Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 87

  • 60 850
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 716
До 12м. Вече е на BIO DM 3, което е за над годинка и се включва отстъпката 🙂

Нали ме важало намалението за АМ или бъркам?

# 691
  • Мнения: 8 266
Да дам отзив за Soft glam filter - ами... аз честно, не разбрах какво е това нещо. Grinning Понеже току що се гримирах и ще излизам тепърва, та ще имам по-ясно впечатление от това как ще се държи след часове по-късно, но да кажа за първите си впечатления. По клипчетата явно слагат доста продукт и затова така лъщи, но ако се сложи едно нормално, според мен количество, не стои така мазно на кожата. То не е и мазно, просто така изглежда. Не виждам да има glow ефект. Може да се ходи и само по него, без фдт отгоре. Не видях да прави кожата супер гладка както повечето блогъри/влогъри казват. Rolling Eyes Аз нямам неравности от белези и някакви изразени пори, ама... Просто нищо не прави, освен или леко да изравнява тена, или да го ползвате като основа. И ако остане самостоятелно, леко лепка сякаш. Като го покрих с лек фдт с много течна формула, не лепне. Може би на 20 годишна съвършена кожа, ще прави това, което обясняват, че прави, но иначе наистина не го разбирам като продукт. И ако сложите количество като на клипчето от линка, все едно нищо не сте сложили.
А, щях да забравя - мирише неприятно, на нещо като пластилин или леко гранясало. Продуктът беше запечатан с фабрична лента и е в срок на годност.

# 692
  • София
  • Мнения: 35 280
Да дам отзив за Soft glam filter -
Скрит текст:
ами... аз честно, не разбрах какво е това нещо. Grinning Понеже току що се гримирах и ще излизам тепърва, та ще имам по-ясно впечатление от това как ще се държи след часове по-късно, но да кажа за първите си впечатления. По клипчетата явно слагат доста продукт и затова така лъщи, но ако се сложи едно нормално, според мен количество, не стои така мазно на кожата. То не е и мазно, просто така изглежда. Не виждам да има glow ефект. Може да се ходи и само по него, без фдт отгоре.
Не видях да прави кожата супер гладка както повечето блогъри/влогъри казват. Rolling Eyes
Скрит текст:
Аз нямам неравности от белези и някакви изразени пори, ама... Просто нищо не прави, освен или леко да изравнява тена, или да го ползвате като основа. И ако остане самостоятелно, леко лепка сякаш. Като го покрих с лек фдт с много течна формула, не лепне. Може би на 20 годишна съвършена кожа, ще прави това, което обясняват, че прави, но иначе наистина не го разбирам като продукт. И ако сложите количество като на клипчето от линка, все едно нищо не сте сложили.
А, щях да забравя - мирише неприятно, на нещо като пластилин или леко гранясало. Продуктът беше запечатан с фабрична лента и е в срок на годност.
За мен лъжат. В това видео всяка поричка става пора – https://www.youtube.com/watch?v=utW3uDRN10c&t=1372s

# 693
  • Мнения: 8 266
О, тая госпожа е много лош пример! Тя просто има лоша кожа, за която гримът, който си е направила, не е подходящ.
Не увеличава порите, но не ги и намалява. Просто нищо не прави. Ето тук, дето си го намазва на ръката (но нарочно не показва сякаш) просто нищо не се променя на ръката и и наистина нищо не се променя след нанасянето му.
https://youtu.be/utW3uDRN10c?t=283

# 694
  • София
  • Мнения: 35 280
За мен точно заради лошата кожа е идеален пример. Това е продукт с претенция да "филтрира, да дава гладък тен", само че аз филтриране не видях, а точно обратното – направо ѝ подчерта порите.

# 695
  • Мнения: 3 057
За търсещите glow ефект - любимият ми летен продукт (особено след като вече не ходя на плаж):
https://makeup.bg/product/566233/#/option/1239636/
Ако искате състав:
https://lirene.eu/product/lirene-perfect-tan-illuminating-golden … e-150-ml#elements
Не е супер покривен, не се усеща (по-принцип зимата ползвам ФДТ Vichy Liftactiv), като крем е, glow ефектът е вълшебен.

# 696
  • София
  • Мнения: 35 280
В Нотино е на по-добра цена – https://www.notino.bg/lirene/perfect-tan-avtobronzant-za-lice-i-tjalo/

# 697
  • Мнения: 3 057
Той за количеството си е толкова евтин, че ако не го харесате и да го изхвърлите не е болка, но много любим за моята кожа...

# 698
  • София
  • Мнения: 35 280
А, това е ясно, да. Просто отбелязах, че цената в Нотино е по-добра.

# 699
  • Мнения: 1 715
Моля за мнение за точно този балсам за устни на Nuxe
Мицеларната мода на Гарниер
Серума 10 % вит С на Гарниер
Това е ново:






Взех си :

# 700
  • Мнения: 10 246
Не по темата ДМ, но това е страхотна озаряваща база за мен (суха кожа с широки пори и доста черни точки, но без бръчки)
https://makeup.bg/product/646327/
Цената е за 60 мл. Аз имам 20 мл. и го ползвам по половин година.

# 701
  • Deutschland
  • Мнения: 7 792
Тези Lirene не бяха ли полски? Имам един техен крем, много ми допада, освен това придава блясък на кожата. Вярно, 55 +е, а аз съм далеч от тях, но си го ползвам.

# 702
  • Мнения: 3 057
Поляците са с традиции в производството на козметика. Има много добри попадения на никакви цени.

# 703
  • Мнения: 4 451
Поляците са с традиции в производството на козметика. Има много добри попадения на никакви цени.
Я кажете някое попадение от което сте доволна да поръчам на роднина следващия път като ходи?

# 704
  • Deutschland
  • Мнения: 7 792
Освен Лирене не знам аз други или поне не се сещам. Издирвам обаче стар полски парфюм, питала съм и полякини и нямат идея къде да го търся.

Общи условия

Активация на акаунт