От кога на ясла?

  • 1 370
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 241
И според мен през май - вече не е толкова студено, няма много болести, децата ще могат по-често да играят навън.
Иначе Коси тръгва през Юли /няма друг избор/. То пък тогава летните вируси почват. Дано не боледуват сериозно хлапенцата ни.  Hug

# 16
  • Мнения: 105
Аз записах Гери(2г. и 6м.)през февруари
още първия месец се разболя doctor.
 Мисля че месеца не от голямо значение. За болестите месец няма.

# 17
  • Мнения: 8
EmbarassedОх,кажете на колко годинки е най-добре да запиша моя син на ясла,искам да го запиша за септември,ще е на 1 и 10,но моят съпруг е против,а уча за държавни изпити и имам практика,абе кофти,дайте ми съвет Praynig

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз записах Васи през юни - времето е топло, не циркулират толкова вируси, а и през периода на адаптация бяха все вън по двора. Някак по-лесно им минава времето в игри навън...

# 19
  • Мнения: 2 040
Гласуването свършило, ама според мен е добре през пролетта, да мине съвсем зимата и да стане по- топло ... така че април или май  Peace
Аз дадох дъщеря си на 1,7 месеца (през май'06)

# 20
  • Мнения: 135
Ох тази тема ще ми е много полезна.И ние сме пред същащия въпрос.  Rolling Eyes
На 9 май правим две.За нас май е по-добре да тръгнем април,да свикне и да имам време да тръгна и на работа.

# 21
  • Мнения: 386
Според мнението на една учителка в детска градина най-подходящо наистина е пролетта.
 Не ми се дава на ясла моята - на 1,5 г , но имам избор - смених професията на баба и, а дали е по-добрият вариант- не мога да съм сигурна..

# 22
  • Мнения: 2 237
Аз моята ще я давам от март,че тръгвам на работа а и тя навършва две.Според мен когато ти си решиш,то това не пита.Има и деца които от декември тръгват.

# 23
  • Мнения: 5 362
От когато си решиш.
Аз имах намерение да я гледам до 2 год.,но така ми се преобърнаха нещата,че я пуснах от сега-от 01.02. е на ясла.

# 24
  • Мнения: 742
Благодаря ви за отговорите    bouquet
Най-вероятно ще я пусна от Април Thinking
Спред баща и е рано, но неизържам вече ще ме побърка в къщи  Close

# 25
  • Мнения: 226
И аз бих искала от април Praynig
но незнам дали ще ни приемат,че вече ще откача smile3511

# 26
  • Мнения: 3 360
За болестите почивка няма!Който и месец да избереш,пак може да се разболее детенце...Сама си решаваш-както ти е удобно Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 535
От когато го приемат. Резултатите за приема ще излязат в края на май, така че ако е приет ще го вземат най-рано през юни.

Общи условия

Активация на акаунт