Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 87

  • 50 759
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 23 356
Не е само за бели, става и за цветни.

# 736
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Да не би да става въпрос за Jean & Lean, а не за Бен и Ана?
Не знам за дезодоранти тяхни, но шампоаните им не стават.

# 737
  • Мнения: 713
На Ben & Anna имам два вида - Pink Grapefruit и Vanilla Orchid, кремообразни в метални кутийки. Вършат си работата при мен, ароматът е почти недоловим, което е нормално за такива натурални продукти. Но с това мазане, като крем с пръст, не са ми хич практични и е неудобно.

# 738
  • София
  • Мнения: 1 251
От дрогерийните Глейд са ми любимите продукти. Включително и ароматните им свещи.

# 739
  • Мнения: 1 786
Ето ги, аз не съм ползвала до сега, но от доста време ги заглеждам. Ползвах цяло лято спрея на Earth, в комбинация с Дав. Сега ще сменя малко. Имам много ролони, които нося само на командировки, предвид удобната опаковка за път, но не са моето - съхнат по много време.

# 740
  • Мнения: 1 950
Глейд са хубави да. Взимала съм одавна на промоции по магазините. Но напоследък не намирам промоции.

# 741
  • Мнения: 1 546
Препарат за пране на пухени якета да ми препоръчате? Наскоро си купих и ще го пера вкъщи. Такива са плановете.
Някой да е използвал такова чудо за пране вкъщи, да е доволен (или не)?

# 742
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Новата серия на Балеа ухаела на Alien. Мисля по - късно да ходя за разни покупки и ще огледам и серията... ако я има.

# 743
  • Мнения: 2 725
Видях, че са пуснали онлайн лосиона с череша, но във Варна показва, че няма никъде наличност. Но мисля да се възползвам от безплатната доставка над 25 лева и да поръчам.

# 744
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Ако попива бързо, да пишеш. Благодаря.

# 745
  • Мнения: 2 725
Да, като го взема, ще пиша отзив. Досега тези с 40% масла на Балеа никога не са ме разочаровали. Миналата година имаше такава страхотна лимитирана серия по Коледа, дано я пуснат отново.


Преди това купувах с бадемов цвят, която преди 5-6 години беше лимитирана, а след това става в постоянния асортимент. Сега при смяната на опаковките отново изчезна.
Днес писах в инстаграма на Алверде за бадемовото масло за тяло.

# 746
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Взех само два продукта от серията и два душ гела.



# 747
  • Мнения: 2 725
Фрау, тези душ гелове са ми в кошницата. Коледните им серии винаги ми харесват като аромати. Не съм ги пробвала, но съм убедена, че ще ми харесат.

# 748
  • Мнения: 9 489
Ауу мандаринка и ванилия 😋 ще ходя да ги търся

Фрау, миришат ли наистина на извънземното?

Като стана дума, все забравям да те питам взе ли си от лосионите на Севънтийн, хареса ли ти?

# 749
  • Мнения: 681
Препарат за пране на пухени якета да ми препоръчате? Наскоро си купих и ще го пера вкъщи. Такива са плановете.
Някой да е използвал такова чудо за пране вкъщи, да е доволен (или не)?
Аз не бих повторила този кошмар. Първо отне много време докато разпределя пухчетата, защото се събраха на малки топки. След това съхненето беше супер трудно, защото трябва да е на равна повърхност, да не е на слънце, но да е на проветриво място...Препарат не си спомням вече какъв използвах, без омекотител се перат. Приятелка си го суши нейното яке в сушилня с тенис топки, на възможно най-дългата програма. При мен и така не се получи, остана си леко влажно.
Съветвам ви да си го носите на химическо.

Общи условия

Активация на акаунт