно да се оправи финансово сама или, че няма да намери мъж, който да я приеме с детето. Рискът си заслужава. Някога аз махнах едно такова същество и сега много, много съжалявам...

# 25
  • Мнения: 4 406
бих запазила и отгледала с много любов детето си, независимо дали таткото е с нас

# 26
  • Мнения: 359
Не бих задържала дете, плод на "еднократен" секс с абсолютно непознат мъж.
На 33г. не е престаряла. Жени раждат и на доста по-късна възраст. Имам приятелки на тази възраст - за никъде не са се разбързали.
Напълно подкрепям!

# 27
  • Мнения: 7 474
Не бих давала съвет по подобен въпрос  Stop
 Лично за себе си не знам, има много за и против-зависи от ситуацията Thinking

# 28
  • Мнения: 489
 Много зависи от ситуацията, всеки трябва да ре6и сам за себе си. Не бих приела съвет и не мога да дам такъв. И  в единия и в другия случай, ще има за и против, но тя сама трябва да ре6и...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз забременях след 5 години неуспешни опити. Ако бях правила аборт преди, не знам как щях да се чувствам Sad

Не давам съвет и не бих, но аз бих си родила детето.

Общи условия

Активация на акаунт