Кога се върнахте/ще се върнете на работа?

  • 1 676
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
След втората годинка. Дъщеричката ми беше едва на 6месеца, когато започнах работа, спрях да я кърмя поради тази причина, но сега със сина си ще се насладя на всеки миг от неговия живот  Heart Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Кроя планове май месец да я пускам на ясла/1г и 7м/ и аз да започна към края на месеца.

# 17
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз мисля да стоя вкъщи 9 или 12 месеца, ама незнам как ще стане точно- кой ще го гледа детенцето  Cry Но за сега нека се родим , пък ще видим.

# 18
  • Мнения: 215
При първото ми дете се върнах преди на навърши 6 месеца, но тогава бях с идеята, че още на 3-тия ще се върна.
Сега си мисля да остана за 6 месеца, но да видим.
Нямам скрупули, че съм лоша майка, заради това, че не искам да изоставам и от работата си. Embarassed

# 19
  • Мнения: 603
ами първото ми дете си го гледах до 2 годинки , на ясла го пуснах на 2 год и 1 месец , но тогава нямах сигурна работа.Сега с малката също ми се щеше да я гледам до 2 годинки,но пък се появи ново предложение за работа.Така че от понеделник започвам.Няма да се връщам на старото място и мисля,че рано или късно все трябва да се работи.Аз избрах да започна сега,защото ме устройва напълно . Малката засега ще я гледа майка ми,после сетра ми и се надявам до 2-3 месеца да я вземат в яслата.Така че не се притеснявай,че тръгваш на работа Peace-не си единствената

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
Планирам да започна работа,когато дечко ще е на 2 години и 2 месеца.Да видим дали ще стане Thinking

# 21
  • Мнения: 5 401
Мисля да се върна на работа през септември когато малкия ще е навършил годинка и 2-3 месеца. Ако дотогава ми създават шефски проблеми, ще работя от вкъщи, понеже не желая баби или детегледачки вкъщи.

# 22
  • Мнения: 1 101
Смятам да се върна на работа като ми изтече майчинството - дребен ще бъде на 2г.

# 23
  • София
  • Мнения: 978
Живот и здраве възнамерявам да ползвам периода на майчинството си- 2г.

# 24
  • Мнения: 2 407
След 6 месец.Не съжалявам.

# 25
  • Мнения: 5 790
Виктория беше на 3 месеца и 10 дни, когато се върнах на работа. Просто нямах избор, чисто финансово става дума. Не съм имала никакви притеснения или угризения на съвестта.

# 26
  • Мнения: 83
Всщност аз не се върнах на работа, а започнах нова работа, когато Ивет беше на 4 месеца. Първоначалната ни уговорка беше, че ще работя на 4 часа, но това не продържи дълго. Откровено казано нямах време да се осъзная на кой свят съм следващита неколко месеца - работа, бебе, което  продължих да кърмя до 11 месеца, проблеми в къщи и т.н. Успокоението ми беше, че детето се гледа от двете му баби, които безкрайно го обичат.
И досега се чудя дали постъпих правилно и съм вътрешно убедена, че ако някога имам второ дете ще го гледам поне до 1 година.

# 27
  • Мнения: 359
Смятам да се върна на работа след навършването на 9 месечна възраст, но ако дотагава съм намерила детегледачка...ако не - когат намеря, но не по-късно от годинка  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 82
Ния беше на 4,5 месеца когато се върнах на работа.Не съжелявам.Смятам че тя има разнообразие в гледачите,а аз в ежедневието.Вечер се гушкаме наволя.

# 29
  • Мнения: 6 618
На 8 ден след раждането отидах за два часа и сега си ходя за по няколко часа .Оставям го при свеки или го вземам с мен .Наши познати ще освобождават гледачката си през май и най-вероятно ще я наемем бебчо тогава ще е на 8 месеца.Работя в семейната ни фирма /на родителите ми/ и хубавото е ,че ще мога да си виждам бебчо винаги когато искам .Лошото е че оттърване от работата няма.

Общи условия

Активация на акаунт