Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 87

  • 50 836
  • 760
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 705
milenaka, моите мигли пък не са съвсем прави, но са много светли по крайчетата и трябва няколко пласта спирала, което ми е досадно, а така с един пласт база и един спирала, става точно както го искам за ежедневието. Не ми харесва драматично количество спирала, защото не изглежда естествено, но това са си моите предпочитания, де.
От озаряващото нещо може и да има по сайтовете някъде 020. Видях го, че съществува, но къде - не си спомням.

dani-ela-80, не, че нямам 3-4 хйлайтъра, но не ползвам. Grinning Значи правилно 020 поръчах, аз обичам озарена кожа и сигурно ще ми е приятно да го ползвам за основа.

ДХ3, аз до адрес поръчах, защото пак ми е безплатна доставката заради сумата, пък магазинът ми е доста далече от нас. На няколко пъти опитах, но след 31 не ми позволи да добавя и така си остана на 31 продукта. Втора поръчка и сега трета... Ужас!
Разбира се, че и пудрата добавих Laughing прилича на пресованите Метеорити, не че нямам и тях (на топчета), ма ... да има.

# 661
  • Мнения: 23 453
Въх, коя пудра..? Нещо пак пропуснах?!?!?

# 662
  • Мнения: 2 705
Тази https://www.dm-drogeriemarkt.bg/catrice-pudra-za-litse-soft-glam … 059729419286.html
Чакайте да си призная какво набухах във втората поръчка - шийт маски! Много! Защото в тикток гледах една дерматоложка, която каза, че е била някъде си, дето корейски продукти представяли (а аз в момента ползвам всичко корейско) и да сме запомнели от корейките тези неща: сутрин измиване с измивен продукт, после задължително слънцезащита освен каквото решим и си ползваме друго. За вечер двойно почистване - маслено и с измивен продукт и ВСЯКА вечер шийт маска! Имаше още нещо, ма го забравих. Та ще слагам през вечер, че нямам нерви за всяка с маска и да видим. От другите продукти определено има ефект.

# 663
  • Мнения: 23 453
Ееее…сега как ме е яддд😭

# 664
  • Мнения: 2 705
Е, мини утре през някоя дрогерия, сигурно я има в реала. Или изчакай да я взема и да кажа утре вечер как е.

# 665
  • София
  • Мнения: 29 106
Като гледам във всички ДМ-и я има.

# 666
  • Мнения: 5 163
И в лилитата ги има заредени.

# 667
  • Мнения: 1 646
А на мен ми стана интересно за тази лента за очна линия. Има ли я в ДМ и Лили, само от Пинк панда я намирам.

# 668
  • София
  • Мнения: 29 106
Най-обикновено хартиено тиксо върши същата работа, само трябва да отнемеш малко от лепилото - допираш и отлепваш 1-2 пъти до ръката и след това е готово за ползване.

# 669
  • Мнения: 5 163
От makeup. bg я бях поръчала. В нотино и пинк пандите ще я има със сигурност. Вместо тиксо служи за отсичане.

# 670
  • София
  • Мнения: 9 977
Има ли по-безвреден вариант на крем Здраве, за разранени от работа ръце?

# 671
  • Мнения: 2 705
Здраве не е за разранени ръце. Цикатридина маз е за целта.
https://moeto-zdrave.com/%D0%A6%D0%B8%D0%9A%D0%B0%D1%82%D1%80%D0 … D0%BD%D0%B8%D1%8F
Скрит текст:
Разчитайте на Цикатридина маз при:

Напуквания, драскотини и ожулвания
Разкъсни рани
Слънчеви изгаряния и термични изгаряния в резултат от битови инциденти
Хирургични рани – първично и вторично обработени (вкл. отворени рани)
Декубитални наранявания и язви
Възпаления, зачервявания и обриви
Наранявания при козметични процедури – бръснене, пилинг интервенции, епилация, лазер и др.
Подсичане при бебета в памперс зоната
Подсичания и протривания при възрастни – активно спортуващи, хора с проблемно потене или наднормено тегло
Суха кожа поради често миене, фактори на околната среда или генетична предразположеност
Продуктът може да се използва и при деца

# 672
  • София
  • Мнения: 1 253
Има ли по-безвреден вариант на крем Здраве...
Кое му е вредно на Здраве-то?

# 673
  • Мнения: 5 163
Здравето съдържа цинков оксид, който действа изсушаващо. По-добре да се ползва нещо на вазелинина основа. Витасин също може да подейства ефективно.
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010005783

# 674
  • Мнения: 1 173
Има обаче ограничение в броя на продуктите за една поръчка. Добави ми 31 продукта и след това започна да изписва, че е надхвърлен допустимият брой и са добавени 0 продукта.
Няма ограничение, поне при мен. Сега пуснах поръчка с около 55 артикула до адрес, всичко е наред засега.

Общи условия

Активация на акаунт